Quantcast

Seranovi

***санти***

Početnik
Poruka
31
U februaru opet Serranovi!!!
Серанови не могу да се емитују пре априла никако! Разлог је тај да паков свет има око 105 епизода,а с обзиром да почиње да се емитује од октобра ,треба да прође најмање 5,6 месеци да би се завршила серија. Мислим да је то још једно лажно обећање Студиа Б,на шта смо већ навикли.

asdfghjkl

Primećen član
Poruka
581
Серанови не могу да се емитују пре априла никако! Разлог је тај да паков свет има око 105 епизода,а с обзиром да почиње да се емитује од октобра ,треба да прође најмање 5,6 месеци да би се завршила серија. Мислим да је то још једно лажно обећање Студиа Б,на шта смо већ навикли.
Sad cu ih zovem bice svasta:D:D:per:

spageta

Zainteresovan član
Poruka
274
E pa, nije tako. Serija ima 86 epizoda (bar tako kaze Jugoslav Pantelic).
S druge strane, zaista volim Seranove i gledala sam ih 3 puta, ali da ih i 4. put repriziraju u 2 godine - stvarno je preterivanje! Treba da sacekaju da se publika malo zazeli, pa onda opet.

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
brate...kolko treba da imas godina da bi poverovao da je nesto odgovorio direktor stb-a???
i da li mislis da tim jajarama nesto verujem, ako je uopste to on?!?
Vidimo se u februaru!!!;)

Covek se bori za gledanost,mnogo mu jeftinije dodje da opet pusti ono sto je pustao 2-3 puta nego da placa prevodioce i otkupljuje novu seriju;)

asdfghjkl

Primećen član
Poruka
581
hahahaha znam najacaje ja sam peskir lol neznam sta cu danas gledati ali Rastko je u pravu chili cips je najj uz seranove lol koristim recept nadam se da ce pustati ponovo.......

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
hahahaha znam najacaje ja sam peskir lol neznam sta cu danas gledati ali Rastko je u pravu chili cips je najj uz seranove lol koristim recept nadam se da ce pustati ponovo.......
Ja sam za moju omiljenu 138.kupio onaj cili cips za svetsko prvenstvo,sladoled,Pringle,onda onaj Mexicorn......:cool:

Hvala na slušanju recepta-isplatiće se!;)

I za 107.,kad Lusija umire,a Raul je pile,sam se nabudžio!!!:hahaha::hahaha::hahaha:

E,se sećate pileta!

asdfghjkl

Primećen član
Poruka
581
Ja sam za moju omiljenu 138.kupio onaj cili cips za svetsko prvenstvo,sladoled,Pringle,onda onaj Mexicorn......:cool:

Hvala na slušanju recepta-isplatiće se!;)

I za 107.,kad Lusija umire,a Raul je pile,sam se nabudžio!!!:hahaha::hahaha::hahaha:

E,se sećate pileta!
:hahaha::hahaha:naravno kako da zaboravim tvoju omiljenu epizodu '' sarkozijev sindrom'' lol jel tako stvarno je ql recept:worth::worth::worth: