Šešelj promovisao knjigu o Nebojši Vukanoviću

1715693330630.png




U Bileći sjajan odziv naroda, za dva sata prikupljeni potpisi



Screenshot_20240513_150228_Viber-810x996.jpg


13.05.2024.

Ekipa Liste za pravdu i red u Bileći danas je bila jako vrijedna i za nešto više od 2 sata prikupili su dovoljan broj potpisa za prijavu za izlazak na Lokalne izbore, po prvi put za lokalnu Skupštinu opštine Bileća.

Screenshot_20240513_150157_Viber-344x500.jpg


Odziv Bilećana, ali i Nevesinjaca, Gačana i širom Srpske je sjajan, naše ekipe su vrijedne u svim krajevima, od Šipova, Mrkonjić Grada i Banjaluke, preko Posavine, Ugljevika, Bijeljine, Zvornika, Podrinja, Pala i Hercegovine.

Screenshot_20240513_150214_Viber-437x500.jpg


Draganu Guli Vučiniću i Bilećanima pomogla je ekipa iz Trebinja, poslanik Nenad Grković i odbornici Dajana i Nešo Milišić.

Sutra stižem u Banjaluku i Krajinu, gdje ću obići teren i pomoći u prikupljanju potpisa

Na Instagram i fejsbuk stranicama Za pravdu i red lista Nebojše Vukanovića mogu se pratiti najave aktivnosti, i svi koji žele mogu nam pomoći u prikupljanju potpisa.


Nebojša Vukanović
 
  • Haha
Reactions: PA8

1715693627931.png

Večeras od 18 sam na Trgu kod stare Robne kuće u Gradišci, ujutro od 10 sa građanima u Kancelariji Liste za pravdu i red u Banjaluci (zgrada Ekvatora)


20220907_150325-375x500-1.jpg


14.05.2024.

Prikupljanje potpisa širom Srpske ide dobrom dinamikom, što nervira i frustrira Luku Petrovića koji preko Herceg televizije i drugih svojih režimskih portala i mediji pokušava da nas minimizira, što je pokazatelj koliko nas se plaši.

Stalni obilazak terena i kontakt sa građanima je ključan, a zbog toga sam večeras od 18 časova u Gradišci, na Trgu ispred stare Robne kuće na druženju sa građanima i akciji prikupljanja potpisa.

IMG-f55c6105d8e940b945b3afb7b5d3a04a-V-500x248-1.jpg



Ujutro od 10 časova sam na druženju sa Banjalučanima u našoj Kancelariji u Tržnom centru Ekvator, preko puta Knjižare „Kultura“.

images-1-2.jpg


Vidimo se večeras od 18 u Gradišci, posle toga sam kod Miloša Šašića u Čelnicu, koji je sa svojom ekipom već skupio više od 200 potpisa i završio posao, a sutra sam od 10 časova u našoj Kancelariji u Banjaluci. Neka bude borba neprestana do konačne pobjede.


Nebojša Vukanović
 
  • Haha
Reactions: PA8
А зашто то шешељуга пише?
Да ли ће ико,иоле нормалан да купи ту књигу?
А кад је то па неко куповао његове купусаре? Можда чланови СРС по партијској дужности у оно давно време када их је имао. А тешко да их је неко и читао јер то и нису праве књиге него укоричене колекције новинских текстова. Тако је и у овој ваш сарајевски Хрват Вјекослав скупио текстове Светог Вукана Требињског да "докаже" његову издају свпства непостојећим читаоцима његове "књиге."
 
Koga ti podržavaš taj 100% gubi i doživjet će pravi fijasko na svim mogućim izborima.. činiš mu medvjedju uslugu, nebitno da li si (ne)svjestan toga:hahaha:
Аха. Као Срашко Богумил што је у Бањалуци "изгубио" када сам га овде подржао 2018. године, па ти и твоји Босанци три дана нисте смели да промолите нос на форуму.
 
Šešelj promovisao knjigu o Nebojši Vukanoviću

Vojisalv Šešelj promovisao je dugo najavljivanu knjigu o Nebojši Vukanoviću.
„Praznoglavi uškopljeni jarac Nebojša Vukanović“ naziv je knjige.
Šešelj i Vukanović već mjesecima su u tovorenom sukobu a Šešelj je Vukanovića nazvao špijunom stranih službi, „klovnom politike u Republici Srpskoj“ …

Podsjećamo i da je, svojvrmeno, Šešelj u štampanom izdanju Faktormagazina napao Vukanovića:
Pogledajte prilog 1547610

Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj kaže za Faktor da dio opozicije u Republici Srpskoj, a posebno izdvaja Mirka Šarovića, Vukotu Govedaricu i Mladena Ivanića, vodi izdajničku politiku, što je potvrdio i zamjenik pomoćnika sekretara u Birou za evropska i evroazijska pitanja Stejt dipartmenta Gabrijel Eskobar.​

Osim za kvislinge, nema lijepe riječi ni za Nebojšu Vukanovića, jer smatra da je „neobrazovana i primitivna budala”, a i u TV duelu bi mu pokazao gdje mu je mjesto.

Fm faktor
************************
Vojislav Šešelj je profesor i doktor i to mu niko ne može osporiti.. jedini, koji je pobijedio sve Haške tužioce, osporio i degradirao lažne svjedoke, sudijama i advokatima tog tribunala pokazao šta je biti pravi doktor prava i političkih nauka.
Možemo da ga volimo ili ne, njegove riječi i mišljenja imaju i te kako svoju težinu. Iako je njegova id3eologija čisto radikalna, nije lako naći mu se preko puta.

Svjedoci smo, na žalost da nas svakakvih ima, od iskrenih rodoljuba i patriota pa sve do onih "stranih plaćenika (izdajnika?)" sumnjivih, lakovjernih, pa i onih koji bi za novac "izdali i svoje najrodjenije"..

E sad da li je Vukanović svojim konstantnim (ne)osnovanim kritikama svega što čini vlast u Srpskoj, doveo sebe u stanje da bude prozvan i javno targetiran, pa čak i da se nadje u optuženičkoj Šešeljevoj knjizi?
Svojim nastupima u mnogim federalnim medijima, javno i bez imalo poštovanja i skrupula prema institucijama i nosiocima vlasti Republike Srpske, optužujući skoro sve i svakoga da su lopovi, prevaranti, izdaajnici i ko zna šta još.. (ne pratim ga) sam zaslužio da bude ovako javno prozvan?

Ima Vukanović svojih sledbenika, većinom opozicionara ali sudeći po komentarima, ima mnogo više onih iz Federacije, koji (da se ne zavaravamo) iz mržnje? ne mogu javno a ni glasno izgovoreiti "Srpska", a kamoli šta drugo. Kao rado vidjen gost u Federalnom dijelu BiH, nego u svom matičnom entitetu (sem BN TV..) stekao je epitet najvećeg kritičara vlasti u Srpskoj.
Baš zbog toga je većinu sporova izgubio pred sudovima, što ga nimalo ne usporava ili upozorava da nije u pravu a što je još čudnije, prema raznim puisanjima i mišljenjima, mnogi se pitaju odakle mu pare da sve to plati?

Doduše, nije Vukanović tek tako olako prećutao Šešeljeve navode i optužbe pa ge je poprilično isprozivao..
********************************************************************************************************************************************

VUKANOVIĆ IZVRIJEĐAO ŠEŠELJA: NAGOVORIO MU SVE I SVAŠTA​

“Kako sam i najavio, udbaško laprdalo i smeće, lažni crveni vojvoda Vojislav Šešelj objavio je o meni knjigu sa naslovom „Praznoglavi uškopljeni jarac Nebojša Vukanović“, koja se uklapa u njegov literalni opus i u kojoj je, sa timom saradnika, analizirao moje tekstove i javne nastupe.
Sve je uradio po nalogu Dodika i Službe, sa ciljem da me nekako pokušaju diskreditovati. Velika je čast da Šešelj i Služba sa Banjice do detalja analiziraju svaki moj korak i rad Liste za pravdu i red, jer smo ojačali, ugrožavamo njihove interese jer nismo dio nikakvih struktura niti pod kontrolom bilo kog centra moći, a sloboda koje proosimo i kojoj težimo, za njih je najveća opasnost, kaže Vukanović, pa nastavlja.

Šešelj je potrošena i tužna ličnost iz naše skorije prošlosti, koji bi možda i imao neku pozitivnu ocjenu da se povukao iz javnosti kad se vratio iz Haga a ovako je postao sluga vlasti, zadužena za prljave poslove, medijske ispade i targetiranje svih koje Služba smatra opasnim neprijateljima. On je u suštini nebitan, važno je ogoliti naručioce iz sjenke, koji ga huškaju.

“Nadam se da će Marić i Služba organizovati neki duel uživo sa Šešeljom na Hepiju i u Beogradu, da ukrstimo koplja i ogolimo mračne strukture iz jazbina, koje nas 3 decenije guraju u ponor, jer su upravo obe i lažni udbaški nacioanlizam uzrok naših poraza i teške situacije u kojoj se nalazimo.

Crna hronika

Ја не знам шта ови у Нобеловом комитету читају и раде.. :besan2: Овако бритак и језгровит стил писања заслужује да буде вреднован највећом наградом!
 
Naci se radikalsko-snsd mase da to kupi. Iako ni sva slova ne znaju u kompletu i zadnja donekle procitana knjiga im datira iz perioda osnovne skole.
Orlovi rano lete! Sesellj je gofno od coveka.Umesto da gledate pametne ljude,besede poput Jerotica ili patrjarha Pavla onk dovode Seselja na TV. Knjige su mu pokrice za novac koji mu daju kriminalci. I Ceda je uzimao novac.
 
Naci se radikalsko-snsd mase da to kupi. Iako ni sva slova ne znaju u kompletu i zadnja donekle procitana knjiga im datira iz perioda osnovne skole.
Чланови Партије су то ПРИНУЂЕНИ да купе..па им се то додаје уз следећу Чланарину,глупости....
Па он је целу своју -Идеологија Српског Национализма- преписао од покојног Лазе Костића,
све што је написао је само ПРЕПИС из разних Новинских Чланака,Интервујуа и то ме сл.
Он није Писац никад био за разлику му од Кума који је такође ПРОТУВА ,ал је бар Писац,
па да се изједначе и овај почео издаје неке Књиге..
:hahaha:
 
Šešelj promovisao knjigu o Nebojši Vukanoviću

Vojisalv Šešelj promovisao je dugo najavljivanu knjigu o Nebojši Vukanoviću.
„Praznoglavi uškopljeni jarac Nebojša Vukanović“ naziv je knjige.
Šešelj i Vukanović već mjesecima su u tovorenom sukobu a Šešelj je Vukanovića nazvao špijunom stranih službi, „klovnom politike u Republici Srpskoj“ …

Podsjećamo i da je, svojvrmeno, Šešelj u štampanom izdanju Faktormagazina napao Vukanovića:
Pogledajte prilog 1547610

Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj kaže za Faktor da dio opozicije u Republici Srpskoj, a posebno izdvaja Mirka Šarovića, Vukotu Govedaricu i Mladena Ivanića, vodi izdajničku politiku, što je potvrdio i zamjenik pomoćnika sekretara u Birou za evropska i evroazijska pitanja Stejt dipartmenta Gabrijel Eskobar.​

Osim za kvislinge, nema lijepe riječi ni za Nebojšu Vukanovića, jer smatra da je „neobrazovana i primitivna budala”, a i u TV duelu bi mu pokazao gdje mu je mjesto.

Fm faktor
************************
Vojislav Šešelj je profesor i doktor i to mu niko ne može osporiti.. jedini, koji je pobijedio sve Haške tužioce, osporio i degradirao lažne svjedoke, sudijama i advokatima tog tribunala pokazao šta je biti pravi doktor prava i političkih nauka.
Možemo da ga volimo ili ne, njegove riječi i mišljenja imaju i te kako svoju težinu. Iako je njegova id3eologija čisto radikalna, nije lako naći mu se preko puta.

Svjedoci smo, na žalost da nas svakakvih ima, od iskrenih rodoljuba i patriota pa sve do onih "stranih plaćenika (izdajnika?)" sumnjivih, lakovjernih, pa i onih koji bi za novac "izdali i svoje najrodjenije"..

E sad da li je Vukanović svojim konstantnim (ne)osnovanim kritikama svega što čini vlast u Srpskoj, doveo sebe u stanje da bude prozvan i javno targetiran, pa čak i da se nadje u optuženičkoj Šešeljevoj knjizi?
Svojim nastupima u mnogim federalnim medijima, javno i bez imalo poštovanja i skrupula prema institucijama i nosiocima vlasti Republike Srpske, optužujući skoro sve i svakoga da su lopovi, prevaranti, izdaajnici i ko zna šta još.. (ne pratim ga) sam zaslužio da bude ovako javno prozvan?

Ima Vukanović svojih sledbenika, većinom opozicionara ali sudeći po komentarima, ima mnogo više onih iz Federacije, koji (da se ne zavaravamo) iz mržnje? ne mogu javno a ni glasno izgovoreiti "Srpska", a kamoli šta drugo. Kao rado vidjen gost u Federalnom dijelu BiH, nego u svom matičnom entitetu (sem BN TV..) stekao je epitet najvećeg kritičara vlasti u Srpskoj.
Baš zbog toga je većinu sporova izgubio pred sudovima, što ga nimalo ne usporava ili upozorava da nije u pravu a što je još čudnije, prema raznim puisanjima i mišljenjima, mnogi se pitaju odakle mu pare da sve to plati?

Doduše, nije Vukanović tek tako olako prećutao Šešeljeve navode i optužbe pa ge je poprilično isprozivao..
********************************************************************************************************************************************

VUKANOVIĆ IZVRIJEĐAO ŠEŠELJA: NAGOVORIO MU SVE I SVAŠTA​

“Kako sam i najavio, udbaško laprdalo i smeće, lažni crveni vojvoda Vojislav Šešelj objavio je o meni knjigu sa naslovom „Praznoglavi uškopljeni jarac Nebojša Vukanović“, koja se uklapa u njegov literalni opus i u kojoj je, sa timom saradnika, analizirao moje tekstove i javne nastupe.
Sve je uradio po nalogu Dodika i Službe, sa ciljem da me nekako pokušaju diskreditovati. Velika je čast da Šešelj i Služba sa Banjice do detalja analiziraju svaki moj korak i rad Liste za pravdu i red, jer smo ojačali, ugrožavamo njihove interese jer nismo dio nikakvih struktura niti pod kontrolom bilo kog centra moći, a sloboda koje proosimo i kojoj težimo, za njih je najveća opasnost, kaže Vukanović, pa nastavlja.

Šešelj je potrošena i tužna ličnost iz naše skorije prošlosti, koji bi možda i imao neku pozitivnu ocjenu da se povukao iz javnosti kad se vratio iz Haga a ovako je postao sluga vlasti, zadužena za prljave poslove, medijske ispade i targetiranje svih koje Služba smatra opasnim neprijateljima. On je u suštini nebitan, važno je ogoliti naručioce iz sjenke, koji ga huškaju.

“Nadam se da će Marić i Služba organizovati neki duel uživo sa Šešeljom na Hepiju i u Beogradu, da ukrstimo koplja i ogolimo mračne strukture iz jazbina, koje nas 3 decenije guraju u ponor, jer su upravo obe i lažni udbaški nacioanlizam uzrok naših poraza i teške situacije u kojoj se nalazimo.

Crna hronika
E u politici se ne zna ko koga roka a onaj posrbica Šešelj je naj orginalniji pa njegov sledbenik Vukanović :hahaha: :hahaha:
 
Šešelj promovisao knjigu o Nebojši Vukanoviću

Vojisalv Šešelj promovisao je dugo najavljivanu knjigu o Nebojši Vukanoviću.
„Praznoglavi uškopljeni jarac Nebojša Vukanović“ naziv je knjige.
Šešelj i Vukanović već mjesecima su u tovorenom sukobu a Šešelj je Vukanovića nazvao špijunom stranih službi, „klovnom politike u Republici Srpskoj“ …

Podsjećamo i da je, svojvrmeno, Šešelj u štampanom izdanju Faktormagazina napao Vukanovića:
Pogledajte prilog 1547610

Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj kaže za Faktor da dio opozicije u Republici Srpskoj, a posebno izdvaja Mirka Šarovića, Vukotu Govedaricu i Mladena Ivanića, vodi izdajničku politiku, što je potvrdio i zamjenik pomoćnika sekretara u Birou za evropska i evroazijska pitanja Stejt dipartmenta Gabrijel Eskobar.​

Osim za kvislinge, nema lijepe riječi ni za Nebojšu Vukanovića, jer smatra da je „neobrazovana i primitivna budala”, a i u TV duelu bi mu pokazao gdje mu je mjesto.

Fm faktor
************************
Vojislav Šešelj je profesor i doktor i to mu niko ne može osporiti.. jedini, koji je pobijedio sve Haške tužioce, osporio i degradirao lažne svjedoke, sudijama i advokatima tog tribunala pokazao šta je biti pravi doktor prava i političkih nauka.
Možemo da ga volimo ili ne, njegove riječi i mišljenja imaju i te kako svoju težinu. Iako je njegova id3eologija čisto radikalna, nije lako naći mu se preko puta.

Svjedoci smo, na žalost da nas svakakvih ima, od iskrenih rodoljuba i patriota pa sve do onih "stranih plaćenika (izdajnika?)" sumnjivih, lakovjernih, pa i onih koji bi za novac "izdali i svoje najrodjenije"..

E sad da li je Vukanović svojim konstantnim (ne)osnovanim kritikama svega što čini vlast u Srpskoj, doveo sebe u stanje da bude prozvan i javno targetiran, pa čak i da se nadje u optuženičkoj Šešeljevoj knjizi?
Svojim nastupima u mnogim federalnim medijima, javno i bez imalo poštovanja i skrupula prema institucijama i nosiocima vlasti Republike Srpske, optužujući skoro sve i svakoga da su lopovi, prevaranti, izdaajnici i ko zna šta još.. (ne pratim ga) sam zaslužio da bude ovako javno prozvan?

Ima Vukanović svojih sledbenika, većinom opozicionara ali sudeći po komentarima, ima mnogo više onih iz Federacije, koji (da se ne zavaravamo) iz mržnje? ne mogu javno a ni glasno izgovoreiti "Srpska", a kamoli šta drugo. Kao rado vidjen gost u Federalnom dijelu BiH, nego u svom matičnom entitetu (sem BN TV..) stekao je epitet najvećeg kritičara vlasti u Srpskoj.
Baš zbog toga je većinu sporova izgubio pred sudovima, što ga nimalo ne usporava ili upozorava da nije u pravu a što je još čudnije, prema raznim puisanjima i mišljenjima, mnogi se pitaju odakle mu pare da sve to plati?

Doduše, nije Vukanović tek tako olako prećutao Šešeljeve navode i optužbe pa ge je poprilično isprozivao..
********************************************************************************************************************************************

VUKANOVIĆ IZVRIJEĐAO ŠEŠELJA: NAGOVORIO MU SVE I SVAŠTA​

“Kako sam i najavio, udbaško laprdalo i smeće, lažni crveni vojvoda Vojislav Šešelj objavio je o meni knjigu sa naslovom „Praznoglavi uškopljeni jarac Nebojša Vukanović“, koja se uklapa u njegov literalni opus i u kojoj je, sa timom saradnika, analizirao moje tekstove i javne nastupe.
Sve je uradio po nalogu Dodika i Službe, sa ciljem da me nekako pokušaju diskreditovati. Velika je čast da Šešelj i Služba sa Banjice do detalja analiziraju svaki moj korak i rad Liste za pravdu i red, jer smo ojačali, ugrožavamo njihove interese jer nismo dio nikakvih struktura niti pod kontrolom bilo kog centra moći, a sloboda koje proosimo i kojoj težimo, za njih je najveća opasnost, kaže Vukanović, pa nastavlja.

Šešelj je potrošena i tužna ličnost iz naše skorije prošlosti, koji bi možda i imao neku pozitivnu ocjenu da se povukao iz javnosti kad se vratio iz Haga a ovako je postao sluga vlasti, zadužena za prljave poslove, medijske ispade i targetiranje svih koje Služba smatra opasnim neprijateljima. On je u suštini nebitan, važno je ogoliti naručioce iz sjenke, koji ga huškaju.

“Nadam se da će Marić i Služba organizovati neki duel uživo sa Šešeljom na Hepiju i u Beogradu, da ukrstimo koplja i ogolimo mračne strukture iz jazbina, koje nas 3 decenije guraju u ponor, jer su upravo obe i lažni udbaški nacioanlizam uzrok naših poraza i teške situacije u kojoj se nalazimo.

Crna hronika

Osuđeni ratni zločinac
 

Back
Top