Šešelj: Protesti spontani, moguće je da je režim ubacio nasilne provokatore

Ne prenagljuj sa zakljuccima, samo....sa ovakvim stvarima nema igranja.

Ma kakva crna igranja; je li vidiš šta ona piše. Piše ljubavne poruke Vučiću, totalno je opsednuta njome, a ako iko zucne da izrazi drugačije mišljenje od njega odmah nekakve teorije zavere i napad na ličnost sagovornika.

To je stanje krajnje ispranosti mozga; kao da vodiš komunikaciju sa zidom. Niko ne sme ni da zucne protiv njenog predsednika; odmah bi ga tukla...

:dash:
 
Ma za izjave i sama znam i pretpostavljam, ali se ovde radi o javnom zdravlju i zdravlju ljudi, s tim nema igranja. Valjda bi to tebi kao zdravstvenom radniku prvo trebalo da bude vazno?
sad si ti mene s nekim pobrkala,
nisam zdravstveni radnik, al nebitno,
problem je sto je cela pandemija u stvari prvenstveno politika,
ili neko nametnuto sredstvo za neke politicke obracune,
i to u celom svetu,
lepo bi bilo da smo mogli samo na to da se koncentrisemo,
al nekom sa strane to nije bilo u interesu,
sad bi svaki razuman covek rekao,
sacekajte da prodje virus, pa idite na ulice,
ali ne, neko ih je poslao na ulice bas za vreme virusa,
to i jeste bio cilj i razlog,
jer kad virus prodje, pa nece ni biti valjanog razloga za rusenje vlasti,
trebali su ga rusiti pred izbore, a sa izborima su racunali kasnije, posle korone,
kad njima bude pasalo, kad se oni pripreme,
medjutim , vucic im doskocio, i poranio sa izborima
 
Problem je u tome što ti sve živo umišljaš. Umišljaš i sagovornika i sve što on kaže (a ne kaže van tvoje glave). I onda posle sa tim zamišljenim sagovornikom sređuješ račune kako da se izrazim.

Hajde probaj, za početak, jednom biti malo realna.
samo nam prevedi tekst, i sasvim dovoljno od tebe,
da pronadjemo to mesto gde je vucic strani placenik,
gde ce izdati kosovo, gde ce dovesti migrante,
gde ce po svaku cenu uci u eu i nato,
prevedi
 
Ma kakva crna igranja; je li vidiš šta ona piše. Piše ljubavne poruke Vučiću, totalno je opsednuta njome, a ako iko zucne da izrazi drugačije mišljenje od njega odmah nekakve teorije zavere i napad na ličnost sagovornika.

To je stanje krajnje ispranosti mozga; kao da vodiš komunikaciju sa zidom. Niko ne sme ni da zucne protiv njenog predsednika; odmah bi ga tukla...

:dash:
sad si ti mene s nekim pobrkala,
nisam zdravstveni radnik, al nebitno,
problem je sto je cela pandemija u stvari prvenstveno politika,
ili neko nametnuto sredstvo za neke politicke obracune,
i to u celom svetu,
lepo bi bilo da smo mogli samo na to da se koncentrisemo,
al nekom sa strane to nije bilo u interesu,
sad bi svaki razuman covek rekao,
sacekajte da prodje virus, pa idite na ulice,
ali ne, neko ih je poslao na ulice bas za vreme virusa,
to i jeste bio cilj i razlog,
jer kad virus prodje, pa nece ni biti valjanog razloga za rusenje vlasti,
trebali su ga rusiti pred izbore, a sa izborima su racunali kasnije, posle korone,
kad njima bude pasalo, kad se oni pripreme,
medjutim , vucic im doskocio, i poranio sa izborima

Ne znam sta da vam kazem ljudi, mislim da niste u pravu oboje i da se neko i sa vama, tako suprotstavljenima igra a da toga mozda niste ni svesni.

Jedino sto opravdavam je ovo, da za vreme zaraze nije trebalo i ne treba biti na ulicama a ostalo, videce se vec uskoro. Pozdrav.
 
pa ne znam bas,
ja moje dete ne bih poslala na ulicu da mu odbijaju bubrege, cak ni za vucica,
za razliku od vas,
da li si ti tvoje poslao,
cija su ono deca koja ruse srbiju, i koju policija tuce

Moja nisu, a ti mi ovde spinuješ jer sam pitanje postavio vrlo jasno.

Zašto radiš na diskreditaciji i pljuvanju svakoga ko išta što bi iole indirektno protiv tvog voljenog predsednika napisao?
Još ovo da je ovo tajni plan Šešelja da zeza sopstvene SRS članove...nemm komentar.
 
Ma kakva crna igranja; je li vidiš šta ona piše. Piše ljubavne poruke Vučiću, totalno je opsednuta njome, a ako iko zucne da izrazi drugačije mišljenje od njega odmah nekakve teorije zavere i napad na ličnost sagovornika.

To je stanje krajnje ispranosti mozga; kao da vodiš komunikaciju sa zidom. Niko ne sme ni da zucne protiv njenog predsednika; odmah bi ga tukla...

:dash:
cccc, pa necemo sad lagati, iako smo intelektualci,...kao ti,
napad na licnost sagovornika je vasa specijalnost,
kad nemate odgovor, a uglavnom ga nemate,
prelazite na vredjanja, na prozivku, ko gde zivi, zasto zivi,
ko sta radi, cime se bavi i sve ostale privatne detalje
 
Moja nisu, a ti mi ovde spinuješ jer sam pitanje postavio vrlo jasno.

Zašto radiš na diskreditaciji i pljuvanju svakoga ko išta što bi iole indirektno protiv tvog voljenog predsednika napisao?
Još ovo da je ovo tajni plan Šešelja da zeza sopstvene SRS članove...nemm komentar.
zasto radim na deskriditaciji,
pa jel mi i to zabranjeno, a samo vama dozvoljeno,
cime ja to radim i kako pljujem,
nemate argumente, a to nije moj problem
 
zasto radim na deskriditaciji,
pa jel mi i to zabranjeno, a samo vama dozvoljeno,
cime ja to radim i kako pljujem,
nemate argumente, a to nije moj problem

Naravno da nije zabranjeno, samo je naravno ponižavajuće. I kaže se ko prizna pola mu se prašta, tako da hjde da kažemo da je s jedne strane pohvalno što si priznala. Ali sa drugu stranu na sramoti ti je (i to još gore ako si majka i odgovorna za nečije živote).

Gde ti kod sebe imaš argumente?

Kakav je argument da NATO pakt plaća forumše da kucaju po Krsti, jer se tebi, eto tako, čini? :lol:
 
Није ми јасно која "страна агентура" је умешана у протесте, кад смо са свима "добри": браћа Кинези и Руси, тетка Ангела, пријатељ и скоро "савезник" Макрон, добре везе с Британијом преко тече Блера, при том смо "водећа држава тзв. западног Балкана"; није ваљда да кроасани, шипоње и дукљанистанци могу срушити "председника сунце"? :lol:
 
Kakav je argument da NATO pakt plaća forumše da kucaju po Krsti, jer se tebi, eto tako, čini? :lol:
Ускладиштен на истом оном месту где и аргумент да свако, ко се не сложи са демократским шеријатом вас 5-октобараца је сендвичар, крезуб и глуп.
А у томе је више него очигледно- ко предњачи са тим маниром.
 
Није ми јасно која "страна агентура" је умешана у протесте, кад смо са свима "добри": браћа Кинези и Руси, тетка Ангела, пријатељ и скоро "савезник" Макрон, добре везе с Британијом преко тече Блера, при том смо "водећа држава тзв. западног Балкана"; није ваљда да кроасани, шипоње и дукљанистанци могу срушити "председника сунце"? :lol:
Димне бомбе данас сви бацају; и режим, и демокретенска опозишн.
Нека их, нека се играју мало, док не дође шумар... :lol:
 
Ускладиштен на истом оном месту где и аргумент да свако, ко се не сложи са демократским шеријатом вас 5-октобараца је сендвичар, крезуб и глуп.
А у томе је више него очигледно- ко предњачи са тим маниром.

Ovde je takođe jasno da se i ti, isto kao i jevropa, bavite nekim zamišljenim svetom koji postoji samo u svojoj glavi. Ti se ne interesuješ za stavove svojih sagovornika i nemaš ni trunke ikakvog poštovanja, pa tako kao i ovde, baviš se isključivo etiketiranjem, pravljenjem konstrukcija i onda preslikavanjem svojih konstrukata na druge, a sve sa ciljem da bi sagovornika ponizio, isprovocirao ili pokušao diskreditovati. To se ovde na primeru jasno može videti, jer si me proglasio nekakvim petooktobarcem i pominješ demokratski šerijat.

Ja nemam nikakav problem sa pristalicama različitih političkih ideja; komuniciram i sa monarhistima i republikancima i raznim interesantnim idejama sa levog i desnog političkog spektra. Nemam problem ni ovde na forumu sa ljudima koji ne dele moje stavove i zalažu se za suprotstavljene opcije; nikada nisam imao problem sa npr. @Moljac64, @eremita ili tako nekim trećim. Zato, potpuno otvoreno kažem da je problem u vama. I kada kažem vama ne mislim na pristalice nekog konkretnog pojedinca ili ideologije, jer je očigledno da vi to nemate, ili preciznije da vam je to nekakva zajednička tačka. Tačka koja vas povezuje jeste prisutnost apsolutne netolerancije bilo koga ko deli drugačiji stav i, kao što već rekoh, čisto etiketiranje drugih. I to čak sa neke tačke ponosa i neverovatne (onako baš narcisoidne) samouverenosti. A koliko ste bezobrazni može se videti do te mere da, štaviše, drugima pripisujete sopstvene metode. :kafa:
 
Ja nemam nikakav problem sa pristalicama različitih političkih ideja; komuniciram i sa monarhistima i republikancima i raznim interesantnim idejama sa levog i desnog političkog spektra.
Немам ни ја некакав проблем са њима.
Просто- не занима ме бесконачни и испразни "чапраз- диван" демокретеноидног разглабања о истим стварима до лаке несвестице, без да има помака ма и за милиметар.
То препуштам вама, екстремно толерантнима, којима је комуникација све, нарочито ако нема никаквих закључака и решења. Јасно је мени да је некима то посао, али- мени није; ја морам стварно да радим нешто у животу, и признајем да ме та врста дангубљења апсолутно не инспирише. :lol:
А што се тише етикетирања- нестало ти је стикера у претходном посту, замени калем...
 
Немам ни ја некакав проблем са њима.
Просто- не занима ме бесконачни и испразни "чапраз- диван" демокретеноидног разглабања о истим стварима до лаке несвестице, без да има помака ма и за милиметар.
То препуштам вама, екстремно толерантнима, којима је комуникација све, нарочито ако нема никаквих закључака и решења. Јасно је мени да је некима то посао, али- мени није; ја морам стварно да радим нешто у животу, и признајем да ме та врста дангубљења апсолутно не инспирише. :lol:
А што се тише етикетирања- нестало ти је стикера у претходном посту, замени калем...

Zašto mi uopšte repliciraš?

Ah da, kako si ono prošli put napisao...reklamiraš se drugima? :whistling:
 
Ах, не, ти си реплицирао мени, прати фабулу радње...

Jevropa.JPG

evro2.JPG


Da li pokušavaš da kažeš da si ti klon naloga jevropa (ili obratno)?
 
Da li pokušavaš da kažeš da si ti klon naloga jevropa (ili obratno)?
Јок, него ти покушаваш да избегнеш одговор на незгодно питање, и као и обично- бежиш у ширину. :lol:
Не очекуј да ћиу ти икад дозволити да нападнеш неког оваквим триковима, а да ти не узвратим истом мером; оптужио си Јевропу за исту ствар, коју твоји "саборци" много више користе, а сад се правиш невешт, и гледаш како да скренеш причу на другу страну.:roll:
Ти си, пријане, овде на послу; то је јасно уочљиво.
Помири се са тим да има неколико људи који то препознају, и не надај се да ћемо ти пустити спинове да их шириш овде као демокатски прдеж;:mrgreen: заради своју плату, озноји се мало...
 

Back
Top