Quantcast

Seranovi

M-heart-J

Veoma poznat
Poruka
11.835
очекујем да их пусте убрзо :)
pustice sigurno, ali bi trebalo malo da sacekaju... istina je da meni vec nedostaju, pogotovo sada kad je krenula skola, pa mi je navika da se vec u pola 11 nacrtam ispred TV-a..., ali mislim da bi bilo bolje da ih jos vise pozelimo i da kad ih o5 puste... kad smo skroz zaboravili fore i sl... da se cerekamo kao nikad...

jekana

Ističe se
Poruka
2.092
pustice sigurno, ali bi trebalo malo da sacekaju... istina je da meni vec nedostaju, pogotovo sada kad je krenula skola, pa mi je navika da se vec u pola 11 nacrtam ispred TV-a..., ali mislim da bi bilo bolje da ih jos vise pozelimo i da kad ih o5 puste... kad smo skroz zaboravili fore i sl... da se cerekamo kao nikad...
Ne verujem da cu ih zaboraviti... ;)

spageta

Zainteresovan član
Poruka
274
Pa, svi koji smo ovde mogli bi Seranove da gledamo po 100 puta! To nam je zajednicko. A i ne moramo da brinemo, sigurno ce ih reprizirati - pa to je najbolje sto je Studio B ikad prikazao.
Veceras pocinje Pako. Gledacu i bas me zanima kakva je serija. Kazu crni humor.

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
Poceo pakov svet...OVO JE COOL!!!

Naravno nista za Serranove,sad je spica!!!

Ipak,zna se sta dolazi u februaru...Bilo bi kul da tad počnu vikendom Paka,a radnim danima Serranove!ili obrnuto!

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
pošto u serranovima nije bilo timinga,evo rećićemo da prva epizoda počinje 1.oktobra 2005.Tako ćemo reći i napraviti kalendar epizoda...

Tj.-sad je kao malo prošlo,dok nađu stan itd.da kažemo da je Marijanov rođendan 5.oktobra...

asdfghjkl

Primećen član
Poruka
581
rekose da pustaju u februaru ponovo pise nazad koliko oni mene nikad nece smoriti ovako ja imam jedno 30-ak ep. sa prevodom sto gledam svaki dan i tih 30-ak ep. sam pogledo jedno 10puta i super mi je idalje treba da kupim ostatak:Dili da cekam februar pa da gledam na B-u kojm je jedina kvalitetna stvar koju su pustali Seranovi i neznam pakov svet videcu:per:aj ZZZZZZ funny nestao bez traga:cool: