Seranovi

jao pa zar ne shvatate da time sto ne volite dvoje glavnih likova ne volite potpuno seriju:roll::roll:mesni su oni najbolji i nekako pocinje da propada serija kad odu oni,pa candela,pa lusija,msm nekako nije im vise kompletna porodica:(:(
 
jao pa zar ne shvatate da time sto ne volite dvoje glavnih likova ne volite potpuno seriju:roll::roll:mesni su oni najbolji i nekako pocinje da propada serija kad odu oni,pa candela,pa lusija,msm nekako nije im vise kompletna porodica:(:(

Sta?:lol: Ne volim seriju ako ne volim dvoje likova?:lol: Ne kazem ja da ih ne volim, samo me malo nerviraju i smor su...
 
Ni ja ne volim Evu,njena uloga smara.Koliko smarackih epizoda je bilo kada su ona i Markos samo kukali jedan za drugim, a posle kad se Markos vratio iz Londona vidis scenu kako mrtav ladan kaze :raskinuli smo,nije nam islo :dash:
 
Ni ja ne volim Evu,njena uloga smara.Koliko smarackih epizoda je bilo kada su ona i Markos samo kukali jedan za drugim, a posle kad se Markos vratio iz Londona vidis scenu kako mrtav ladan kaze :raskinuli smo,nije nam islo :dash:

pa jeste ne volite ono skroz seriu msm ona je deo porodice jedna od glanih likova kao i marcos:roll::roll::roll:
 
jao pa zar ne shvatate da time sto ne volite dvoje glavnih likova ne volite potpuno seriju:roll::roll:mesni su oni najbolji i nekako pocinje da propada serija kad odu oni,pa candela,pa lusija,msm nekako nije im vise kompletna porodica:(:(

Da razjasnimo meni se SVI likovi u seriji svidjaju i SVE ih gotivim.....
A tacno je da propada serija bez gore navedenih likova!
 
Zavisi iz kog ugla gledas na ljubav Markosa i Eve. I ja mogu gledati na diega i ekipu kao smarace, jer za sva sranja su oni sami glavni krivci, ali sa druge strane me nasmeju do suza. Tako ti je i kod Evice, neke stvari koje radi smaraju a neke ti se uvuku pod kozu. Sve je to gluma. A i ja volim devojke sa crnom kosom i okicama, pa je izmedju ostalog i zbog toga puno gotivim. Ma u svakom slucaju mogla je ona odglumiti jos neku epizodu.
 
Wapa, zasto te nema na forumu, od tebe se uvek moze cuti nesto poucno ;)
Jel se zna nesto novo o glumcima? I ako imas postavi neke njihove najnovije slike...

Jekana, hvala sto si me se setila :zag: . Kad ima nesto novo ja se oglasim. Evo sad mi se nakupilo nekoliko slika i vesti.

Belen Rueda na probi za Saturday Night Live na nekoj spanskoj televiziji (od pre nedelju, dve)
20090304elpepuage_11.jpg


Onaj sto je glumio valjda brata od one Dijegove ribe plavuse, sto me zestoko nervirala pa ne mogu ni imena da joj se setim, e taj tip ce biti takmicar u Survivoru
images


A evo i nova slika Alexa vatrogasca, glumi u nekoj novoj seriji Una bala para el Rey
941981.jpg


ima nje nego pise samo kada joj se ukaze prilika kao ja inace prati svaki dan

Tacno tako. Postavicu te za svog portparola :cmok2:
 
To je valjda Michel Gurfi, onaj sto peva '' pa quererte un poquito mas'', mnogo me nervira, a bas mi je tip za tu emisiju. I Alex je bezveze...
A ja sam tek skoro saznala da je Lusija, izmedju ostalog, i arhitekta, pa sam se obradovala posto cu i ja to verovatno da upisem. :)
I ja isto stalno pregledavam,ali sta vise reci posle 350 strana ;)
 

Back
Top