Шешељ тражи повратак у политику,није више шала!

Да ли Шешељ има нову шансу у политичком животу Србије

  • Да

  • Не

  • Он је давно испричана прича

  • Није у интресу Србије


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Komunistim a i Šešelju mesto je na đubrištu istorje....

Verujm da neće proći ni par nedelja, a da će ga uhapsiti zbog širenja netrpeljivosti i govora mržnje...

Na njegovom mestu, ne bi se ja toliko žurio, holandski zatvori su mnogo udobniji od naših...

Тачно...и ЛДПовцима!


Иста багра.
 
Шешељ ме уопште не занима.....што се мене тиче, свим екстремима (Шешељ, Чеда, Чанак, Вучинић....) би законом требало забранити бављење политиком.
Не можеш их у исти кош трпати.
Последице једне и друге политике су веома различите.
 
Jedva cekam da se vrati. Sta ce mu onda Vucic i Toma reci? Mozda ce dobiti zausku i nastaviti da se krevelje gde su oduvek pripadali. A pitam se za koga ce sada glasati izbeglice, koje su se klele u Seselja, pa presle kod Tome.

Vidim, da bez obzira na temu, ti si ekspert za izbjeglice.
Pa odluci se, da li ces da nas drzis za LJEVO ili DESNO, orjentisane ?
 
Тачно...и ЛДПовцима!


Иста багра.

Meni nikako nisu jasne ove pretnje povratkom Seselja?
Kazu (Bombona: dizite sidra), gde da dignem sidro, zasto, i sta ce to da nam radi Seselj kad se vrati?
Reci ce nesto "novo" iz sirokog radikalskog asortimana otpuzbi i lagarija?
Tuce zenu, ima vanbracno dete, placenik, ovo-ono, pa sve je to vec receno i u Skupstini i ovde?
Sta novo ima?
I, da li i NIkolic i Vucic imaju mozda nesto da kazu, sto dosad nisu hteli?
Bice toga, svakako,ali, neka se ne nadaju ovi koji nas plase povratkom Seselja.

Ostajem gde sam i za koga sam.

Osim ako ne misle da ce pistoljOm da presudjuje onima koje je iskljucio iz stranke, a koji su se, eto "zakleli u crkvi", pa taj isti Seselj se na prvom vencanju zakleo u crkvi, pa ostavio i zenu i dete, ozenio se mladjom

Ideologiju kaze ne menja, zenu menja!

Ne volim da trosim vreme na ovakvim za mene priglupim temama sa primesom horora: Bezite, dolazi Seselj, evo, samo sto nisam:zskace:
 
Poslednja izmena:
Ајде мало оптимизма чика Доне.
Није све црно као што изгледа.
Мења се структура,мишљења,нови људи се појављују.
А Шеки побеђује Хаг, што му тешко да врати странку на завидан ниво.
За њега ситница z:)

z:poz:z:poz:z:poz:

Pa, ja ni ne kažem da je crno. Meni baš super da on dobije svoju najvažniju bitku, a da se politike mane, jer je u politici doživeo sudbinu svoga kuma Vuka. Toga će postati svestan čim se vrne, i pokuša da političari.
 
Pa, ja ni ne kažem da je crno. Meni baš super da on dobije svoju najvažniju bitku, a da se politike mane, jer je u politici doživeo sudbinu svoga kuma Vuka. Toga će postati svestan čim se vrne, i pokuša da političari.
Грешиш.
Веома је битно каква је клима у држави.

Ја се бојим да би његов повратак могао да доведе до жешћег таласања на релацији - ''прва- друга Србија''.

Ух, па кад слети на Сурчин, па кад изађе пред народ после заиста сјајног раскринкавања имбецилног тужиоца у Хагу, наком показаног феноменалног познавања права...доживеће га многи као принца на белом коњу.

Па није случајо отеран у Хаг.
 
Uopste ne treba niko da se plasi Vojislava Seselja niti treba plasiti ljude njegovim povratkom,mislim ne razumem to. Vojislav Seselj je heroj Srbije - uspeo je. Vojislav Seselj jeste pobedio Hag. Seselj nije ni prestajao da se bavi politikom,celo njegovo sudjenje je politicki proces,on se viteski branio i viteski je napadao,Vojislav Seselj je vitez! Da li je sudjenje pravicno bilo? Mogu li mi oni koji ce mi se smejati sada na ovo odgovoriti da li je Vojislav Seselj imao fer sudjenje? Pitam one koji se smeju ovim recima da li je tom coveku posteno sudjeno i da li su njegova prava sticena pred tim sudom? Samo molim te osobe da mi pruze odgovor na to pitanje,pre nego sto napisu"HaHaHaHa" i izbace neke smajlice koji bi trebali valjda da oslikaju njihovo podsmevanje mom postu.
Vojislav Seselj je ponos svakog ponosnog Srbina i on sigurno nece raditi na autoritetu svoje stranke,dovoljno je da se Vojislav Seselj vrati u svoju zemlju i mnogim Srbima ce biti lakse iste sekunde nakon sto on bude krocio na tlo nase zemlje.Vucic i Nikolic su pokazali svoje pravo lice i Vojinim povratkom oni nestaju sa politicke scene,lazem,imace podrsku 4-5% procenta,nekim drugim strankama ce se glasacko telo osuti,SRS je Vojislav Seselj - Vojislav Seselj je SRS,skoro svaki glas ce se vratiti Radikalima njegovim povratkom. Ne treba to nikoga da brine...
I nije Voja za rat,izbite to sebi iz glave.Nije on ni za EU,verovatno...Ali koliko ljudi jeste,to je sad drugo pitanje...Svaki ponosni Srbin i uopste covek ce uvek biti Vojin glasac. A Srbi su ponosan narod.
 
Ух, па кад слети на Сурчин, па кад изађе пред народ после заиста сјајног раскринкавања имбецилног тужиоца у Хагу, наком показаног феноменалног познавања права...доживеће га многи као принца на белом коњу.

.

Jel oslobodjen?z:D
 
Uopste ne treba niko da se plasi Vojislava Seselja niti treba plasiti ljude njegovim povratkom,mislim ne razumem to. Vojislav Seselj je heroj Srbije - uspeo je. Vojislav Seselj jeste pobedio Hag. Seselj nije ni prestajao da se bavi politikom,celo njegovo sudjenje je politicki proces,on se viteski branio i viteski je napadao,Vojislav Seselj je vitez! Da li je sudjenje pravicno bilo? Mogu li mi oni koji ce mi se smejati sada na ovo odgovoriti da li je Vojislav Seselj imao fer sudjenje? Pitam one koji se smeju ovim recima da li je tom coveku posteno sudjeno i da li su njegova prava sticena pred tim sudom? Samo molim te osobe da mi pruze odgovor na to pitanje,pre nego sto napisu"HaHaHaHa" i izbace neke smajlice koji bi trebali valjda da oslikaju njihovo podsmevanje mom postu.
Vojislav Seselj je ponos svakog ponosnog Srbina i on sigurno nece raditi na autoritetu svoje stranke,dovoljno je da se Vojislav Seselj vrati u svoju zemlju i mnogim Srbima ce biti lakse iste sekunde nakon sto on bude krocio na tlo nase zemlje.Vucic i Nikolic su pokazali svoje pravo lice i Vojinim povratkom oni nestaju sa politicke scene,lazem,imace podrsku 4-5% procenta,nekim drugim strankama ce se glasacko telo osuti,SRS je Vojislav Seselj - Vojislav Seselj je SRS,skoro svaki glas ce se vratiti Radikalima njegovim povratkom. Ne treba to nikoga da brine...
I nije Voja za rat,izbite to sebi iz glave.Nije on ni za EU,verovatno...Ali koliko ljudi jeste,to je sad drugo pitanje...Svaki ponosni Srbin i uopste covek ce uvek biti Vojin glasac. A Srbi su ponosan narod.
Што би неко трошио енергију и време да се смеје оваквом једном уобичајеном писању по задатку партије?

:snesko5:
 
Uopste ne treba niko da se plasi Vojislava Seselja niti treba plasiti ljude njegovim povratkom,mislim ne razumem to. Vojislav Seselj je heroj Srbije - uspeo je. Vojislav Seselj jeste pobedio Hag. Seselj nije ni prestajao da se bavi politikom,celo njegovo sudjenje je politicki proces,on se viteski branio i viteski je napadao,Vojislav Seselj je vitez! Da li je sudjenje pravicno bilo? Mogu li mi oni koji ce mi se smejati sada na ovo odgovoriti da li je Vojislav Seselj imao fer sudjenje? Pitam one koji se smeju ovim recima da li je tom coveku posteno sudjeno i da li su njegova prava sticena pred tim sudom? Samo molim te osobe da mi pruze odgovor na to pitanje,pre nego sto napisu"HaHaHaHa" i izbace neke smajlice koji bi trebali valjda da oslikaju njihovo podsmevanje mom postu.
Vojislav Seselj je ponos svakog ponosnog Srbina i on sigurno nece raditi na autoritetu svoje stranke,dovoljno je da se Vojislav Seselj vrati u svoju zemlju i mnogim Srbima ce biti lakse iste sekunde nakon sto on bude krocio na tlo nase zemlje.Vucic i Nikolic su pokazali svoje pravo lice i Vojinim povratkom oni nestaju sa politicke scene,lazem,imace podrsku 4-5% procenta,nekim drugim strankama ce se glasacko telo osuti,SRS je Vojislav Seselj - Vojislav Seselj je SRS,skoro svaki glas ce se vratiti Radikalima njegovim povratkom. Ne treba to nikoga da brine...
I nije Voja za rat,izbite to sebi iz glave.Nije on ni za EU,verovatno...Ali koliko ljudi jeste,to je sad drugo pitanje...Svaki ponosni Srbin i uopste covek ce uvek biti Vojin glasac. A Srbi su ponosan narod.

A, hoće li opet terat nesrpsku decu iz škola i obdaništa ili je to samo tada bila fora?
 
Јој...
Упишкићу се од узбуђења.:rumenka:
Evo jednu smirujućuz:lol:

-%201035%20-%20KOSTUNICA%20VOJISLAV%202004.jpg
 
Uclanio sam se u SRS pre dve godine ali uopste ne primam nikakve zadatke od partije,ovo nije pravdanje. Uclanio sam se samo jer se tih dana vodila nevidjena kampanja protiv Vojislava Seselja na Rts-u,isao je neki predizborni spot "demokrata"(il ciji je vec bio)gde se videlo kako Vojino obezbedjenje reaguje oruzjem.A ljubav prema Vojislavu gajim skoro 15 godina(imam 27)i postujem tog coveka jako i svakog ko ima ponos i pamet mogu da postujem.
Milunka Savic mi nije odgovorila na pitanje,smatracu da je njen odgovor na moja pitanja - "nije imao fer sudjenje".
 
Uopste ne treba niko da se plasi Vojislava Seselja niti treba plasiti ljude njegovim povratkom,mislim ne razumem to. Vojislav Seselj je heroj Srbije - uspeo je. Vojislav Seselj jeste pobedio Hag. Seselj nije ni prestajao da se bavi politikom,celo njegovo sudjenje je politicki proces,on se viteski branio i viteski je napadao,Vojislav Seselj je vitez! Da li je sudjenje pravicno bilo? Mogu li mi oni koji ce mi se smejati sada na ovo odgovoriti da li je Vojislav Seselj imao fer sudjenje? Pitam one koji se smeju ovim recima da li je tom coveku posteno sudjeno i da li su njegova prava sticena pred tim sudom? Samo molim te osobe da mi pruze odgovor na to pitanje,pre nego sto napisu"HaHaHaHa" i izbace neke smajlice koji bi trebali valjda da oslikaju njihovo podsmevanje mom postu.
Vojislav Seselj je ponos svakog ponosnog Srbina i on sigurno nece raditi na autoritetu svoje stranke,dovoljno je da se Vojislav Seselj vrati u svoju zemlju i mnogim Srbima ce biti lakse iste sekunde nakon sto on bude krocio na tlo nase zemlje.Vucic i Nikolic su pokazali svoje pravo lice i Vojinim povratkom oni nestaju sa politicke scene,lazem,imace podrsku 4-5% procenta,nekim drugim strankama ce se glasacko telo osuti,SRS je Vojislav Seselj - Vojislav Seselj je SRS,skoro svaki glas ce se vratiti Radikalima njegovim povratkom. Ne treba to nikoga da brine...
I nije Voja za rat,izbite to sebi iz glave.Nije on ni za EU,verovatno...Ali koliko ljudi jeste,to je sad drugo pitanje...Svaki ponosni Srbin i uopste covek ce uvek biti Vojin glasac. A Srbi su ponosan narod.

Како си ово добро срочио! Репутација! :zpozdrav:
 

Back
Top