Saveti za učenje harmonike

Dobar dan. :)

Planiram da kupim manju harmoniku kako bih počeo da učim da sviram. Postoji li neka literatura za učenje na netu? :)

Imate li nekih saveta?
Zašto se ne upišeš u muzičku školu ili ne uzmeš privatnog nastavnika?
Nedavno si kačio sličicu harmonike koja ti je odgovarala samo po veličini.
Kakvu harmoniku želiš ; sa klavijaturom ili dugmićima?
Sa koliko registara, basova?

Ne znam kako je sada, mene su u drugom razredu Osnovne upisali u pripremno odelenje muzičke škole, tako da sa završetkom Osnovne škole završavaš i muzičku školu.
Možda je sada drugačije.
Konsultuj milanče19 sa pf Književnost, koliko znam čovek je završio Akademiju, svaki njegov savet će ti biti od koristi.
 
Zašto se ne upišeš u muzičku školu ili ne uzmeš privatnog nastavnika?
Nedavno si kačio sličicu harmonike koja ti je odgovarala samo po veličini.
Kakvu harmoniku želiš ; sa klavijaturom ili dugmićima?
Sa koliko registara, basova?

Ne znam kako je sada, mene su u drugom razredu Osnovne upisali u pripremno odelenje muzičke škole, tako da sa završetkom Osnovne škole završavaš i muzičku školu.
Možda je sada drugačije.
Konsultuj milanče19 sa pf Književnost, koliko znam čovek je završio Akademiju, svaki njegov savet će ti biti od koristi.
Sta su registri i basovi? Neupucen sam totalno, pa zbog toga trazim nastavnika ili literaturu. :) A da upisem akademiju ili skolu.. Ja imam skoro 30 godina i nemam bas toliko vremena, a i mator sam za skolu. :D A da ne pricamo koliko to tek kosta, pretpostavljam..

Drugar ima neku harmoniku ucenje koju je sobio od strica, stoji mu u ormanu 10 godina pa ce mi pozajmiti da se na njoj ucim..

Cuo sam negde da imaju i casovi 500din po času. To bi isto bilo super, ali ko zna koliko casova bih mi trebalo
 

Back
Top