Quantcast

Serije..Sta gledate, sta vam se svidelo?

ariodante

Elita
Poruka
24.747
Zapocela sam jos jednu tursku, opet triler, mini seriju Persona
Isto prejaka serija (za sad mi je takav utisak). Ovde je centralno svetlo na jednom starijem gospodinu, obolelom od Alchajmera, koji shvata, kad ce vec ionako sve da zaboravi, da je sada taj trenutak u kome on, nekadasnji sudski cinovnik, moze da ispravi nepravdu koju je gledao tokom radnog veka.

Vrlo mi je slatka i ova glumica
sahsiyet_1blm_mobil_1920x1080-1.jpg
Ona glumi ulogu prve zene koja se zaposaljava u odeljenju za ubistva u turskoj policiji i izmedju nje i gospodina koji ispravlja nepravde polako pocinje da se stvara misteriozna povezanost.
Ocena gledalaca za ovu seriju je vrtoglavo visoka, i nadam se da ce je opravdati, za sad je na dobrom putu.

Видак

Početnik
Poruka
24
Да ли је неко почео гледати нову руску серију Обитељ, снимљену према истоименом роману Захара Прилепина?
Роман сам прочитао и мало је рећи да сам одушевљен, зато ме интересују утисци ако је неко гледао. Не бих да кренем са праћењем серије и да се разочарам након читања оваквог романа...

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
249.408
ZeroZeroZero

Imdb 8,2
krimi drama iz 2019 g. 8 epizoda

glumci: Andrea Riseborough, Dane DeHaan, Giuseppe De Domenico

U seriji se paralelno prati prica o meksičkim kartelima,italijanskoj mafiji i američkoj porodici posrednika koja će se naći između dvije vatre kada iz Montereja u Meksiku krene pošiljka od pet tona kokaina koju je od meksičkog kartela naručio capo kalabrijske 'Ndranghete.
Problem će nastati kada zbog rata među klanovima na jugu Italije, brod sa pet tona kokaina umesto u Kalabriji završiti u Africi.Kašnjenje pošiljke, problemi i poteškoće koji će se kasnije dogoditi, imace će posledice na sve tri strane, koje su u igri .

Odgledala sam u dva dana..zanimljiva i akciona serija

Queen of North

Zainteresovan član
Poruka
153
ruska serija Dead Mountain https://www.imdb.com/title/tt11455654/ preporučujem svakome od 15 do 75 godina ...nešto vrhunski napravljeno - nešto najbolje što sam gledao zadnjih godina...
Slažem se, odlična ruska serija!

Od mene preporuka za Professor T (2021).
Glumac je legao ko kec na deset. Postoje još dve starije verzije, pa kome se svidi...
Upravo pogledala prve dve epizode za koje su objavili prevod, ostalo čekam.

IMDB: https://www.imdb.com/title/tt11981644/?ref_=fn_al_tt_1
MV5BZmNmZmYzNTgtZTFjNS00NDE5LTg2ODQtZDUwMTQ0ZTQzOTljXkEyXkFqcGdeQXVyOTEwNTkyNjE@._V1_.jpg

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
249.408
The Vineyard
(La Templanza)

španska serija
romanticna drama

glumci: Leonor Watling, Rafael Novoa, Emilio Gutiérrez Caba

Romantična drama zasnovana na istoimenom hit romanu Marije Duenjas Radnja je smeštena u 1860. g. i govori o Mauru Lareau i Soledad Montalvo, muškarcu i ženi čije će se sudbine susresti na fascinantnom mestu i vremenu. Ovo je priča o prevazilaženju problema , o tome kako pronaći svoje mesto u svetu. Priča o tome kako se gradi carstvo i kako se sve može izgubiti preko noći, o avanturama u egzotičnim zemljama i o drugim šansama, preko Meksika , Londona,Kube i na kraju grada Hereza, čuvenog po najprestižnijim svetskim vinarijama.

ariodante

Elita
Poruka
24.747
pocela jos jednu tursku seriju, isto drama crime, i ona za sad deluje vrlo obecavajuce Masum - Netflix
Zavrsila ovo, nije losa serija, ali nije sad ni nesto da se padne na du.pe. Nema klasnog pitanja, nema ni toliko zenskog pitanja, tj ima ali nije u fokusu, nema problematike oko kurda kao u Fatmi, ali ima price o stigmi prema psihickim bolestima i korumpiranoj policiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.