Serije..Sta gledate, sta vam se svidelo?

U novoj seriji ''Koža'' Vuk Kostić po ko zna koji put u ulozi sirovine.
:lol:
Screenshot_1.png
 
ko voli top gear ekipu clarkson -richard- may, tj sadasnju the grand tour ekipicu - izbacili su novu epizodu pod nazivom sand job..sahara, mauritania, dakar..ne vjerujem da ce Bog u nekoj bliskoj buducnosti sastaviti ovaku talentiranu ekipu ko sto su njih trojica..epizoda traje 2h i koji minut..nesto fenomenalno sto su napravili, cak do sad najbolja stvar..sto su stariji to su bolji, perverzniji i otkaceni..

 
Godless
Mini serija 7 epizoda
Western drama ocena 8
Glumci: Jack O'Connell,Michelle Dockery,Scoot McNairy

Na američkom Zapadu 1880-ih, vođa bande odmetnika ubica Frenk Grifin lovi bivšeg štićenika Roja Guda.
Frankova potera ga vodi u La Belle u Novom Meksiku - grad u kome su, nakon rudarske katastrofe, skoro u potpunosti živele žene.

 
Sto sam i predpostavio i vec napisao da su gusili previse sa dramom i nekim privatnim njihovim problemima tipa briga me stojko za ljubavni zivot cerke i jos takve stvari koje ni gram potrebe za pricu nisu bile vazne...
htjeli su napravio wau seriju, da uplasi malu djecu kraj ekrana...u sutini obicna ko i sve druge..totalno slabija od ostalih sezona..

Dalo se pretpostaviti da će imati veze sa Eninim otkrićem u pećini.
Nije neka katastrofa, lepo su zaokružili priču. Svako od njih se na kraju izborio sa svojim demonom.

ma daj katastrofa totalno..u 5 oj epizodi diktorica sky i hank se sastaju..vidi se da nesto kriju..i onda umjesto u 6 epizodi da produkcija zakuva tako da denversica sazna kako koneli tuca i direktoricu sky, oni prikazu ljubomorne naucnike koji ce ostati bez posla i selo koje je preuzelo pravdu u svoje ruke..
 
Waaau kakva serija!!!!
Moja preporuka!
Stvarno nisam očekivao nešto ovakvo....
Krimi
Mini
US
2021
Kate Winslet (odlično odglumila, a i ostali su bili na visini zadatka)
Kako odmiče sve je interesantnija (pa valjda bi svaka trebala da bude takva....)

Mare of Easttown
https://www.imdb.com/title/tt10155688/
Gledajte nećete se pokajati....

Ako pažljivo gledaš, može da se provali.
Odlična serija, svakako.
Čekam Regime sa Kejt, ali mi nešto liči na priču "šta bi bilo da je Putin žena".
 
htjeli su napravio wau seriju, da uplasi malu djecu kraj ekrana...u sutini obicna ko i sve druge..totalno slabija od ostalih sezona..



ma daj katastrofa totalno..u 5 oj epizodi diktorica sky i hank se sastaju..vidi se da nesto kriju..i onda umjesto u 6 epizodi da produkcija zakuva tako da denversica sazna kako koneli tuca i direktoricu sky, oni prikazu ljubomorne naucnike koji ce ostati bez posla i selo koje je preuzelo pravdu u svoje ruke..

Makni iz prve sezone Mekhonakija i Harelsnona i stavi bilo koje druge glumce, dobićeš priču o trgovini decom. A isto su počeli na fazon misterije, da bi se na kraju pretvorilo u običnu detektivsku priču.
 
Ah, da priveo sam kraju i TD season 3.
Priča (story line) mi je bolja u trećoj sezoni, ali gluma je bolja u prvoj sezoni (drugu sam preskočio).
Sad ne bih lako mogao da se odlučim jeli bolja 1 ili 3 sezona.....
Znači poslednja (4) sezona ima samo 6 epizoda?
Mogao bih i to da počnem da gledam sad kad su izašle sve epizode.....
 
Meni je četvrta sezona True Detective prelepa :) uz prvu najbolja.

A prve četiri epizode sam mislila dal je ovo najgora sezona ikad. A onda su uradili neku magiju u poslednje 2 epizode i sve je leglo.
Ne znam još uvek kako su povezali time is a flat circle spiralu iz prve sezone, i da li je uopšte bila namera da se poveže događajno ili samo simbolički
 
Makni iz prve sezone Mekhonakija i Harelsnona i stavi bilo koje druge glumce, dobićeš priču o trgovini decom. A isto su počeli na fazon misterije, da bi se na kraju pretvorilo u običnu detektivsku priču.
ova 4 sezona je mix 1 i 2 sezone..:mrgreen: ko je baco narandze, kako lancic koji je bacen na putu zavrsi u kosi denversice u tsalalu..ubili su wheelera al gdje je beba zavrsila...
 

Back
Top