Seks za pare

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
28.503
Mislio sam na lekarsku profesiju.
Doduse, sad je i u Srbiji pakao za lekare jer ih bas malo ima. U celom svetu ih malo ima. Ovde je bar placeno, tako da zna covek za sta se muci, ali meni je nehuman toliki broj sati.

Okej, mozda sam ja lencuga koja nece da radi duze od 30-35h nedeljno, i mozda je do mene, ali ne mogu da prihvatim kao normalno da radis full time job (40 sati na papiru, u praksi ipak vise), plus 24-casovna dezurstva svaki 4-5 dan.
Mnogo je. Za kakve god pare.
menja se mišljenje i odnos prema novcu kada ti on ne nedostaje za osnovne životne stvari.
čovek je opušteniji i nema grč u vezi svog života,može da bira
zato što zna da neće ugroziti porodicu ako odluči za manji broj radnih sati…
suštinska razlika.

u srb. ljudi moraju raditi po dva tri posla da bi imali privid normalnijeg života

Frederick_

Ističe se
Poruka
2.085
menja se mišljenje i odnos prema novcu kada ti on ne nedostaje za osnovne životne stvari.

E, mislim da je to glavna reč: za životne stvari.
Mnogi postave sebi visok cilj za te "životne stvari", pa se i ubijaju od posla da bi ostvarili to.

Ono sto sam ja video od ljudi koji su dosli ovde, da svi koji su radilu po 60+ sati u Srb, toliko rade i ovde. Ne znam zasto, kad mogu da zarade dovoljno i za 40 sati.
Jedini odgovor je da imaju visoko postavljene "zivotne stvari" 🤷‍♂️

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
28.503
E, mislim da je to glavna reč: za životne stvari.
Mnogi postave sebi visok cilj za te "životne stvari", pa se i ubijaju od posla da bi ostvarili to.

Ono sto sam ja video od ljudi koji su dosli ovde, da svi koji su radilu po 60+ sati u Srb, toliko rade i ovde. Ne znam zasto, kad mogu da zarade dovoljno i za 40 sati.
Jedini odgovor je da imaju visoko postavljene "zivotne stvari" 🤷‍♂️
da, kuvani smo kao žabe u vodi da bi nam ,životne stvari, dobile širi opseg od
jesti
spavati
raditi

Frederick_

Ističe se
Poruka
2.085
Meni je jedina zivotna stvar vreme. Slobodno vreme, tj. vreme u kojem ja sam mogu da odlucujem sta cu da radim.
Jer zivot je vreme - nista drugo!

Pare mi trebaju samo za osnovno. Mogu da zaradim sa svojim zanatom 5 puta vise, al necu jer bi to znacilo da se ubijem od posla da onda imam manje svog vremena - manje zivota.

Pare ili zivot? Prosta odluka :)

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.572
Meni je jedina zivotna stvar vreme. Slobodno vreme, tj. vreme u kojem ja sam mogu da odlucujem sta cu da radim.

Pare mi trebaju samo za osnovno. Mogu da zaradim sa svojim zanatom 5 puta vise, al necu jer bi to znacilo da se ubijem od posla da onda imam manje svog vremena - manje zivota.

O tome su mi pričali vodiči u klubu sa kojim planinarim. Odustali su od jako plaćenog posla da bi mogli vikendima da planinare. I zadovoljni su svojom odlukom.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.572
Razumijem ja da postoje osobe koje žele sex bez obaveza. Ali ne razumijem da neko daje pare na to, ima istomišljenika suprotnog spola brate pa nek se kresnu za džabe. Možda je do mene, ja sam škrtica :D
Možda samo nemaš iskustva sa mogućim komplikacijama besplatnih odnosa. Svačega tu bude, pa je nekada jeftinije platiti. Ko ima ofc.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.572
to je divno za ženu koja živi sa tobom. ali nisi ti reper.

nego pitam se u vezi tog komentara nikada ne bi čovek reko!
šta?
da doktorka troši tipove jednokratno ili nešto drugo ne bi rekao za nju…
nisam razumela a ubi me radoznalost
Ma, baš je smor tražiti muškarca za sex preko tindera ili badoo.. Prvo se troši e energija na komunikaciju, zatim lažne fotografije, pa onda oni koji bi samo da hotuju, pa onda klinci koji bi da hebu milf a nezreli, brbljaju, dave, pa nesigurni koji te dave porukama u pola noći... Jeste da kod nas ovaj biznis je nelegalan, ali u zemljama gde je legalan razumem te žene.

Poruka
5.911

jedina zivotzna stvar ti je vreme
jer
o drugim ne moras da brines
u smislu
ako kupim detetu patike da li cu imati da platim sve racune ili da li cu imati za hranu dovoljno do kraja meseca

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Pisao sam o prostituciji a vidim ovu temu koja je slicna.Sex za novac je ok ukoliko je sve cisto sto se tice dobrovoljnog pristanka onoga ko naplacuje sex a ne prodavanje i trgovina ljudima.Za ozakonjenje svega sam bas iz razloga sto se to desava,cesto su zene belo roblje u sex trgovini.
Nisam nikada platio za sex ali sam resio da i to probam,normalno u Holandiji ,zemlji gde je to sve regularno.Hocu da kompletiram listu grehova da ne bude da zalim za necim a hteo sam,imao sam priliku. :D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.