satro ljubav

Kad ja zaboravim nechiji rodjendan to znachi da ga nisam ni zapamtila, zato shto imam mnogo dechaka sa kojima razgovaram i ako je neki od njih u medjuvremenu postao moj muz, zao mi, ali, otkud sam ja znala da ce bash on biti moj muz pa da zapamtim bash njegov rodjendan.
 
...gledaj, pazi, slushaj... iskoristi situaciju. udri mu po savesti. ako mozzesh da sachekash do sutra, onda ce efekat biti josh veci - veca grizza savesti je proporcionalna kolichini iskupljenja. shto ti duzze ne chestita, vishe ce se izvlachiti - a ti sad biraj kako - poklon, emotivna ucena, suptilno muchenje i tako to...
...ali da je sluchaj za razvod i nije.... a da je zaboravio i jeste....
i kako on reaguje na to, svi te zovu a ti govorish hvala, cmok, cmok....?
 
Maslachak:
...gledaj, pazi, slushaj... iskoristi situaciju. udri mu po savesti. ako mozzesh da sachekash do sutra, onda ce efekat biti josh veci - veca grizza savesti je proporcionalna kolichini iskupljenja. shto ti duzze ne chestita, vishe ce se izvlachiti - a ti sad biraj kako - poklon, emotivna ucena, suptilno muchenje i tako to...
...ali da je sluchaj za razvod i nije.... a da je zaboravio i jeste....
i kako on reaguje na to, svi te zovu a ti govorish hvala, cmok, cmok....?

Namerno govorim samo da, aha,aaaa, hehehehe. Dodje mi da ga sutnem u glavu majke mi! A glumi mi veliku ljubav.
 
Uopshte ne mora da znachi...Pa ja nikome zivom ne uspevam da zapamtim rodjendan... (zato hvala outlook-u koji sve pamti umesto mene)

Ozbiljno, kad ne sednem za komp dva dana, veze nemam sa datumima. To ne znachi da nekoga ne volim pobogu...
 
Ne mogu da verujem da se to dešava...ko da ste u braku xxxx godina, ma i tada
je opet bezveze da zaboravi, ajde ono imate po 70 i više godina, pa senilan čovek
i šta ćeš..ali ovako..jel to svake godine tako il? :???:
 
E, i mi raspredamo već tri strane, a niko da se seti da kaže... ;-)

qqlele,
k012.gif
 
...istina... srecaaaan rooodjeeendaaan!!!.... to ja pevam....
... nego, stvarno.... reci mu... "dragi, hocu da mi chestitash rodjendan... dva puta.... jednom na kuhinjskom stolu i jednom u krevetu... i ako mi opet napravish ovakvo sranje, razvescu se...."
...zato... hvataj priliku, dok bebac spava.... i ko zna, mozzda ti chestita i tri puta....
 
qqlele:
Ja sam bre njemu prva cestitala u ponoc!
Ti si zensko. Zene religiozno pamte rodjendane i znacajne datume.

Nego, daj nekom mejl tvog muza da ga anonimno obavesti da mu se sprema porodicna drama ako ne zirne u kalendar...:wink:

P.S. I ja pamtim rodjendane, ali mi se desi da ne znam koji je datum tog dana, narocito ako sam u haosu od obaveza. :lol:
 
rastamann:
Ozbiljno, kad ne sednem za komp dva dana, veze nemam sa datumima. To ne znachi da nekoga ne volim pobogu...
I vecina mojih drugova isto tako.

Qqlele , iskuliraj. :wink:
Auuu, sad je avgust. Ergo, ti si lavica. A vama je bolje oko iskopati, nego zaboraviti na rodjendan... Znam po mojoj prijateljici, ona to ne oprasta...

I, da - Srecan ti rodjendan!!! :D :D :D
 
Maslachak:
...ma daj... esi luda... kakav razvod.... popichkaraj se, iskukaj, isplachi, preboli i nastavi... i to sve pred njim, pa da vidimo kad ce sledeci put da napravi isto sranje....
Slažem se sa Maslačkom.

Evo, nešto da ti kažem. Postoje tri vrste muškaraca. Jedni nas se ne tiču ovde.

Druga grupa: non-stop se trudi i najčešće su pripadnici ove grupe veoma ljubomorni: mnogo ulažu, žele da im se mnogo i vrati. I stalno strahuju da ne izgube voljenu.

Treća grupa: e, ovde spada i tvoj muž. Čim se dođe do nekog nivoa u vezi, ili do braka, misle da su ženu ulovili za sva vremena. I ne žele da se trude, jer su sebični i misle da je sve njihovo. Ovi muškarci slabo pamte datume i izgubljeni su u vremenu. Tačnije - DOZVOLE sebi da zaborave koji je datum. Jer znaju da je sve ionako njihovo, a imaju hiljade važnih stvari koje su im na umu...


Reći ću ti dve stvari:
1. Srećan ti rođendan.
2. Nemoj sebi kvariti ovaj dan... Šta te briga što je on sebični skot? Reci da ćeš izaći sa prijateljicama na večeru. On će se sigurno iznenaditi otkud tako iznenada. E, onda mu i reci: "One moje vreme zaslužuju više nego ti, one bar misle na mene dovoljno da mi se sete rođendana."
A sad ti vidi kako će se situacija dalje razvijati.

Eto. Ja bih tako uradila da sam na tvom mestu.

I - muškarce treba vaspitati. Znaš li ti koliko muškaraca kupuje cveće svojim voljenim za rođendan i trudi se da im ulepša dan?
Mi žene smo krive što dopuštamo da se oni tako opuste...

Srećno i ne nerviraj se! ;)
 
Snezna_kraljica:
Slažem se sa Maslačkom.

Evo, nešto da ti kažem. Postoje tri vrste muškaraca. Jedni nas se ne tiču ovde.

Druga grupa: non-stop se trudi i najčešće su pripadnici ove grupe veoma ljubomorni: mnogo ulažu, žele da im se mnogo i vrati. I stalno strahuju da ne izgube voljenu.

Treća grupa: e, ovde spada i tvoj muž. Čim se dođe do nekog nivoa u vezi, ili do braka, misle da su ženu ulovili za sva vremena. I ne žele da se trude, jer su sebični i misle da je sve njihovo. Ovi muškarci slabo pamte datume i izgubljeni su u vremenu. Tačnije - DOZVOLE sebi da zaborave koji je datum. Jer znaju da je sve ionako njihovo, a imaju hiljade važnih stvari koje su im na umu...


Reći ću ti dve stvari:
1. Srećan ti rođendan.
2. Nemoj sebi kvariti ovaj dan... Šta te briga što je on sebični skot? Reci da ćeš izaći sa prijateljicama na večeru. On će se sigurno iznenaditi otkud tako iznenada. E, onda mu i reci: "One moje vreme zaslužuju više nego ti, one bar misle na mene dovoljno da mi se sete rođendana."
A sad ti vidi kako će se situacija dalje razvijati.

Eto. Ja bih tako uradila da sam na tvom mestu.

I - muškarce treba vaspitati. Znaš li ti koliko muškaraca kupuje cveće svojim voljenim za rođendan i trudi se da im ulepša dan?
Mi žene smo krive što dopuštamo da se oni tako opuste...

Srećno i ne nerviraj se! ;)


Ochigledan nedostatak ljubavi.

Ja (za sebe mogu da kazem, ne tvrdim za ostale) poklanjam paznju lepshoj polovini 363 dana u godini (namerno zahebem 8. mart i dan zaljubljenih, buljavi praznici, ali ostatak godine je njen). To shto se nije setio nekog tamo datuma uopshte ne znachi da je ne voli, a pogotovo ne da je sebichni skot. Ne lechi svoje komplekse tako shto pokushavash da unesrecish druge.
 
...e... dosta razglabanja... samo mu kazzi.... nije kao da ga ti manje volish zato shto je zaboravan - nije kao da vam je zaboravio dete u supermarketu.... bice sve u redu. samo ustani od kompa, pokloni se i pochni.
 

Back
Top