Saosećanje i uživljavanje

@srebrna kraljica , zezam se samo, o ludo moje sasavo, sto bi rek`o Dado Topic. :p:heart:
I dodacu da ljudi bilo kakvo (moje) pominjanje eutanazije kao pozeljne (za sebe), osecam, dozivljavaju kao da ulazim sa tempiranom bombom u temu. To mi i dalje nije jasno. A ovaj problem, pa, nije samo do mene. Supstance koje bih morao da prikupim za to sredstvo su ili ilegalne, ili im trenutno ne znam koje su legalne.

radim, pisem, razmisljam kako znam i umem. Mogao si da odes i da pricas sa drugima, ili da pijes pivo, i najgore ono mozda, opet mi ne bi smetalo. Jbg, ne oseca se covek uvek isto, niti je raspolozen za neku stvar za koju drugi jeste. Ali eto, doso ovde nadajuci se da cu naci ljude sa kojima mogu dublje da porazgovaram. A iz tog razgovora u prakticnu lepotu, ovde se plasim, ali to je to, nekome je stav da moram posto poto kod terapeuta ili psihijatra, a moj stav je da smo svi ljudi i da svi mozemo, ako zelimo, da uradimo to sto zelimo. Kako ja mogu da znam ko zeli a ko ne zeli? U svakom slucaju, razlozi sto mi se ne svidja zdravstveni sistem ja laka tema, a to je da nema skromnosti da kaze za sta nema resenja (zdravstveni sistem, "licno"). Fokus mi nije najjaci, pa mi mozda ono najinteresantnije zapada u memoriju i na to odgovaram nekad. Sva dosadasnja iskustva sa bilo kim koji nije hteo direktno u srz, nego me je preporucivao na neku drugu stranu, je automatski gubitak. Tako je. Ali zasto onda to tebi pricam? Pa... mozda je poenta da sve kontradikcije izmedju stavova dodju na povrsinu kao sto ti kazes? Ako sam nesto prevideo, ili tako nesto, slobodno ukazi.
Nije bitan zdravstveni sistem, psiholog je pojedinac. Vidis koji je najbolji, koji odskace, ma samo da je dobar... i otvoris dusu.
Ne boj se, niko nece znati ... sem tebe i njega. ;) :cool:
 
I dodacu da ljudi bilo kakvo (moje) pominjanje eutanazije kao pozeljne (za sebe), osecam, dozivljavaju kao da ulazim sa tempiranom bombom u temu. To mi i dalje nije jasno. A ovaj problem, pa, nije samo do mene. Supstance koje bih morao da prikupim za to sredstvo su ili ilegalne, ili im trenutno ne znam koje su legalne.
ovo je komentar od juce koji je ostao sacuvan (bez mog znanja), ali ne i poslat na ovoj temi/thread-u, pa nema smisla. Nisam na kraju hteo da to posaljem, pa nisam poslao. Sad sam prevideo pa se poslalo osakaceno
 
Poslednja izmena:
@srebrna kraljica , zezam se samo, o ludo moje sasavo, sto bi rek`o Dado Topic. :p:heart:

Nije bitan zdravstveni sistem, psiholog je pojedinac. Vidis koji je najbolji, koji odskace, ma samo da je dobar... i otvoris dusu.
Ne boj se, niko nece znati ... sem tebe i njega. ;) :cool:
ma nemam ja problem da svi znaju :D samo da ne uvredim nekog o.o (ili jos gore da se nekome zgadi zivot koliko sam odvratan) Ali tako je kako je :/
 
Da `uzimam pod svoje` vec bih davno odjahao sa Srebrnom u suton... :cool:
Ovako mogu samo da konstatujem da smo svi slobodni ko ptice na zici... Nadam se, ne pod naponom. :mrgreen::cool:
I Anti, pretera ga sa hvalospevima ono brate bas. :p :lol: Svako je nedje smotan negde nadaren.
Ukljucujuci i domacina teme. :lol:
Мене срамота од силних похвала које си добио, али шта ћеш, заслужиЈо си :D.
Ако смем да приметим, неће птицама ништа да буде, док седе на жици...
 
To je jače od meneee prokleta sam :lol:
Ne kradi mi titulu prokletnika.
Сад би окачио оно (ваљда Цецино) Другарице, проклетнице, али се бојим да ме не истерате с тему, или да ме Црна овца звезда приупита за трауме из детињства :flert:.
 
ne spamuj :mrgreen: daj pivo


Stiže...

1659384190829.png
 

Back
Top