Sastanak forumasa

Kog datuma je najbolje da se vidimo i odemo na vopi?

  • 18. avgusta

    glasova: 3 75,0%
  • 19. avgusta

    glasova: 0 0,0%
  • 20. avgusta

    glasova: 0 0,0%
  • 21. avgusta

    glasova: 1 25,0%
  • 22. avgusta

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    4
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma jok ja sam. Vidi se iz potpisa. "Moj zivot pripada Hrvatskoj". A i niko te nije zvao, sam se zoves:hahaha::hahaha:...

...nisam vidio..da pise da je za Hrvate zabranjeno..ako to napišeš...i postaviš..je neću doći ...ako NE..stiže Hrčak..sve u 16..ne može brez mene da prođe tandrbal...;)...
3359.jpg


..bit cu lako ..prepoznatljiv...:hahaha: :hahaha:..
P.S.
potpis stoji vec neko virjeme... i istinit je...:hvala:..što si ga primjetio..:hvala:
 
Posto vecina vas sa ovog foruma zivi u Beogradu, za nedelju dana je beer fest, mnogi ce tad doci u BG, mislim da je idealna prilika da organizujemo neko druzenje.
Licno bih voleo da upoznam mnoge likove koje ovde citam, nalazim da ima dosta inteligentnih ljudi, kao i dosta budala. Zanimljivi su mi i jedni i drugi.

Znaci neki dan beer fest dok traje, dogovorimo se, nadjemo, popijemo neko pivo i tako to.

Jel ima neko za??

ako cu biti u beogradu u to vreme zasto ne :super:...ovako se nalazim sa forumasima ..i forumasicama kada dođem u beograd :)

makar sumnjam da ce se nesto uspjeti dogovoriti:whistling:
 
...nisam vidio..da pise da je za Hrvate zabranjeno..ako to napišeš...i postaviš..je neću doći ...ako NE..stiže Hrčak..sve u 16..ne može brez mene da prođe tandrbal...;)...
3359.jpg


..bit cu lako ..prepoznatljiv...:hahaha: :hahaha:..
P.S.
potpis stoji vec neko virjeme... i istinit je...:hvala:..što si ga primjetio..:hvala:

Taman posla da je zabranjeno za Hrvate, ali sa ustasama bas ne volimo da se druzimo. Kuzis?
 
nije istina, snimak je ubrzan


Hahah, dobro. :roll:

Ajde kada je toliko ubrzan snimak reci koliko su dugo bili unutra... a pre toga pogledaj koliko je trebalo ljudima da pridju busu?

Hm?

Hahaha u stvari sada vidim da dole ima vreme...

Evo lepo pogledaj bili su u busu 8 sekundi... :hahaha:

Dobro, to nije bash dve-tri sekunde priznajem, al' nije brate ni pola minuta... :hahaha:

... i to je "shtangliranje"!? :roll:
 
Poslednja izmena:
SLUSAJ 'VAMO.

Ajde ozbiljno da se organizujemo. Postavio sam anketu. Samo danas je glasanje. Koji datum izglasamo, tog dana se nalazimo. Za ostale detalje cemo se dogovoriti ovih dana, ima vremena. Najbitnije je za pocetak da odabremo dan...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top