seksualna zelja

Ma ludiiim haha, ne bih se kajala sigurno, samo eto.. smeta mi sto je zenskaros
a nije bas zato sto nisam dugo imala odnose, imala sam pre oko mesec dana, ali svaki put kad ga vidim..... nije mi dobro.. :rumenko:
mozda sam luda, al ima to nesto u njemu sto me privlaci tako jakoo, sto nema niko drugi :dash:

Jel problem sto je zenskaros ili sto ce posle da rasprica?
 
Pa ako ti je zao da se samo kresnete pitaj ga da li je za neku kafu.I ako je zagrijan on ce da juri tebe a ti poslije kuliraj..............:rotf:Ma sta te briga i ako bude pricao poslije necega,i ti uvijek imas svoju pricu.:rtfm:Ko da danas ima nekih muskih karaktera.Ma hajde molim te....................:zcepanje:
 
Da li ste nekad imali toliko jak sexualni nagon prema nekoj osobi?
U fazonu, kresnuli biste se sa tom osobom tako jako, a znate da to nije okej, ali biste ipak to uradili, jer imate preveliku zelju za tim..
Sta biste uradili u toj situaciji? ^^
ne razumem "tako jako"
ako partnerima ne smeta i to žele
kako može biti da nije ok i loše?

jedino ako to ne radiš sa zauzetim
pa da proradi moralnost
 
Ma ludiiim haha, ne bih se kajala sigurno, samo eto.. smeta mi sto je zenskaros
a nije bas zato sto nisam dugo imala odnose, imala sam pre oko mesec dana, ali svaki put kad ga vidim..... nije mi dobro.. :rumenko:
mozda sam luda, al ima to nesto u njemu sto me privlaci tako jakoo, sto nema niko drugi :dash:

A da nije takav bilo bi "fin je on, samo malo dosadan, tunjav" :D
 
Da li ste nekad imali toliko jak sexualni nagon prema nekoj osobi?
U fazonu, kresnuli biste se sa tom osobom tako jako, a znate da to nije okej, ali biste ipak to uradili, jer imate preveliku zelju za tim..
Sta biste uradili u toj situaciji? ^^
a sto nije ok? jedino ako je u vezi/braku, onda dobro. jesam bila, i kresnula u vise navrata, bilo lepo, nisam zazalila i tako :manikir:
 

Back
Top