SBB čim padne kišica internet i tv se raspadaju danima

Pošto je pao i neki kao snegić mi gotovo da i nemamo internet, ako pogrešim neko slovo i hoću da editujem post to traje čitavu večnost :p
Slaba izolacija. Evo isto bakar kod mene, nema prekida preko godinu dana, samo je bilo kad su izvodili radove mislim pre dve godine
leti.radi ko sat, al AVcom napravio dobru izolaciju kablova, hvala im
I shta na kraju drzhava kupi AVcom, ukinu mi voip telefon (za dz sam mogao da zovem inostranstvo)
uvedu da moram da gledam TV sa karticama, i opale mi NAT. Ukinu home ethernet, tj ethernet kabal u moj
ruter, i sad moram da imam njihov modem. Totalno degradiranje usluge koju sam
imao sa AVcom. Ostala je samo infrasreuktura.
:p
 
Poslednja izmena:
Čim padne kiša internet i televizija se raspadaju. Tv zapinje i puca, nestaju programi, internet se zamrzava svako malo i puca. Tako mi je na nekoliko lokacija u centru pa bih rekao da im je očajna infrastruktura. Potpuno dotrajali kablovi vise na sve strane upetljane zgrade.

Dolazili su milion puta merili, čačkali, menjali konektore itd.

Pogledajte prilog 1285716
To je код многих тако.
 
Povratak u srbiju sem raspalog aerodroma, rupa na putu, trenutno me osvesti u koju rupčagu sam došao je - raspali sbb koji ne radi po kiši :lol:

Screenshot_2023-05-31-22-18-53-780_com.kupujemprodajem.android.jpg
 
Саосећсм се са тобом марио исто сам имао сбб који је био толики да не користим ружне речи да је катастрофа сваког месеца интернет неради по 15 и више дана да се жалиш као да причаш ветру па сам са певањем прешао код другог оператера
 
Pa valjda lg tv i krpomi rade na nekom derivatu linuxa komp u zadnje vreme ne palim otvorim tu i tamo laptop. Internet nam je baš najbedniji gde god se pomerim. Odem u inostranstvo prodiše mi tel.
brate nije tebi problem u sbb-u nego ruteru ako imas problem na tv-u
mozda cak i u prijemniku u tv-u

i meni je na starom telefonu tu i tamo ispadao wifi u stanu, otkad sam promenio telefon, nikad.
 

Back
Top