sex utroje :-)

caos. ja sam ovde nova, verujem da ste o ovome pricali vec mnogo puta ali mozda nije lose nesti i ponoviti a ja medju predhodnim temama nisam uspela da nadjem bas ono sto me zanima pa zato pokrecem temu, nadam se da je to ok :)
vec duze vremena razmisljam da probam sex utroje sa svojim deckom i jos jednom devojkom, konacno smo odlucili da to i uradimo ali.... problem je kako naci devojku raspolozenu za tako nesto :rumenko: zanimaju me vasa licna iskustva, i muskaraca ali pre svega devojaka, one ce me bolje razumeti jer shvataju da ne zelim tako nesto sa bilo kim a vama muskarcima (ukljucujuci i mog decka ;) ) svaka napucana valja... Inace, mi sasvim ok izgledamo, imamo po 24 god, zivimo u bgd, izlaziomo ali ne previse cesto i obicno je u sirem drustvu tako da to nije bas pogodno za trazenje tako neceg....
volela bih i da cujem neko zensko iskustvo, kako se dopalo nekoj koja je imala prilike tako nesto da proba...
pozz i nadam se da nema mnogo slovnih grski u postu i da je koliko toliko smislen, probajte da me razumete pisem ga u 5 ujutru posle citavog dana i noci ucenja :D
evo odmah da ti kazzem da je najbolje da se posvetish uchenju..a ti kako ocesh :mrgreen:
1. trojka se ne'' radi''? sa dechkom
2. ako zzelish trojku sa josh jednom ribom i tvoj dechko takodje, znachi da si svesna da ne mosh da ga zadovoljish, tj i on je video, pa te malo napalio kako je strava bla bla da probate...ovajj...
3. shto ne bi sa josh jednim tipom? to mu ne bi odgovaralo? :mrgreen:

evo odmah da ti kazzem da je najbolje da se posvetish uchenju..a ti kako ocesh :mrgreen:
1. trojka se ne'' radi''? sa dechkom
2. ako zzelish trojku sa josh jednom ribom i tvoj dechko takodje, znachi da si svesna da ne mosh da ga zadovoljish, tj i on je video, pa te malo napalio kako je strava bla bla da probate...ovajj...
3. shto ne bi sa josh jednim tipom? to mu ne bi odgovaralo? :mrgreen:

ok drago mi je da cujem tvoje misljanje ali ja jednostavno mislim drugacije.
1. trojku iskljucivo zelim da probam sa deckom, dugo sam sa njim i imam nameru da budem jos dugo, sa njim mogu sve i imam vise nego dovoljno poverenja u njega. najmanja stvar koju mozemo zajedno da uradimo je da malo experimentisemo u sexy, ako oboje zelimo trojku onda cemo je i uraditi, nemam nameru da varam decko zabog toga...
2. savrseno sam svesna da mogu da zadovoljim decka i da on extra zadovoljava mene, valjda to sama najbolje znam, ja se sa njim ... ;) mi uzivamo kada smo zajedno i to sto zelimo u tom uzivanju da nam se nekad jos neko pridruzi nema veze sa tim da li zadovoljavamo jedno drugo vec sa ljeljom da isprobamo nesto novo... kao sto volimo nove stvari u svemu drugom volimo ih i u sexy :rumenko:
3. sa jos jednim deckom me uopste ne privalici.... ti ides logikom i to je trojka ali ja zelim da uzivam i u zenskom dodiru, ne treba mi jos jedan muskarac :)

hehe vidis to mi jos nija palo na pamet ali evo priznajem, sebicna sam, takvo zadovoljstvo mu ne bih priustila, to je vec previse i za mene :lol:

Da li si se zapitala u nekom momentu kako cesh se osecati onog trenutka dok budesh gledala njih dvoje kako se ljube ili dok on njoj bude radio sve shto tebi radi... ili dok se bude uvijao od zadovoljstva od njenog jezika?

naravno da jesam, puno puta... ne znam kako cu se osecati, u pocetku ce mi verovatno smetati ali cilj je da budemo toliko napaljeni da me ne bude briga...
razumem sta hoces da kazes, jedna devojka je vec rekla da se trojka ne "radi" sa deckom, na isto je mislila... ali vidi to ovako: nas dvoje smo dugo zajedno, imamo po 24 god, znam da zeli da experimentise, da proba nesto novo i ako vec zelim i ja to isto, zasto ne bi to radili zajedno a ne da me bzvz mozda vara i sl..

Ja bih explodirala od muke..Iskreno!!
A svaka cast onima kojima je stalo do njihovih partnera, a mogu da gledaju dok oni uzivaju sa drugom osobom..
Covjece, ja poludim ako neku drugu pogleda, a da necu u takvoj situaciji..
Neka hvala..
Toliko..

caos. ja sam ovde nova, verujem da ste o ovome pricali vec mnogo puta ali mozda nije lose nesti i ponoviti a ja medju predhodnim temama nisam uspela da nadjem bas ono sto me zanima pa zato pokrecem temu, nadam se da je to ok :)
vec duze vremena razmisljam da probam sex utroje sa svojim deckom i jos jednom devojkom, konacno smo odlucili da to i uradimo ali.... problem je kako naci devojku raspolozenu za tako nesto :rumenko: zanimaju me vasa licna iskustva, i muskaraca ali pre svega devojaka, one ce me bolje razumeti jer shvataju da ne zelim tako nesto sa bilo kim a vama muskarcima (ukljucujuci i mog decka ;) ) svaka napucana valja... Inace, mi sasvim ok izgledamo, imamo po 24 god, zivimo u bgd, izlaziomo ali ne previse cesto i obicno je u sirem drustvu tako da to nije bas pogodno za trazenje tako neceg....
volela bih i da cujem neko zensko iskustvo, kako se dopalo nekoj koja je imala prilike tako nesto da proba...
pozz i nadam se da nema mnogo slovnih grski u postu i da je koliko toliko smislen, probajte da me razumete pisem ga u 5 ujutru posle citavog dana i noci ucenja :D

ja planirala sa deckom i jos jednim tipom al da taj ne ucestvuje nego da cita novine i pije picence i baci pogled na nas povremeno;)
i ondak moj decko naso nekog ali posle ja nisam tela.

Ja bih explodirala od muke..Iskreno!!
A svaka cast onima kojima je stalo do njihovih partnera, a mogu da gledaju dok oni uzivaju sa drugom osobom..
Covjece, ja poludim ako neku drugu pogleda, a da necu u takvoj situaciji..
Neka hvala..
Toliko..
ma da ja bih umrla od muke.....mozda da sam sa osobom koju nesto i ne volim nego onako za usput...mada i tada ne bih mogla..ali sa osobom koju volim...ma daj...crkla bih od ljubomore..cak ne mogu ni sliku da vizuelizujem...mislim d a bih i na sliku crkla:D

Back