SANJAO SAM NOCAS....

Trecu noc za redom sam sanjao kako mi je brat mrtav.....nocas je bilo najupecatljivije...
kao dosao sam kod njega u stan(ogroman je i postoji samo u snu) i trazim ga od sobe do sobe.
To je tako trajalo dok nisam otvorio njegov plakar sa stvarima i video da je prazan...
tada shvatam da je on umro i padam na kolena i pocinjem da ridam na sav glas...onda se budim...
E ono najgore je sto nocas kada sam se probudio nisam znao sta je san a sta java...
granica se izgubila i tuga iz sna je ostala da mi lezi na grudima....noge su mi se odsekle,preznojio sam se u sekundi i jedva da sam mogao da disem.
Trebalo mi je dobra dva minuta da shvatim gde se nalazim i pohvatam konce stvarnosti....
to sto me je brat bas sinoc iznervirao kada mu je ponovo doslo drustvo u pola jedan je pomoglo da se setim sta je java a sta san....

Da li to ima veze sa tim sto u Decembru ide u vojsku???
Verovatno da...

....inace nikada ne pamtim svoje snove...nikada...
 
Mladji je od mene dosta...uvek sam se prema njemu postavljao zastitnicki...a i svi ovi mrtvi vojnici po novinama ne pomazu...
ma uzas...bolje da nikada vise ne odsanjam ni jedan san nego da ponovo dozivim takvu moru...
 
ovo je jedna divna tema i mozhe lako biti iskorishcena kao neki scenario...ehhe ako ne ja neko vec hoce ako je pametan i ako ne nestane pre toga..
ili tako nestho
sad mi je divna
svaka stvar je i dobra i losa samo je dobro ono shto je ... ??????
imate inace po netu tumache snova...sad sam vas narushila
i eva je sa drveta ubrala jabuku i sve zeznula, mozda stvarno a mozda i preneseno
e svako ima svoju jabuku
:(
da li svako ima svog isusa
eto poneko poludi a poneko i pocne da veruje u svoje ludilo a neko jos zna da je lud
ja se plasim da ne poverujem

nemam nikakav san ja svoje zaboravim mada su nekada i dobri
nekad sam sanjala ali sad ne mogu nijedan da izvucem
jednom sam sanjala s drugaricom da idemu neku sektu gde su sve bile sobe s parketom
a nju sam nesto bila odyebala nekolikogodina pre toga tako je ispalo
mislimda sam nosila akt tashnu
i en znam sta je bilo
u toj sekti su svi bili ljubazni secam se
ovo sam zapamtila jer sam pokusala da zapisem ne znam igleda da mi je delovalo bitno. sad bih mogla da pogledam na ovom spisku snova sta to znaci ali kako se kaze sekta na engleskom..cult
a ne znam ni parket kako se kaze treba mi recnik ;)
ali mogu da pogledam flat.
eto pokvarila sam se ne znam
inace mislim da mi fali dodir....nisam se ni sa kim zagrlila recim ili bilo sta.
ali danas cu se voziti busom, ako bude kako treba sve.
i onda cu iskoristiti priliku hahhaha
potpuno rauzmemt e ljude
a sta mi jos fali...dobro ono bioloski
ma ne znam
semendria to je gde ima seme..a emendria gde ima eme
ili emerald je smaragd pa je to oz
inace nekad se uhvatim tj u sebi profesorku srpskog znala sam u skoli gramatiku tj isla sam na takmicenja
eto kad nemam drugu licnost odem u tu
a nisam ni htela da budem ovde, nego da radim juce sam sve smislila...a htela sam da budem ovde ali sam mogla i da radim. mogu da radim ali to je neka teskoba...mislim ucenje
a mogu i da ne ucim a mogu i namerno bas daucim i da onda zavrsim
i onda kad se probudim kazme UH
i onda radim sve ovo. ali onda necu raditi sve ovoo. bar ne ovako
onda cu biti musko. mozda i necu
bicu musko i mozda debela i necu nista znati bice mi tesko dosta
ali bicu negde
necu moci da radjam ali da li bih ja ovakva to i smela
da li sam zasluzila to
gde bih smestila decu
koliko glupih roditelja ima...ja hocu samo enke igracke
ili nekog da me slusa
pa cemu deca inace sluze
necu decu mozda ponekad hocu mad aje to biologija
mada posto mi se pms sada sastojao iz intenzivnih razmishljanja o jednom liku onda je to to iance ja znam da je to glupo ali ebiga moje telo izgleda ne zna
malo sam preterala i promasila temu ali meni je ponekad dozvoljeno isuvise sto se sankcionise lose..kad suvise preteram i nekom doku.rci
eto sad idem pa sta bude bice neko ce me sad obradovati preko icq sve mi je pruzeno pa se vi ebite. nista nije bezazleno, ali nista
nista na ovom svetu
ali ja imam svoju sobu
 
Kad je tema pri vrhu,ne moram da je trazim,pa da i ja napisem nesto.
1) Nocas sam sanjala da nekog treba da nabiju na kolac, verovatno uticaji Crnog Gruje i ponavljanja 'Na Drini Cuprija'...
2)Onda.......juce je bilo nesto cudnjikavo........kao, ja ulazim na jedna od vrata u staroj kuci, i vidim kevu, i onda se ona pretvori u 2, mozda je isla i do 4,to se ne secam bas najbolje
3) Jedne noci sam sanjala 2 sna.
Prvi: Kao ja sam u skoli na gradjanskom,a to nam ne 'predaje' razredna nego neka nova,mlada profesorka koja lici na matematicarku Tamaru iz osnovne.Ja je valjda pitam da izadjem ranije sa casa, i odjednom se nadjem na ulici, kao ona ispod obdanista pusta skroz! A mrak,duva vetar,hladno,a jezivo....neverovatno kako je taj trenutak u snu izgledao stvarno! Odjednom se nadjem izmedju Odiseje i onih kafica/prodavnica. Tu je ispod onaj servis za pranje automobila,ja tuda prodjem i pored bandere cekam da predjem ulicu. Vidim neke devojcice iz razreda i Kocku ispred njih (dolaze iz istog pravca kud i ja) i Kocka mi kaze 'Aaaaaaaaa zbog toga si ti pobegla sa casa....'
Drugi: Opet se nalazim izmedju Odiseje i kafica a nebo puca nad tim prostorom. Kao da sam na nekoj njivi i sve je svetlo.I valjda me juri neki pas, i ja otvorim ogradu i udjem u neko dvoriste. Kazem vam,sve je izgledalo kao selo, i svuda su bile ograde/tarabe. Ja udjem u to jedno dvoriste i sretnem neku devojku. Nas dve sad zajedno bezzimo (ocigledno od tog psa) i otvorimo jos neku kapiju,pa udjemo u nesto (kao pseca kucica samo veca) da se tu sakrijemo. Ja sam sa jedne strane a ona je okrenuta prema meni i noge nam se dodiruju.I tad ona meni pruza ruku da se upoznamo
 
SANJAO SAM GROBLJE , MAGLU I NA SPOMENICIMA MRTVE MACKE , PROBIJANJE KROZ MAGLU I MORAO SAM NOZEM DA SECEM PAUCINU DA ODEM DO IZLAZA , TRAJALO JE NEKIH DOBRA 2 SATA , SVE UZ KRIKE VRANA I HUK SOVA .... CILJ JE BIO POBEDITI STRAH , USPEO SAM U TOME ... POSTAO SAM LUDJI U SNU NEGO STO U STVARNOSTI JESAM !!!!
 
Aha, sad san od pre 3 dana. Meni uvek treba vremena da mi se slegne pa da isprican

Ja i Sladja idemo negde na put,njenim PAPIRNIM kolima.Okruzenje oko kola je kao Vojvode Stepe na gore. Dolazimo negde (to je kao neka nova zemlja) a ustvari kao da je neki park,Kalis npr. Ima gomila drveca,i hladovina je,prijatno. Ja joj kazem da ode do jednog tu kioska (belog,oni veliki sto prodaju hranu) i da nam kupi nesto da jedemo.Ona krene ka kiosku oko kog su bili neki ljudi a ja se uputim ka klupici da sednem i vezem pertlu.Cujem kao razgovor Sladje sa tim ljudima i ona trazi da kupi ribu a oni kazu da nema i oteraju je (bili su veoma neprijateljski raspolozeni). Ja se sagla da vezem pertlu i prilazi mi (iz pravca kioska) jedan decko, kreten kog znam iz skole. Ima u ruci kao neku vrstu macete,a na kraju ima vise siljaka koji se vrte.Kao ploperer. I on mene pita,' Da li si ti RIBA'? Al ne riba kao zeMska,nego ribe kao riba,zivotinja. Kad mu ja kazem da nisam on ode.
I sad, Sladja je ocigledno iz te zemlje otisla sa svojim papirnim kolima i ja sam zabrinuta jer ne znam kako da se vratim. Idem po parku i vidim Kocku (druga iz skole) na klupi. Sednem pored njega i pitam ga, kao, kad se on vraca (indirektno hocu da ga ispitam da bih se vatila sa njim). On kaze da ne zna,ostace jos mozda 2 nedelje. Onda ja kazem da sam mislia da se vratim sa njim, jer je Sladja uzela kola i otisla da ' brati Poljsku ' (???)
Hmmmmmmmm...... ustanemo ja i Kocka sa klupe,nastavimo da pricamo na ivici staze i on meni kaze kao nesto u stilu, da moji (roditelji) i ljudi u skoli znaju gde sam ja i zasto sam otisla
. Ubijte me ako sam znala :lol:. To je kao bio san.Al nije1 Ima jos ;). Ja sam sanjala ako to sanjam (zanimljivo...). Nastavak- Ja se malo budim,jos je rano, i u mobilni govorim svoj san (znate ono za snimanje zvuka).Posle se ja budim (posle par sati)u svom krevetu,u sobi i dolazi keva da me probudi. Ja polako ustajem u krevetu i ona mi kaze da je zvala neeka zena koja prodaje enciklopedije (???).
Posle sam odmah pogledala na mob i nemam nista ni snimljeno ni napisano...tako je nezgodno (i zanimljivo0 kad mislis da je istina ono sto ti se dogadja u snu.
 
Ja sam sanjao da je u mojoj zgradi veliki pozar i da ja sa mojim drugom pokusavam da izvucem nase porodice. Ne secam detalja ali znam da sam na kraju upao u podrum i da je oko mene bila vatra i tad sam se probudio na podu!!!
 
da sam posedovao neq zhenu koju znam s posla....ona mi mushterija....jedna od onih nervno labilnih zhena u poznim godinama....ona shto se sva montira ko da ima 23....i sva je "jaaao imaaate li ovaj leeek".....a ja sav kochoperan....imamo imamo....omfg....gubim se....ponekad vidim sebe kao neq lutq za neke usedelice...raspushtenice...i sve one me cimaju...vuq....otimaju se...a ja tu kao u kartonskoj qtiji....u pochetq uzhivam ....i godi mi toliko isqstvo pored mene....onda uvidjam shta sam i ko sam....i da sam se pretvorio u neshto shto nikad sanjao nisam....i bude mi krivo....i sklupcham se....
 
Pre neku noc, sanjala sam PLAVU SOBU. Plava soba je bila ogromna i osim sto je imala dva velika kreveta i gomilu antikviteta, imala je uske drvene stepenice koje su vodile na galeriju, koja je sa svih strana bila oblozena policama sa knjigama, od zemlje do plafona i imala je jedan starinski radni sto i stolicu. :-)
 
Da su mi stigla kolica, ispalo je da su crna. :mrgreen:

fordfiestas12805mn.jpg
 
Jedan zanimljiv san ako bi neko mogao da protumaci: sedim ja u trpezariji i ispred mene flasa. Ja sam miran ali moj odraz na vlasi se svadja i dere. Onda me neko iza gurne i taj odraz nestane.

Sta je stvarno stanje - moje mirno ili besno?
 

Back
Top