seksualna zelja

rina22

Zainteresovan član
Poruka
210
Da li ste nekad imali toliko jak sexualni nagon prema nekoj osobi?
U fazonu, kresnuli biste se sa tom osobom tako jako, a znate da to nije okej, ali biste ipak to uradili, jer imate preveliku zelju za tim..
Sta biste uradili u toj situaciji? ^^
 
Retko kada se desi da mi neka osoba salje takve signale, ili kaze da gaji slicne strasti prema meni, a kada se desi, kontrolisem svoj nagon.
Nagon je tu, ali ipak gledam da i meni i toj osobi bude ok, a ne da se sutradan kajem i jedem.
 
...jer to nije O.K.
Faraonn misli upravo
da je to O.K.
barometar je to zdrave snage po svim djelovim tijela i prostorima
Duše...
...šta uraditi ,- pitanje je ?
Faraonn_ov odgovor
je,- U r a d i t i ...ab sofort...
 
Da li ste nekad imali toliko jak sexualni nagon prema nekoj osobi?
U fazonu, kresnuli biste se sa tom osobom tako jako, a znate da to nije okej, ali biste ipak to uradili, jer imate preveliku zelju za tim..
Sta biste uradili u toj situaciji? ^^

To se uvek desava...nagoni hoce, intelekt nece, trazi da se sve poklopi, pa onda eventualno hoce...a zna se kome dajem prednost.
 
Da li ste nekad imali toliko jak sexualni nagon prema nekoj osobi? U fazonu, kresnuli biste se sa tom osobom tako jako, a znate da to nije okej, ali biste ipak to uradili, jer imate preveliku zelju za tim..Sta biste uradili u toj situaciji? ^^
a sta znam kad sam bio mlad i zelen a to ne moze se sakrije,pa onda sam jednoj ponudio kes da se ne cimam,malo je falilo
 
Da li ste nekad imali toliko jak sexualni nagon prema nekoj osobi?
U fazonu, kresnuli biste se sa tom osobom tako jako, a znate da to nije okej, ali biste ipak to uradili, jer imate preveliku zelju za tim..
Sta biste uradili u toj situaciji? ^^
daaaa...i neka hvala lik je dileja i alapaca itd...

- - - - - - - - - -

Kresnuo bih se, vrlo jako !

Sam sa sobom?:lol::P
 
Da li ste nekad imali toliko jak sexualni nagon prema nekoj osobi?
U fazonu, kresnuli biste se sa tom osobom tako jako, a znate da to nije okej, ali biste ipak to uradili, jer imate preveliku zelju za tim..
Sta biste uradili u toj situaciji? ^^

Bolje da je pitanje bilo - koliko puta ste danas imali toliko jak seksualni nagon...

Ma kresni se,sta ima veze sto je svaleras.Bice ti posle zao kako okrenes.
 
dešavalo mi se, ali..jednostavno shvatiš da je to zbog predugo potiskivanih nagona, a ne zbog neke velike želje za dotičnom osobom
da bi želeo nekog, nije dovoljno samo to (pričam o sebi)..meni je to veća frustracija nego zadovoljstvo

postoje ljudi kojima je ok, i ako ne opterećuju sebe glupostima, i bude ok

svakom svoje, što bi rekli

- - - - - - - - - -

Bolje da je pitanje bilo - koliko puta ste danas imali toliko jak seksualni nagon...

Ma kresni se,sta ima veze sto je svaleras.Bice ti posle zao kako okrenes.

Zbog čega bi joj bilo žao?
 
Ma ludiiim haha, ne bih se kajala sigurno, samo eto.. smeta mi sto je zenskaros
a nije bas zato sto nisam dugo imala odnose, imala sam pre oko mesec dana, ali svaki put kad ga vidim..... nije mi dobro.. :rumenko:
mozda sam luda, al ima to nesto u njemu sto me privlaci tako jakoo, sto nema niko drugi :dash:
 

Back
Top