Сексуални односи у будућности

Žene i danas prosjače ljubav čim pređu 30u godinu jer počinju naglo da propadaju kako fizički tako i psihički.
Да и разлози су познати – нездрав начин живота, пре свега пушење и пијење алкохола, стални стрес, експерименти на изгледу као последица режима сталних сексуалних провокација – козметика, соларијуми, трикови са фарбањем косе, вештачки изазван хормонални дисбаланс – последице режим сталне доминације и, на крају, али не и најмање важно, последице хроничног недостатка секса (јер жене не желе да дају секс бесплатно, а мало мушкараца желе да купи секс по надуваним ценама)...
 
..kome bre da daju za dzabe..tebi?
Pa nisu valjda sa marsa pale pobogu...takve kao sto si ti zene provale na prvi pogled i zaobilaze u sirokom luku..verujem da ti je
to poznato, dozivljeno, prozivljeno, preplakano...:lol:
У нашоj земльи мушкарци не плакаjу. Код нас могу чак и да убију због овога... Али постоји и плус - немамо "параду поноса"...

Не треба ми неквалитетан секс, чак ни бесплатан. Сматрам да жена треба да ми плати ако пристанем на секс са њом.


Ценим себе скупо...
 
Znam da @Jugoslav Čvarak jedva ceka taj biotehnoloski napredak...jer su ga mail, Skajp, Zoom, Viber, Whatzup...i sl...vec smorili...😀

...
Sada si me podsjetio na onu lakrdiju iz devedesetih, čak film nije ni loš, više djetinjast, seks scena Sandre Bullock i Stallonea, kada pusti Love Boat.


Da age restricted...

:fdlan:

YT je totalno pošandrcao s cenzurom.
 
nakon nekog vremena prestace da ti bude vazno sto je tvoj idealni muskarac zapravo silicone based, posto ce biti toliko savrseniji od svakog tzv ljudskog da ti nece pasti na pamet da se vracas toj kategoriji
..sto je najcrnje i bice tako ali zar to nije strasno?..zar ne treba spreciti budale da prave takve nakaradne
stvari? :lol:
Znas ono..sto jedna budala pokvari, ni sto pametnih ne mogu da poprave...
 
У нашоj земльи мушкарци не плакаjу. Код нас могу чак и да убију због овога... Али постоји и плус - немамо "параду поноса"...

Не треба ми неквалитетан секс, чак ни бесплатан. Сматрам да жена треба да ми плати ако пристанем на секс са њом.


Ценим себе скупо...

..au forume, sta je bre ovo..zombi apokalipsa ili invazija bezmozgasa? :think:
 

Back
Top