Planirati seks? Seks po rasporedu?

:D



Seks po rasporedu dugo se smatrao neromantičnim - ali može spasiti intimnost u užurbanoj svakodnevnoj vezi
Mnoge dobre stvari u životu zahtevaju planiranje - ali ideja da je seks izuzetak i da je dobar samo ako se dogodi spontano i dalje postoji. Nažalost, dešava se i da se to ne odvija duže vreme jer je za spontanost potrebno i slobodno vreme, koje često nedostaje u svakodnevnom životu.


Ova je tema više za parove koji su u dugometražnoj vezi ili čak braku , jelde

I da recimo kad on šutne nogom ispod jorgana a vi hoćete već naveliko (ili obrnuto) može da dovede do frustracije i sve redjeg do totalnog nedostatka seksa

Stručnjaci tvrde da zakazivanje seksa i unosenje termina u kalendar može pomoći da se dvoje koji su se izgubili u vremenu opet pronadju

Kako vam se dopada ideja ❓

Da li to praktikujete ❓


Pogledajte prilog 1546414
Ma kakvo planiranje, dohvatimo se kad god imamo želju i priliku.
 
Ništa ne ubija želju za seksom kao to planiranje i pretvaranje seksa u obavezu...bar meni.
Ja kao demiseks osoba u seksu uživam kad je spontan i rezultat kolminacije osećanja u datom momentu a kad je obaveza koju partner/partnerka zahteva meni to ubije volju skroz i osećam se kao da me vidi kao hodajući dildo
 
To ako se naši odgovori ne poklapaju sa tvojim, ne znači da nisu tačni

Nije toliko ni do odgovora već me nervira neiskrenost

Nema šanse da se ebete u fulu kao unazad 15-20 godina 🤷🏻‍♀️

Vrijeme, posao, termini i trka učini svoje naročito ako uzmemo u obzir da mnogi parovi davaju šteku jedno drugom u ruke!
Ljudsko biće se odvikne sto su intervali duži iako zna da to nije dobro kao za nju i za njega
smatram da je unošenja termina u kalendar ipak veoma korisna mogućnost da se presječe ta svakodnevnica i da ijedno i drugo taj dan lepo zajedno mogu provesti…..

A ovoj gospodji sto skida gatje sa kapije ili njemu dovikuje da on svoje skine …. Niste otkrili toplu vodu ‼️
 

Back
Top