Savez za Srbiju: Režim u panici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Komšija kao lizač lilihipa napaljen je na Boška Obradovića mašta da od njega dobije lilihip. :cepanje:

Да, све те леве феминисткиње, попут нашег друга Комшије, критикују десно оријентисане алфа мужјаке, попут Бошка Лидерчине, али у тренуцима страсти нису у стању да се одупру снази карактера десно оријентисаних мужјака, те им се предају без размишљања, а онда ујутру кажу себи и дургарицама "Ију..не знам шта ми је било...".
 
Да, све те леве феминисткиње, попут нашег друга Комшије, критикују десно оријентисане алфа мужјаке, попут Бошка Лидерчине, али у тренуцима страсти нису у стању да се одупру снази карактера десно оријентисаних мужјака, те им се предају без размишљања, а онда ујутру кажу себи и дургарицама "Ију..не знам шта ми је било...".

Do juče je Boška smatrao fašistom.
 
Да, све те леве феминисткиње, попут нашег друга Комшије, критикују десно оријентисане алфа мужјаке, попут Бошка Лидерчине, али у тренуцима страсти нису у стању да се одупру снази карактера десно оријентисаних мужјака, те им се предају без размишљања, а онда ујутру кажу себи и дургарицама "Ију..не знам шта ми је било...".
"Бошко Лидерчина" је био док је сарађивао са вама напрдњацима, а пошто је прешо` на нашу страну, сада је Господин Обрадовић:per:
 
Poslednja izmena:
1568206549600.png
 
Dveri su nastale da spreče ulazak SRS-a u parlament. A vidim i ti krećeš putem komšije i ti tražiš lilihip od Boška Obradovića.
Не лажи боте. Двери су настале као часопис још крајем деведесетих, тачније на Савиндан 1999. Часопис је настао као гласило студената србистике на Филолошком факултету у Београду, звао се Двери Српске и био је посвећен темама као што су антиглобализам, евроскептицизам, светосавље и национализам. Као часопис, Двери су организовале низ трибина на Филолошком и Машинском факултету у Београду, а које су биле изузетно посећене (трибине на "Машинцу" постале су легендарне). Двери су организовале преко 100 трибина у Србији и око 60 трибина у иностранству.
То прераста у покрет, и 2003 године из тог покрета настаје удружење грађана под називом Српски сабор Двери. Недуго затим оснивају и Покрет за живот Србије посвећен пропагирању традиционалне породице и борби против беле куге у Србији.
 
Не лажи боте. Двери су настале као часопис још крајем деведесетих, тачније на Савиндан 1999. Часопис је настао као гласило студената србистике на Филолошком факултету у Београду, звао се Двери Српске и био је посвећен темама као што су антиглобализам, евроскептицизам, светосавље и национализам. Као часопис, Двери су организовале низ трибина на Филолошком и Машинском факултету у Београду, а које су биле изузетно посећене (трибине на "Машинцу" постале су легендарне). Двери су организовале преко 100 трибина у Србији и око 60 трибина у иностранству.
То прераста у покрет, и 2003 године из тог покрета настаје удружење грађана под називом Српски сабор Двери. Недуго затим оснивају и Покрет за живот Србије посвећен пропагирању традиционалне породице и борби против беле куге у Србији.

Kako ovo? Do juče si propagirao gej paradu. Ljigavče!
 
Kako ovo? Do juče si propagirao gej paradu. Ljigavče!
Боте, интелектуални ресурси су ти врло осиромашени.
У горњем post_у сам разоткрио и побио твоју бедну лаж да су Двери "настале да би спречиле улазак СРС у парламент". И стога сам таксативно навео све чиме су се Двери бавиле у периоду када су настале прво као покрет а затим као удружење грађана сада већ давне 2003; СРС први пут у својој историји није ушла у парламент на изборима 2012, пре тога одбивши понуду за коалицију са Дверима. То није "пропагирање ставова Двери", већ побијање твоје лажи.
 
Poslednja izmena:
Боте, интелектуални ресурси су ти врло осиромашени.
У горњем post_у сам разоткрио и побио твоју бедну лаж да су Двери "настале да би спречиле улазак СРС у парламент". И стога сам таксативно навео све чиме су се Двери бавиле у периоду када су настале прво као покрет а затим као удружење грађана сада већ давне 2003; СРС први пут у својој историји није ушла у парламент на изборима 2012, пре тога одбивши понуду за коалицију са Дверима. То није "пропагирање ставова Двери", већ побијање твоје лажи.

Sigurno da neće u koaliciju sa nekima kao što su Dveri. Dveri su uvek bile najveća prevara na svim izborima.
 
Sigurno da neće u koaliciju sa nekima kao što su Dveri. Dveri su uvek bile najveća prevara na svim izborima.
Не боте, него је Шешељ те 2012 учинио баш све да не омета Вучића и Николића у њиховом успону на власт. Не само што је одбио више пута понуђену коалицију са Дверима, а коју су многи желели и гласали би за њу те би се сигурно нашла у Скупштини, већ је на председничким изборима (који су ишли заједно са парламентарним) кандидовао Јадранку Шешељ, и тиме НАМЕРНО одбио и многе старе радикале да гласају за СРС.
Шешељ се већ тада продао.
 
Poslednja izmena:
https://www.danas.rs/politika/janus...na-nije-osudila-ubistvo-stanike-gligorijevic/

Janjušević: Mihajlović da se ne predstavlja kao zaštitnik žena, nije osudila ubistvo Stanike Gligorijević

Poslanica pokreta Dveri Marija Janjušević zatražila je danas od potpredsednice Vlade Srbije Zorane Mihajlović da se ne predstavlja kao zaštitnik žena, jer je niko nije čuo da je osudila ubistvo Stanike Gligorijević na naplatnoj rampi kod Doljevca, da je tražila javni objavu snimka i rezultata istrage.


marija-janjusevic-dveri-narodni-poslanik-stop-lgbt-marsu-kroz-institucije-2016-fb-1024x538-678x381.jpg


Piše: FoNet 11. septembra 2019. 10.28 Izmenjeno: 11.55

Izostala je reakcija i na brojne zloupotrebe članica Srpske napredne stranke, koje su nebrojeno puta bile prinuđene da kao živi zid štite muškarčine iz svoje stranke, uključujući i samog Aleksandra Vučića, navodi se u pisanoj izjavi Janjušević.

Pošto su građani na protestima jasno pokazali Vučiću šta o njemu misle, Janjušević je dodala da je zloupotrebio i angažovao pripadnice specijalnih jedinica Kobre da ga štite i svakodnevno se skriva iza njih. Vrhunski dokaz da Zorana Mihajlović zapravo zloupotrebljava žene je činjenica da još od polovine 2015. obećava novi zakon o rodnoj ravnopravnosti, ali ni do dana današnjeg taj predlog nije predat u proceduru, ocenila je ona.

Kada budemo na vlasti i Zakon o ravnopravnosti polova i Zakon o zaštiti porodice i čitav set novih zakona će na pravi način zaštiti sve ove osetljive grupe i svakog građanina Srbije i Srbina u ma kom delu sveta, poručila je Janjušević.
 
Не боте, него је Шешељ те 2012 учинио баш све да не омета Вучића и Николића у њиховом успону на власт. Не само што је одбио више пута понуђену коалицију са Дверима, а коју су многи желели и гласали би за њу те би се сигурно нашла у Скупштини, већ је на председничким изборима (који су ишли заједно са парламентарним) кандидовао Јадранку Шешељ, и тиме НАМЕРНО одбио и многе старе радикале да гласају за СРС.
Шешељ се већ тада продао.
seselj se prodao od prvog dana na politickoj sceni srbije i radio je samo i iskljucivo za novac
 
seselj se prodao od prvog dana na politickoj sceni srbije i radio je samo i iskljucivo za novac
Када је 2012 Шешељ одбио понуду Двери за коалицију и када је кандидовао Јадранку Шешељ на председничким изборима, тада је већ био укључен у пројекат "Српска напредна странка". И за то је добио / добија новац, наравно.
 
Када је 2012 Шешељ одбио понуду Двери за коалицију и када је кандидовао Јадранку Шешељ на председничким изборима, тада је већ био укључен у пројекат "Српска напредна странка". И за то је добио / добија новац, наравно.
a od milosevica koliko je dobijao? jel znas koliko mu je debeo bio onaj novcanik na kaminu u francuskoj gde mu je bila baza i koji je namerno tako drzao da svi vide da je pun kao brod a da niko ne sme da ga pipne?od reketa firmi za vreme sankcija sto su on i arkan podelili teritoriju glupo je i pricati....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top