Seks za pare

Frederick_

Ističe se
Poruka
2.085
I dalje tvrdim da to plaćaju samo budale.

Znas kako, nikad nisam platio za seks.
Ali potpuno razumem ljude koji placaju, pogotovo nju. Ona zaradjuje vise nego sto moze da potrosi, ostvarila se u porodicnom smislu, ima drustva dosta (sa mnom pije kafu bar dva puta nedeljno, a osim mene ima jos gomilu prijatelja), ne zeli momka - tako da, sto da ne plati :)

Poruka
20.177
Ali potpuno razumem ljude koji placaju, pogotovo nju. Ona zaradjuje vise nego sto moze da potrosi, ostvarila se u porodicnom smislu, ima drustva dosta (sa mnom pije kafu bar dva puta nedeljno, a osim mene ima jos gomilu prijatelja), ne zeli momka - tako da, sto da ne plati :)
A dobro, planeta bi bila jako dosadno mjesto da smo svi istomišljenici. :) Nek plaća, ne plaća mojim parama :D Uzmi joj i ti neku lovu kad već plaća :zper:

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
28.503
kad porastem biću doktorka iz nemačke

Frederick_

Ističe se
Poruka
2.085
to je divno za ženu koja živi sa tobom. ali nisi ti reper.

nego pitam se u vezi tog komentara nikada ne bi čovek reko!
šta?
da doktorka troši tipove jednokratno ili nešto drugo ne bi rekao za nju…
nisam razumela a ubi me radoznalost

Zato sto se u narodu podrazumeva da za seks placaju oni koji su toliko fizicki neprivlacni da im je to jedini nacin da dodju do seksa.
Ova drugarica odlicno izgleda, bukvalno MILF za koju mislis da mladi jhebachi stoje u redu i balave za njom.

E, na to sam mislio :)

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
28.503
Zato sto se u narodu podrazumeva da za seks placaju oni koji su toliko fizicki neprivlacni da im je to jedini nacin da dodju do seksa.
Ova drugarica odlicno izgleda, bukvalno MILF za koju mislis da mladi jhebachi stoje u redu i balave za njom.

E, na to sam mislio :)
Shvatam sad mi je jasno
hvala na odgovoru.
ali i to jekao što vidiš predrasuda

Poruka
5.911
sigurna sam da preko agencije unajmljuje istog dasu ali ga plaćanjem drži u profi odnosu
samo zato što joj je zlo od ljubavi sa muškarcima

ljubav sa muškarcem ne podrazumeva dobar sex
nego čiste gaće i ispeglanu košulju…
i da ti njega pustis da on bude smeker i zavodnik
jer mu se tako napuha ego
a ti da ostanes fina i smerna i cekas ga verno :D

Frederick_

Ističe se
Poruka
2.085
kako možete da kažete
ja nikada ne bih uradio nešto sa tolikom sigurnošću?

Saglasan. Toliko puta sam rekao "nikad ne bih" pa sam uradio 😁

Ali nikad ne bih ni u jednu politicku stranku - pa makar umro. E, to je jedino sto mogu da kazem 😎

kad porastem biću doktorka iz nemačke

Mnogo se radi. Jeste da je odlicna lova, ali nemas kad da potrosis, osim ako ne trosis na ruletu 😁

Frederick_

Ističe se
Poruka
2.085
i ovde se mnogo radi
i sve se troši u jebenom maxiju
izvini sad za ovu frustraciju…
nismo svi mogli otići odavde

Mislio sam na lekarsku profesiju.
Doduse, sad je i u Srbiji pakao za lekare jer ih bas malo ima. U celom svetu ih malo ima. Ovde je bar placeno, tako da zna covek za sta se muci, ali meni je nehuman toliki broj sati.

Okej, mozda sam ja lencuga koja nece da radi duze od 30-35h nedeljno, i mozda je do mene, ali ne mogu da prihvatim kao normalno da radis full time job (40 sati na papiru, u praksi ipak vise), plus 24-casovna dezurstva svaki 4-5 dan.
Mnogo je. Za kakve god pare.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.