Šešeljov povratak 2009

Jesam, ali to je dokaz legalizma koji je superioran u odnosu na nesposobnost suda u Hagu. To prakticno ne znaci nista. Mene je Seseljeva inteligencija vise puta impresionirala, ali dzaba kad je budala. S druge strane, moze on da bude sta hoce i kako hoce, u svetu je danas bitna pragmaticnost, tacnije dela, a ne ideali i postulati. Svet je suvise dinamican da bi se radilo po pravilima iz 19. i 20. veka.

Mene je Seseljeva inteligencija vise puta impresionirala, ali dzaba kad je budala.:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Глупост за медаљу... невероватно како инсинуација лагано прелази у хронично стање неких људи.

Pa to je bio polu ironican odgovor na Jevropinu glupost koju je napisala, sta se ti svuda mesas,a u krajnjem slucaju,Seselj je pred odlazak u Hag najavio njegovo ubistvo,ukljucujuci i Tomu sa onim da je i Tita bolela noga pre smrti.U najmanju ruku su znali da se sprema.Prestani vise da filozofiras i ako nemas sta pametno da kazes nemoj ni da govoris ,samo lovis po forumu svaku sitnicu koju neki tvoj neistomisljenik napise da vredjas, samo ti nemoj da pises o necijoj gluposti i neznanju.U krajnjem slucaju Djindjic je na zalost mrtav i samo mi je zao sto ne moze da vidi kako smo na kraju sljam otkacili zauvek sa vlasti, sad samo mozete da se dobro ispraznite ovde po forumuma, i to vam je sve sto jos imate.
 
Poslednja izmena:
Šešelj će se verovatno vratiti po okončanju procesa, ali se neće desiti ništa posebno zbog njegovog povratka.
Evo i zašto...

On će garant biti osuđen na onoliko koliko je do sada odležao. Više mu ne mogu dati ni pomoću trikova.
Ali i presuda na jedan dan zatvora po toj optužnici ga čini ratnim zločincem. E, onda će ili Hag ili naše vlasti kao "dokazanom" i osuđenom ratnom zločincu da mu zabrane bavljenje politikom i vršenje državnih funkcija doživotno.

Suviše su se žuti raspištoljili po Srbiji da bi sad dozvolili da ih ometa jedan Šešelj.
 
Jesam, ali to je dokaz legalizma koji je superioran u odnosu na nesposobnost suda u Hagu. To prakticno ne znaci nista. Mene je Seseljeva inteligencija vise puta impresionirala, ali dzaba kad je budala. S druge strane, moze on da bude sta hoce i kako hoce, u svetu je danas bitna pragmaticnost, tacnije dela, a ne ideali i postulati. Svet je suvise dinamican da bi se radilo po pravilima iz 19. i 20. veka.

Ruski primer to najbolje pokazuje!!;)
 

Back
Top