seks i opasnost

MYOB:
bila je ranije neka tema o najneobicnijem mestu gde ste se seksalai. secam se kambijevog odgovora. mmm :D
ne znam gde je, pa da pokrenem, sigurno imate nova iskustva, a ima i novih clanova. dakle, koje je najopasnije mesto gde ste imali seks? opasno - mogli da vas uhvate ili je sama situacija, veza, opasna.
bilo je itekako situacija.prvo mi na pamet uvek padne bolnica na banjici.od centralnog ulaza desno,jedna,tada,zakljucana vrata.bili smo fini dok smo stigli dotle ;) sa velikom pozudom dohvatio sam je od pozadi.pogledam gore.neka zena sa terase gleda akciju.pogledam levo,gde je stajalo,tada pokresan,zbun,ladno prolazi cuvar i ne konstantuje nas.a nama lepo,lepo,lepo,jaooooo,ufffff.svrsio sam kao 16-estogodisnjak.to je bio jedan od nezaboravnih trenutaka.a bilo ih je jooossss :D bruka je jedino kad pomislim da nikad nisam u autu.jedino na haubi ;)
 
Jednom daaaaaaaavno na moru. Vruca noc, ona i ja, mladi i napaljeni. Ja drpio tati auto, a ona mami bocu prosheka.Sve je bilo dobro dok je boca bila puna, bilo je svashta ali kad je nestalo **** htjeli smo po josh.Dok sam ja vozio , ona me vatala, mi smo se vatali, ja sam vato nju............ SHIT, volan, okuka...........jao tatino auto....UH auto je proshlo ne naj-naj, ali mi smo se samo odvezli malo dalje u mrakic i onda...
Uh da vam ne pricham puno koja je to kombinacija more, hormoni, proshek, Bejb i naravno adrenalin LUDNICA
 
park zvuci keksi, ali nekako ne bih mogla. previse je prometno. :( kod tih seksiranja na javnom mestu, vise mi se dopadaju ideje o mestima gde si blizu ljudi, ali opet daleko. ocu reci, nisi im na izvolte, vec mogu da banu.
 
Hmmm , ja volim uniforme....moj ima dodushe vatrogasnu...i ne mora ni da je skida...:lol:
...hmmmm zamisli ti tu situaciju , kuca u pozaru i dolaze zgodni vatrogasci i srede stvar...
...onda te iznosi obeznanjenu od CO na svojim snaznim rukama...vidish sve kao u magli...i njegove crne strastne oci...onesvescujesh se..
...i budish se u njegovom krevetu , a on slatikish spava na kaucu...a ti si dugo bila sama , i nisu svi pozari ugaasheni...mmmmmmmm (:
 
MYOB:
bila je ranije neka tema o najneobicnijem mestu gde ste se seksalai. secam se kambijevog odgovora. mmm :D
ne znam gde je, pa da pokrenem, sigurno imate nova iskustva, a ima i novih clanova. dakle, koje je najopasnije mesto gde ste imali seks? opasno - mogli da vas uhvate ili je sama situacija, veza, opasna.


Gde bih probala:u avionu definitivno :-D :-D :-D :-D
 

Back
Top