Serije..Sta gledate, sta vam se svidelo?

Usled nedostatka kvalitetnijih serija u poslednje vreme,resih da se podsetim malo...

shakazulu_cd2.jpg


http://www.imdb.com/title/tt0093950/

Mora se imati u kolekciji :worth:
 
gledam redovno prijatelje-nema bolje komedije od ove :)
imam sve sezone `cari` ,obozavam ove vestice da gledam, a tek sam kod cetvrte sezone(od ukupno 8)
gledam ultimate survival,nista bolje od Bear Grylls-ovih avantura u vecernjim satima
American Chopper-najaci likovi ikada,i najlepsi motori ikada
 
Dexter 9/10

Nešto malo mu fali da bi i kod mene dobio epitet nenadjebiv, jer je ne baš najbolji izbor glumaca i njihova gluma, ali režija i scenario su za čistu desetku ...

ne kontam:eek:
šta pricas bre skoro svi glumci su odlicni...da ne pominjem Michaela C. Halla koji ODLICNO glumi...on je zapravo jedan od glavnih razloga što gledam seriju...naravno,i režija je odlicna,sve je vrhunski odrađeno ali kako glumi čovek:worth:
 
ne kontam:eek:
šta pricas bre skoro svi glumci su odlicni...da ne pominjem Michaela C. Halla koji ODLICNO glumi...on je zapravo jedan od glavnih razloga što gledam seriju...naravno,i režija je odlicna,sve je vrhunski odrađeno ali kako glumi čovek:worth:
Za njega nemam komentar, savršeno je odigrao ulogu i zaslužuje više od 10-ke :worth: ... Režija mi je takođe fantastična, posebno u trećoj sezoni i onim fleševima sa Harijem ...

Ostali glumci mi nisu nešto najbolje legli i na njih sam mislio (ne na sve naravno) ... Tu konkretno mislim na onog crnca detektiva iz prve dve sezone, tužioca u trećoj, lik što glumi Kvina, i još brdo epizodista koji su se našli pod njegovim skalpelom ...
 
Poslednja izmena:
Evo mojih ocena od 1 - 10
Dexter - 8
Rome - 7
Soprano - 10
Twin Peaks - 9 (jedini minus je glup kraj, tj. nedovrsena je)
CSI Miami - 8
Bones - 6
Hung - 5
Desperate Housewives - 7
Prison Break - 6
24 - 6
Boston Legal - 11 :worth:

Naravno, ocena kod mnogih varira od sezone do sezone, recimo Prison Break je od odlicne serije u prvoj sezoni presao sve nivoe do proseka, za razliku od Dextera koji je sve bolji.
 
Za njega nemam komentar, savršeno je odigrao ulogu i zaslužuje više od 10-ke :worth: ... Režija mi je takođe fantastična, posebno u trećoj sezoni i onim fleševima sa Harijem ...

Ostali glumci mi nisu nešto najbolje legli i na njih sam mislio (ne na sve naravno) ... Tu konkretno mislim na onog crnca detektiva iz prve dve sezone, tužioca u trećoj, lik što glumi Kvina, i još brdo epizodista koji su se našli pod njegovim skalpelom ...

nzm,meni se svidjaju skoro svi likovi...
kog tuzioca,valjda mislis na Jimmy Smithsa?ja njega obožavam:worth::heart:
 

Back
Top