seks i opasnost

Seks i opasnost ?

Seks sa potpuno stranom osobom kojoj ni ime ne znate, niti bilo šta drugo, u stanu te osobe.
Svašta nešto može da se desi.

Nije moje iskustvo, samo razmišljam na temu...
 
MYOB:
ili (dobro to nije opasno, ali je strasan udar adrenalina) skociti padobranom i na zemlji, kada se spustis, dovatis se sa svojim dragim ili dragom i na sred poljane. ili u balonu. vijdam ih s vremena na vreme kako kruze iznad grada.
...pazi neke zelje mogu vrlo lako da se ispune... :-D
 
MYOB:
bila je ranije neka tema o najneobicnijem mestu gde ste se seksalai. secam se kambijevog odgovora. mmm :D
ne znam gde je, pa da pokrenem, sigurno imate nova iskustva, a ima i novih clanova. dakle, koje je najopasnije mesto gde ste imali seks? opasno - mogli da vas uhvate ili je sama situacija, veza, opasna.
Samo ti slušaj Kambodžu...daleko ćeš da doguraš...
Elem....neobična mesta....lift....hodnik zgrade....park.....plaža....Nisam nikad u autu.....ali imam vremena....
 
..........najopasnije je bilo dok sam vozio a ona mi p.ushila i bilo stvarno dobro a rekla mi da ce p.ushiti sve dok idem pravo ............................zamalo da budem banderash ..............
 
maricicak:
A ti nisi imao servo..........pa je laktovima o.izdio po glavi........... :lol: :lol: :lol: :lol:
.........kazem vam ja bilo zamalo da odleprsham,josh pred svrshavanje pustio volan ,nisam se vishe drao dal zbog svrsha ili shto sam ziv .....................josh posle prochitam na pakli pljuga "pushenje ubija" ...........................umro sam od smeha ................. :lol: :lol: :lol: ali bilo nezaboravno ,unucima da pricam ha ha ................e kad je deki jedna teta i tako dalje ............... ;-) ;-)
 
kambodza:
.........kazem vam ja bilo zamalo da odleprsham,josh pred svrshavanje pustio volan ,nisam se vishe drao dal zbog svrsha ili shto sam ziv .....................josh posle prochitam na pakli pljuga "pushenje ubija" ...........................umro sam od smeha ................. :lol: :lol: :lol: ali bilo nezaboravno ,unucima da pricam ha ha ................e kad je deki jedna teta i tako dalje ............... ;-) ;-)


....e a zamisli da ti njoj u voznji.............. :lol: :lol:
 

Back
Top