Seks za pare

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.572
Možda na svako 10 upoznavanje dođe osoba za sex, a pre toga već filtrirano razgovorima. A i onda dođe do ne predviđenih stvari. Koliko je to samo izdvojenog vremena. Sa druge strane ta dr plati za muškarca koji lepo izgleda, negovan, bez komplikacija. Ona i ne bi imala vremena za tolike izlaske

forlorn

Iskusan
Poruka
6.453
Možda na svako 10 upoznavanje dođe osoba za sex, a pre toga već filtrirano razgovorima. A i onda dođe do ne predviđenih stvari. Koliko je to samo izdvojenog vremena. Sa druge strane ta dr plati za muškarca koji lepo izgleda, negovan, bez komplikacija. Ona i ne bi imala vremena za tolike izlaske
8 upoznavanja u poslednjih dvanaest godina, šta kaže statistika, da ponesem kondome na sledeće ili da sačekam deseto?

zlatko01

Buduća legenda
Poruka
27.211
Meni je tako nesto nepojmljivo...
...kako da budes sa nekim a recimo mozes da pretpostavis da mu ne svidjas, moguce i gadis...a za pare mora da odradi..
Isto je i kad muskarac placa prostitutku..mozda joj se gadi, ruzan joj, gadan, mator...kaaakooo? :lol:
ima svega u zivotu, ne treba se cuditi...lik u mojoj okolini se svalerisao sa jednom, a njegova supruga je x10 lepsa u svakom pogledu ood svalerke...inace ta likusa je majka, jedne grandove pevacice...kada se to desavalo, bila je trtasta, debeljuskasta, nikakva...ali, eto ga

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
95.348
Paket bi bio sauna+masaža+specijalne usluge, a ukupan paket nešto kao specijalna ponuda
Dosao muja u ekskluzivan klub na moru. Na recepciji dobije kljuceve od sobe i kaze mu recepcioner. Vidim da ste uplatili specijalnu ponudu, nadam se da ce vam se svideti nasa specijalna usluga.
Ode muja na plazu a ono nudisticka. Gleda on levo desno i digne mu se. U tom trenutku prilazi devojka i kaze vidim zvali ste me. On se zbuni a ona nista se ne brinite to je deo nase specijalne usluge samo vi lezite i opustite se.
Kad je ona zavrsila sa njim gleda muja i misli se da ce biti lepo ovde i prdne. U tom trenutku prilazi mu crnac i kaze vidim zvali ste me. Zbuni se muja a crnac mu kaze nista se ne brinite, to je deo nase specijalne usluge samo vi lezite i opustite se.
Kad je zavrsio crnac ustaje muja besan uzima stvari i na recepciju da otkaze sobu. recepcioner kaze, ne razumem, zar vam se ne svidja nasa specijalna usluga a muja ce njemu.
Ma usluga je dobra ali meni se dize jednom u nedelju dana a prdim svakih 5 minuta.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.572
Dosao muja u ekskluzivan klub na moru. Na recepciji dobije kljuceve od sobe i kaze mu recepcioner. Vidim da ste uplatili specijalnu ponudu, nadam se da ce vam se svideti nasa specijalna usluga.
Ode muja na plazu a ono nudisticka. Gleda on levo desno i digne mu se. U tom trenutku prilazi devojka i kaze vidim zvali ste me. On se zbuni a ona nista se ne brinite to je deo nase specijalne usluge samo vi lezite i opustite se.
Kad je ona zavrsila sa njim gleda muja i misli se da ce biti lepo ovde i prdne. U tom trenutku prilazi mu crnac i kaze vidim zvali ste me. Zbuni se muja a crnac mu kaze nista se ne brinite, to je deo nase specijalne usluge samo vi lezite i opustite se.
Kad je zavrsio crnac ustaje muja besan uzima stvari i na recepciju da otkaze sobu. recepcioner kaze, ne razumem, zar vam se ne svidja nasa specijalna usluga a muja ce njemu.
Ma usluga je dobra ali meni se dize jednom u nedelju dana a prdim svakih 5 minuta.
Ovo si pisao i na nekoj drugoj temi 😁😂

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.