seks kao resenje

MYOB:
Da li pomislite nekada kako biste sve probleme mogli da resite seksom? Nesto vas jako tisti, nema veze sa seksom, potpuno se odlepili i pomislite, ma sad cu da se kresnem i nece me to vise toliko nervirati. Uz seks sve je lakse.
cekaj...znaci npr. nekom na sred autoputa prokuva hladnjak i on ako je sa nekom ribom...pojebe je (ili to odradi manualno ako je solo) i resen problem :?
 
MYOB:
Da li pomislite nekada kako biste sve probleme mogli da resite seksom? Nesto vas jako tisti, nema veze sa seksom, potpuno se odlepili i pomislite, ma sad cu da se kresnem i nece me to vise toliko nervirati. Uz seks sve je lakse.
Ili ste od onih koji kada imaju problem uopste ne misle i ne zele da imaju seks dok ne rese taj problem?
Negde sam cula da su ljudi koji "resavaju" probleme seksom, odnosno odgadjaju resenje tako, zavisnici ili barem tako nastaju zavisnici od seksa.
Znači, seks kao narkotik...
Recimo da mi se ranije, kada sam bio mlađi, pojačavala seksualna tenzija usled druge vrste problema. Sa godinama, to više nije tako. Teški problemi i stres mi ubijaju želju za seksom.

Ono što je nezgodno za muškarca, to je kada naleti na ženu koja na ovaj način odgovara na probleme i izazove. Iz dva razloga:
1. Objektivno, nemaš snage da je ispratiš,
2. Nije nimalo izazovno, niti prijatno - verovatno čovek oseća da seks nije izazvan razlozima privlačnosti i uzbuđenja, već nekim drugim, koji sa seksom nemaju blage veze.

Sveukupno, veoma loš trip.
 
NovaIsta:
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
pre bih rekla da hronicna apstinencija dovodi do psihickih problema. i to jeste tako.
Ova tvrdnja nije tačna.
To je pogrešno tumačenje frojdovih nalaza, koje za divno čudo i dan danas živi, čak i kod stručnjaka.
Istina je zapravo, da emotivno nezadovoljenje dovodi do psihičkih problema.
U stvari, često je pojačana seksualna potreba pre znak psihičkog poremećaja ili problema.
 
NovaIsta:
i sad mi pricaj kako nej.ebica ne stvara pshicke probleme..
Hmmm... postoji razlika između uzroka i posledice.
Druga stvar - onda bi masturbacija bila jednostavan lek za psihičke probleme uzrokovane odsustvom seksa. Pošto nije, očigledno je da je uzrok u odnosu između ljudi koji podrazumeva neke druge stvari koje nisu ograničene samo na seksualne odnose.
 
Episkop:
Hmmm... postoji razlika između uzroka i posledice.
Druga stvar - onda bi masturbacija bila jednostavan lek za psihičke probleme uzrokovane odsustvom seksa. Pošto nije, očigledno je da je uzrok u odnosu između ljudi koji podrazumeva neke druge stvari koje nisu ograničene samo na seksualne odnose.

da li stvarno pokusavas da mi kazes da je masturbacija=seks????????????
odustajem...
 

Back
Top