sex utroje :-)

caos. ja sam ovde nova, verujem da ste o ovome pricali vec mnogo puta ali mozda nije lose nesti i ponoviti a ja medju predhodnim temama nisam uspela da nadjem bas ono sto me zanima pa zato pokrecem temu, nadam se da je to ok :)
vec duze vremena razmisljam da probam sex utroje sa svojim deckom i jos jednom devojkom, konacno smo odlucili da to i uradimo ali.... problem je kako naci devojku raspolozenu za tako nesto :rumenko: zanimaju me vasa licna iskustva, i muskaraca ali pre svega devojaka, one ce me bolje razumeti jer shvataju da ne zelim tako nesto sa bilo kim a vama muskarcima (ukljucujuci i mog decka ;) ) svaka napucana valja... Inace, mi sasvim ok izgledamo, imamo po 24 god, zivimo u bgd, izlaziomo ali ne previse cesto i obicno je u sirem drustvu tako da to nije bas pogodno za trazenje tako neceg....
volela bih i da cujem neko zensko iskustvo, kako se dopalo nekoj koja je imala prilike tako nesto da proba...
pozz i nadam se da nema mnogo slovnih grski u postu i da je koliko toliko smislen, probajte da me razumete pisem ga u 5 ujutru posle citavog dana i noci ucenja :D
da sam devojka, rado bi ti pomogo...:rumenko:
...a ovako...jedino da izbacimo momka...:rumenko:
 
Shta da ti kazhem, iskreno iz mog iskustva dvoje je drushtvo,troje je guzhva..kako god da se organizujete :lol: Ja sam imala tu srecu da mi je jako dobra ortakinja bila za, a dechko nije bio ni moj ni njen tako da... :mrgreen:
A sada...hm... ne znam,eto ima mnogo devojaka na fejsu koje su zainteresovane za devojke i za mushkarce, to im i pishe u profilu, imate slike, imate poruke pa probajte tamo... to mi je prvo palo na pamet...
 
Shta da ti kazhem, iskreno iz mog iskustva dvoje je drushtvo,troje je guzhva..kako god da se organizujete :lol: Ja sam imala tu srecu da mi je jako dobra ortakinja bila za, a dechko nije bio ni moj ni njen tako da... :mrgreen:
A sada...hm... ne znam,eto ima mnogo devojaka na fejsu koje su zainteresovane za devojke i za mushkarce, to im i pishe u profilu, imate slike, imate poruke pa probajte tamo... to mi je prvo palo na pamet...

Fejs je sranje ali žešće.
A i za decu je.
 

Back
Top