Sarajevska diva mučila srpske zarobljenike?

Ti bi k'o malo likvidirao,...al' ne smiješ se usuditi,...sam tako nešto učiniti.

Reko sam ti vec ,ja sam da to radi organizovano drzava,nije tamo neki jevrejin privatno isao i ganjao naciste vec je to radila drazava Izrael preko svoje sluzbe Mosad,drzava srbija treba da proganja,hapsi i likvidira zlocince i koljace
 
Pre jedno dve godine ušla mi je u radnju ( u Beogradu )
i pokupovala neke stvari.

Nije delovala kao neko ko je i mrava srpskog zgazio ..

"...Zločinac stranac, kažu, retko se kaje, jer ga čak i savremena učenja utvrđuju u misli da njegov zločin nije zločin, nego samo pobuna protiv sile koja ga nepravično ugnjetava."

Fjodor Dostojevski

"Zločin i kazna"


Zato ti draga moja nije delovala kao zločinac jer ona zločin ne smatra zločinom i ne kaje se zbog počinjenog zločina.
Kada se usesredimo na zločinca i njegov psihološki profil, a ne žrtvu i njen psihološki profil (što je kod nas češći slučaj), onda uviđamo samu dimenziju počinjenog zločina.
 
"...Zločinac stranac, kažu, retko se kaje, jer ga čak i savremena učenja utvrđuju u misli da njegov zločin nije zločin, nego samo pobuna protiv sile koja ga nepravično ugnjetava."

Fjodor Dostojevski

"Zločin i kazna"


Zato ti draga moja nije delovala kao zločinac jer ona zločin ne smatra zločinom i ne kaje se zbog počinjenog zločina.
Kada se usesredimo na zločinca i njegov psihološki profil, a ne žrtvu i njen psihološki profil (što je kod nas češći slučaj), onda uviđamo samu dimenziju počinjenog zločina.

'bem li ga ...

Znam samo da je bolje 100 krivaca na slobodi, nego jedan nevin na robiji !

Ja sam ovde iznela svoje iskustvo sa Hankom.
Ako ćemo da se igramo suđenja, neka to i drugi forumaši urade, pa da vidimo.
A konačan sud možemo doneti kada odgledamo pravo suđenje, pa neka ona i žrtva ukrste argumente.

Mene recimo interesuje
ako ga je Hanka gazila po penisu, zašto je to učinila ?
Da li se znaju odranije ? Da li joj je nešto dobacio ? Da je nije možda uštinuo u prolazu ? I još hiljadu pitanja !
Možda je ona obična lezbača i njen eventualni postupak ima veze isključivo sa seksizmom, a ne i sa nacionalizmom !

Hiljadu puta sam čula zastrašujuće izjave žena, šta bi uradile ovom ili onom "mudonji", ali eto, u okviru istog naciona, pa niko ne obraća pažnju !
 
'bem li ga ...

Znam samo da je bolje 100 krivaca na slobodi, nego jedan nevin na robiji !

Ja sam ovde iznela svoje iskustvo sa Hankom.
Ako ćemo da se igramo suđenja, neka to i drugi forumaši urade, pa da vidimo.
A konačan sud možemo doneti kada odgledamo pravo suđenje, pa neka ona i žrtva ukrste argumente.

Mene recimo interesuje
ako ga je Hanka gazila po penisu, zašto je to učinila ?
Da li se znaju odranije ? Da li joj je nešto dobacio ? Da je nije možda uštinuo u prolazu ? I još hiljadu pitanja !
Možda je ona obična lezbača i njen eventualni postupak ima veze isključivo sa seksizmom, a ne i sa nacionalizmom !

Hiljadu puta sam čula zastrašujuće izjave žena, šta bi uradile ovom ili onom "mudonji", ali eto, u okviru istog naciona, pa niko ne obraća pažnju !

Adolf Eichmann je u Argentini ziveo skromno i primerno, imao posao u fabrici i svi su iz njegove okoline ostali zabezeknuti kad su ga kratko nakon nestanka videli na izraelskoj tv kako mu sude zbog zlocina.

Cak ni agent Mossada koji je na dojave o Eichmannu doputovao iz Izraela nije verovao da je taj neko vazan iz NSDAP, jer zivi preskromno i skoro siromasno.

Zlocinci kao sto rece Presretac nakon zlocina nastavljaju da zive sasvim normalno jer ne osecaju griznju savest. Pa tako ni zvaljava Hanka, njoj je to mucenje srpskih zarobljenika bila borba protiv "velikosrpske agresije", i to kod njih nije greh, ni ubiti Srbina a kamoli "samo" da ga iscipelare.

U Hrvatskoj, Federaciji i okupiranom delu Srbije dovoljno je da si Srbin, i automatski ti je zivot ugrozen, a da govorim u vreme rata. Pitas zasto je to Hanka ucinila? Pa jer je covek Srbin. Hanka je hrvatska cvetica, prema tome jedino cudi da ga nije zaklala, ali ko zna, verovatno ih ima na dusi a da javnost jos ne zna.
 
Mene recimo interesuje
ako ga je Hanka gazila po penisu, zašto je to učinila ?
Da li se znaju odranije ? Da li joj je nešto dobacio ? Da je nije možda uštinuo u prolazu ? I još hiljadu pitanja !
Možda je ona obična lezbača i njen eventualni postupak ima veze isključivo sa seksizmom, a ne i sa nacionalizmom !

Cekaj malo,razumjes li ti sta se tamo desavalo,ljudi su odvodjeni iz svojih stanova po Sarajevu samo zato sto su bili Srbi ,odvojeni su u logore gde su premlacivani i svaki dan vodjeni da rade teske fizicke poslove i da kopaju rovove za muslimansku vojsku.I ovin koji su zavrsili u logorima su bili sretni jer mnogi su bacani kroz prozore i balkone sa visljih spratova,mnogi su odvedeni,ubijeni i baceni u jamu kazani
Ti ljudi nisu smjeli ni glavu da podignu a kamo da nesto dobacuju ili da stipaju hanku ..jesi li ti svjesna sta pises

Hanka Paldum je srbomrzac i sovinista to je njen motiv zbog kojeg je dolazila u sarajevske logore i zlostavljala Srbe
 
Cekaj malo,razumjes li ti sta se tamo desavalo,ljudi su odvodjeni iz svojih stanova ...

Ja ću opet ponoviti
Bolje sto kriminalaca na slobodi, nego jedan nevin na robiji !

Rat je gotov, prestanimo sa neselektivnim odstrelom !
Nemamo uopšte dovoljno podataka da Hanki presuđujemo, meni je i njeno svedočenje u kom se nevino pita zašto joj neko smešta isto tako iskreno kao i Golubovo. I više !
 
Pre jedno dve godine ušla mi je u radnju ( u Beogradu )
i pokupovala neke stvari.

Nije delovala kao neko ko je i mrava srpskog zgazio ..
Hanka Paldum:Ni mrava nisam zgazila
IZVOR: ANADOLIJA
Sarajevska pevačica Hanka Paldum demantuje pisanje nekih beogradskih medija da je ona ta pevačica koja je mučila Srbe u logoru na Igmanu 1993.




Print skrin Anadolija
Podsetimo, Goran Golub koji bio zatočen u logoru ''Silos'', nedavno je izjavio da će tužiti jednu sarajevsku pevačicu i od nje tražiti odštetu zbog mučenja u logoru 1993. Njegov advokat rekao je da je ta pevačica navodno, naredila Golubu da legne na zemlju, a potom mu ''zgnječila polni organ'', uz gomilu psovki.

Zatim je Golubov advokat izjavio da će podneti tužbu protiv Hanke Paldum.

Međutim, ona je za agenciju Anadolija rekla da je šokirana "brutalnošću medijske kampanje koja je pokrenuta ovih dana protiv nje u Srbiji".

''Zatečena sam. Ne mogu da verujem da se ovakve gnusne optužbe iznose na moj račun. Ovo je deo kampanje koja je vođena protiv svih koji su tokom agresija na Bosnu i Hercegovinu ostali u Sarajevu. Slično su izmišljali na račun, sećate se, Nedžada Salkovića, pa Mirze Delibašića, Safeta Isovića, pokojnog Davorina Popovića...Sve koji su ovde ostali, napadali su. Stavljali su im neljudske i nemoralne etikete. Ne znam stvarno, nije mi jasno šta se dešava'', kazala je Paldum za Anadoliju.

Ona veruje da je sve to deo šire kampanje koja se već duže vremena vodi protiv BiH i Bošnjaka.

''Taj čovek je verovatno izmanipulisan. Ne znam ko ga je našao, ali verovatno neke stvari žele da odrade protiv mene koristeći tog čoveka. Ovo nije samo protiv mene. Mi smo čudni. Sedimo i stalno čekamo da nas nešto poklopi. A kad nas počnu daviti onda ćemo tražiti vazduha da se iščupamo. Nikako da se dozovemo i stanemo ukraj ovome. Nikako da se napravi generalna zaštitu za sve nas", kazala je ona i dodala da je čak pomagala Srbima tokom rata u BiH.
 
Ja ću opet ponoviti
Bolje sto kriminalaca na slobodi, nego jedan nevin na robiji !

Rat je gotov, prestanimo sa neselektivnim odstrelom !
Nemamo uopšte dovoljno podataka da Hanki presuđujemo, meni je i njeno svedočenje u kom se nevino pita zašto joj neko smešta isto tako iskreno kao i Golubovo. I više !

Upravo zato drzava Srbija treba da je uhapsi i da joj omoguci posteno sudjenje,gde ce svjedoci pred sudom moci da iznesu sve grozote koje je hanka radila po sarajevskim logorima,i da Hanka iznese svoju odbranu,i naravno na kraju da joj sud posteno presudi 20 -30 godina teske robije,i ne samo hanka vec svi drugi muslimanski zlocinci kao sto su dino merlin,atif dudakovic,divjak,ejup ganic,bakir izetbegovic,zlatko lagundzija i mnogi drugi
 
Cekaj malo,razumjes li ti sta se tamo desavalo,ljudi su odvodjeni iz svojih stanova po Sarajevu samo zato sto su bili Srbi ,odvojeni su u logore gde su premlacivani i svaki dan vodjeni da rade teske fizicke poslove i da kopaju rovove za muslimansku vojsku.I ovin koji su zavrsili u logorima su bili sretni jer mnogi su bacani kroz prozore i balkone sa visljih spratova,mnogi su odvedeni,ubijeni i baceni u jamu kazani

Тачно тако.
Мој покојни стриц је имао такву судбину.
 
Poslednja izmena:

Back
Top