Шешељ тражи повратак у политику,није више шала!

Да ли Шешељ има нову шансу у политичком животу Србије

  • Да

  • Не

  • Он је давно испричана прича

  • Није у интресу Србије


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne živim ja u prošlosti, nego u realnosti. Vojislav Šešelj je genijalni ludak, i to niko ne može da ospori. Isto tako niko ne može da ospori da je imao fašističke ispade poput onog sa onim hrvatskim detetom.

Ne, nije imao fer suđenje, ali to ne govori da je on dobar, nego da su oni u Hagu zli. Meni lično bi bilo drago da im obori optužnicu. Ne zato što je Šešelj, nego što je Srbin.

Koje dete ?
 
Одбили су захтев др Шешеља да се обрати јавности.
http://www.vseselj.com/index.php?a=1056

Ноћас, у снимку суђења је било другчије речено,
видим да је данас Секретаријат стигао брзометно да реагује ....

Само још један сегмент у прилог мојих теза ....

Ништа ово
ко зна већ које по реду кршење права "притвореника"
неће
у крајњем исходу
променити ....
 
Тражио Шешељ (и добио) дозволу да одржи телефонску конференцију за штампу
пред изборе у Оџацима ...

Nisam danas pravio vesti, znači odobrili su mu?
Daj Šeki, sad ti nama reci, verovatno su za srs bitni ti odžaci, koliko će to biti u procentima, nakon te telefonske kzš?
Ja drugačije ne umem da se snadjemz:)
 
Šteta, mogao je na toj konferenciji malo da objasni ovo oko vučića agenta MI6z:mrgreen:

Objasnio je Vucic tako sto je zatrazio od BIA da proveri sve navode (od baba-devojke) i da li je uopste bilo ciji agent, pa ce preduzeti dalje korake, u svakom slucaju, od BIA je zatrazen zvanicni izvestaj, a da li ce i za Seselja proveravati cije je agent (za sve godine ovde, ti si bio jedan od onih koji su me uveravali da jeste, skoro svaciji)z:mrgreen:
 
Objasnio je Vucic tako sto je zatrazio od BIA da proveri sve navode (od baba-devojke) i da li je uopste bilo ciji agent, pa ce preduzeti dalje korake, u svakom slucaju, od BIA je zatrazen zvanicni izvestaj, a da li ce i za Seselja proveravati cije je agent (za sve godine ovde, ti si bio jedan od onih koji su me uveravali da jeste, skoro svaciji)z:mrgreen:

I šešelj je agent?
Auuuu pa ta srs je bila prava strana agenturaz:lol:
 
Objasnio je Vucic tako sto je zatrazio od BIA da proveri sve navode (od baba-devojke) i da li je uopste bilo ciji agent, pa ce preduzeti dalje korake, u svakom slucaju, od BIA je zatrazen zvanicni izvestaj, a da li ce i za Seselja proveravati cije je agent (za sve godine ovde, ti si bio jedan od onih koji su me uveravali da jeste, skoro svaciji)z:mrgreen:

pa vucic je 20 godina razne ljude nazivao spijunima,a u stvari on je svo vreme bio agent MI6.bas me interesuje kako mu je kodno ime?:zgrudvanje:
 
Ноћас, у снимку суђења је било другчије речено,
видим да је данас Секретаријат стигао брзометно да реагује ....

Само још један сегмент у прилог мојих теза ....

Ништа ово
ко зна већ које по реду кршење права "притвореника"
неће
у крајњем исходу
променити ....

Koliko sam ja shvatila sudija Antoneti je bio za ali je ostalo da odluči veće sudija i oni su se izjasnili protiv.
 
Objasnio je Vucic tako sto je zatrazio od BIA da proveri sve navode (od baba-devojke) i da li je uopste bilo ciji agent, pa ce preduzeti dalje korake, u svakom slucaju, od BIA je zatrazen zvanicni izvestaj, a da li ce i za Seselja proveravati cije je agent (za sve godine ovde, ti si bio jedan od onih koji su me uveravali da jeste, skoro svaciji)z:mrgreen:

Koliko ja znam osobe sa statusom razvedenih nisu baba-devojke ... ili grešim? :think:
 

Back
Top