sema sa strane

zasto se o tim semama sa strabne tako ruzno govori iako skoro svak tako nesto gaji?
Ljubomora. A tek zene sto umeju da budu ljubomorne i da urlaju na sav glas zbog toga predstavljajuci muskarce kao monstrouzne zlocince zbog toga.

Dok sa druge strane jadni muskarci ne smeju mnogo da se jadaju oko toga, jer im se podsmevaju. Drugacija pravila.

mi smo moralnu ljudi, moralno drustvo, gnusamo se prevara, lazi, obmana, mi smo dobri i slatki i veliki hriscani:manikir:
Ljubomora. A tek zene sto umeju da budu ljubomorne i da urlaju na sav glas zbog toga predstavljajuci muskarce kao monstrouzne zlocince zbog toga.

Dok sa druge strane jadni muskarci ne smeju mnogo da se jadaju oko toga, jer im se podsmevaju. Drugacija pravila.
Moguce da je u pravu onaj momak Plja da treba sve oterati u qurac, kastrirati se i ne razmisljati o glupostima.:lol:

zasto se o tim semama sa strabne tako ruzno govori iako skoro svak tako nesto gaji?

mi smo moralnu ljudi, moralno drustvo, gnusamo se prevara, lazi, obmana, mi smo dobri i slatki i veliki hriscani:manikir:

Ja sam Dzavo lichno i to se meni svidza :D Sodoma i Gomora, hell yeaaahhh!!!!! :lol: I zasto je ruzno ako volim da joj pridjem straga tj. sa zadnje strane :lol: Tako da to sa strane se meni 'dja :mrgreen:

jeste ruzno i jadno, osim ako neko nije otvoren iskren i jednako pravo daje i drugoj strani da se tuca sa kim zeli slobodno.

inace ako to ljudi rade a ocekuju vernost sa druge strane, za mene su ljudski sljam prosto. :)

Back