Sex i muškarci posle 40

Tako je ...I ja znam za neke slicne slucajeve. Znam i po sebi.... Seksualna potreba kod zdrvog muskarc se nikada ne gasi.
Tacno,ne gasi se,Samo starijim muskarcima,najvise odgovara oral.Ne zamara se.Bude lepo opuste,a dozivi divan orgazam,koji mu donese blazenstvo
i odrzava mu vitalnost duha i tela.Takodje,star covek,moze divno da zadovolji,i veoma mladu zenu svojim besprekorno prikazanim oralom njene pixchice.!!!
 
Tacno,ne gasi se,Samo starijim muskarcima,najvise odgovara oral.Ne zamara se.Bude lepo opuste,a dozivi divan orgazam,koji mu donese blazenstvo
i odrzava mu vitalnost duha i tela.Takodje,star covek,moze divno da zadovolji,i veoma mladu zenu svojim besprekorno prikazanim oralom njene pixchice.!!!
To zavisi od coveka. Ja recimo nikada nisam voleo oral, ni kada sam bio u najboljim godinama. Ni danas ga ne volim.
 
Nisam voleo ni da lizem ni da mi lizu, nikada u zivotu. Neke dame je to malo iznenadilo, ali volim samo pravi sex, bez takvih dodatnih radnji.
Kao sto ima zena koje ne vole da se drpaju za sise ili da im se dira riba....
Aha.Znaci ti spadas u one takozvane seksualne klasicare.Pa dobro,lepo je sto smo tako raznovrsni.Ima "leba' za sve nas.Pa neka svako izvoli-kako voli.!
 
Nisam voleo ni da lizem ni da mi lizu, nikada u zivotu. Neke dame je to malo iznenadilo, ali volim samo pravi sex, bez takvih dodatnih radnji.
Kao sto ima zena koje ne vole da se drpaju za sise ili da im se dira riba....
Aj to za preosetljivost grudi kod nekih žena pod izvesnim okolnostima stoji, ali koje su te koje ne vole diranje vagine? Je l u pitanju neka psihološka barijera?
 
Aj to za preosetljivost grudi kod nekih žena pod izvesnim okolnostima stoji, ali koje su te koje ne vole diranje vagine? Je l u pitanju neka psihološka barijera?
Ma pusti blajbija...
Na kraju cemo doci do toga da je sex samo ako ona legne, on je pokrije maramicom, par puta udje i cao
Tako bilo u njegova doba :lol:
Nema strasti, samo mehanicki
Sirote zene
A on jos misli da je neki jebbac :rotf:
 

Back
Top