seksualna zelja

Imas cica koja ceka svog princa na belom konju vajb :lol:
I citas kompleksnu literaturu
E ovo vec je iznenadjenje ali i moras i ti da se izventiliras :lol:
uvek sam ostavljala pogresan utisak na ljude, al sta cu kad u meni ipak cuci zli dlakavi kamiondzija u telu postene tetkice :sad2:
a i vec imam princa. ili zapca pitanje je sad :)))
Nista te ja ne kapiram..
al samu jedno siguran 100% ..;)
sad ni ja tebe ne kapiram :lol: i nisam ni u sta sigurna :lol:
 
ako me neko nenormalno privaci, moze da bude i dosadan i tunjav i ruzan i ovakav i onakav, nije mi bitno..samo sto je zenskaros malo tezi pojam :lol:

I sama znaš da je ovo glupost... Neko te nenormalno privlači zato što je to, to, to i to.. A ne privlači te nenormalno, pa ćeš ti kasnije otkriti da je on to, to, to i to... :)
 
Da li ste nekad imali toliko jak sexualni nagon prema nekoj osobi?
U fazonu, kresnuli biste se sa tom osobom tako jako, a znate da to nije okej, ali biste ipak to uradili, jer imate preveliku zelju za tim..
Sta biste uradili u toj situaciji? ^^

Ah, vecita dilema uvuci se u gacice nekoj osobi ili ne... Svasta sam radio zbog nagona, ne ponosim se time, ali ni ne zalim... i sto bre mora jako, moze intenzitet da varira... :rumenka:
 
I sama znaš da je ovo glupost... Neko te nenormalno privlači zato što je to, to, to i to.. A ne privlači te nenormalno, pa ćeš ti kasnije otkriti da je on to, to, to i to... :)

Ne privlaci me zato sto je to to to i to, privlacio me pre nego sto sam znala bilo sta o njemu, jednostavno ima tu necega i to je to..


Ah, vecita dilema uvuci se u gacice nekoj osobi ili ne... Svasta sam radio zbog nagona, ne ponosim se time, ali ni ne zalim... i sto bre mora jako, moze intenzitet da varira... :rumenka:

Pa ne mora jako, ali pretpostavljam da ce da bude tako :lol:
 
Ne privlaci me zato sto je to to to i to, privlacio me pre nego sto sam znala bilo sta o njemu, jednostavno ima tu necega i to je to..

Pa to nešto je upravo izazvano nekom akcijom, nečim što ta osoba poseduje... Nešto ne verujem da te je neko privlačio pre nego što si ga videla, čula, znala i da postoji... Bože, koliko godina imate vi ljudi?
 
Da li ste nekad imali toliko jak sexualni nagon prema nekoj osobi?
U fazonu, kresnuli biste se sa tom osobom tako jako, a znate da to nije okej, ali biste ipak to uradili, jer imate preveliku zelju za tim..
Sta biste uradili u toj situaciji? ^^
čuj da li sam imao :lol:
svaki dan vidim neku za koju pomislim u sebi "al bi te pokido"
ova tema ladno može da se spoji s temom "nejebica" :lol:
 
Pa to nešto je upravo izazvano nekom akcijom, nečim što ta osoba poseduje... Nešto ne verujem da te je neko privlačio pre nego što si ga videla, čula, znala i da postoji... Bože, koliko godina imate vi ljudi?

Pa ocigledno sam ga videla.. kako bi me inace privukao neko koga nisam ni videla ni cula, a ni ne znam nista o njemu?
Rekla sam da me je privlacio i pre nego sto sam saznala to o njemu.. svakako ga vidjam i to je nepodnosljivo.. ima taj neki prodoran pogled i lepe oci, sta znam ^^
 
Pa ocigledno sam ga videla.. kako bi me inace privukao neko koga nisam ni videla ni cula, a ni ne znam nista o njemu?
Rekla sam da me je privlacio i pre nego sto sam saznala to o njemu.. svakako ga vidjam i to je nepodnosljivo.. ima taj neki prodoran pogled i lepe oci, sta znam ^^

A šta sam ja gore rekao?

Eto, sad moram da odem sa teme...
 
Da li ste nekad imali toliko jak sexualni nagon prema nekoj osobi?
U fazonu, kresnuli biste se sa tom osobom tako jako, a znate da to nije okej, ali biste ipak to uradili, jer imate preveliku zelju za tim..
Sta biste uradili u toj situaciji? ^^

a sta bih uradio?

A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing.

doduse, u neke odnose se ne dira, i neke granice moraju da postoje
inace si prljava zivotinja, i zasluzujes blato i memljive coskove
 

Back
Top