SANJAO SAM NOCAS....

sanjo sam nočas nešta zašta mi treba pomoć.ja sm zato das napravi oblas kompjukterska psiologja dab se objasnile ovake pojave.evo očem se radi u tem sanu.ja kobiva držim oneg miša na gajtanu i svatim das on polomijo.gledam u njeg i nemogu d verujem.polomit miš stoji ume u ruke.ondas setim dam je ispanuo pod nogu od stolicu i das se polomijo aja očajan.i sve pokušajem da vrtim onai slomit točkić d vidim štam piše na televizor al neide ni kako
poslen sam razmišljo štab to moglo da bidne.znam ja daj u sviju svaki san povezan za neku ebačinu paj sigurno tako bilo i umene.mora dam je bilo stra dać mi zakaže ova moja alatljika a daj miš prestavljo mog bobana al ne znam diće das se to odrazi. dal me stra da ne onemoćam na ovi inter net svet il se to računja i na sve ostalo.ja bik volijo da mogu da ebem makar uživo ne ma veze ako mi je crko miš na forumu.
 
Sanjala sam da zivimo pod stravicnom diktaturom. Kaze meni moj dragi, pa vec smo ziveli u diktaturi. Ali ovo je bilo jos gore. Diktator je bio poluzena-polucovek i glavna stvar je bila u pijacoj vodi. Voda je bila zagadjena i ljudi nisu mogli da je piju. Radilo se o uceni. Ako hoces vodu, onda radi kako ti kazem! :-?
 
Danima i danima sanjam GOMILU stvari nou.Sve neke isecke,malo casopis,prijatelje,porodicu,neki film,muziku....loodilo totalno! Al osecam se prijatno kad se probudim. Sledece vaam pricam par snova koju su bili duzi.
 
Prvo da Vam ispricam 2 cudne (barem za mene) price dok sam sanjala/ padala u sad. Al to je bilo odavno,pre vise od mesec dana. Znaci,jedne noci ja tonem ( :lol: ) u sad, lezim na levom boku (neuobicajeno za mene) i pricam nesto sa drugaricom i kazem joj 'Aha'.... ali NAJCUDNIJE u svemu tome nije bilo 'Aha' nego sto sam ja sebe CULA kako to izgovaram a nisam mogla da se probudim! Jer Vam se nekada to desavalo?

Sad druga stvar,jezivija. Sanjala sam valjda nesto smesno. I ja se smejem u snu.Mislim, smejala sam se i pre,al nije bilo ovako. Dok sam se ja kliberila,usla je mama u sobu da uzme aspirin za glavu (tako mi rece) i kad je videla da se smejem (mislila je da placem!?) pocela je da me drma za rame da me probudi. Ni to nista nije cudno. Ja sam sebe cula kako se smejem, cula mamu i osetila da me gurka al nisam mogla da kontrolisem nista! Ni da se probudim,prestanem da sanjam....To je bilo oko 22-3 ujutru,znaci odavno sam pala u san.Jer Vam se ovo nekada desilo????
 
U poslednje vreme stalno sanjam kako nesto ne mogu da uradim, kako me nesto pritiska.

Inace molio bih da mi se od strane strucne javnosti analizira san koji se povremeno javlja otprilike zadnjih godinu dana. Naime - sanjam kako mi se desna noga ukoci i kako ne mogu da je pomerim ispred ili iza leve. U prevodu - sepam i dok to sanjam osecam se jako neprijatno.
 
ne znamo sestro slatka,prosvetli nas....
Mozemo da snimimo film? Vec imaju neki o tome....... Evo nekih sanova :lol:

Znaci ovaj je bio mora skroz na skroz.Kao, mama,tata,i ja,u kujni stre kuce i muti se neka slatka pavlaka. To uzmee da radi tata. Ja vidim da cale hoce da nesto pipne prstom onu zicu od miksera dok mikser radi punom parom. Ja mu vicem da to ne radi,da ce mu uhvatiti prst etc. al on me ne slusa. I mikser mu uhvati prst :o !Mama je ostala sa tamom u kujni i vice mu da pokusa da izvadi prst. Ne vidim krv, on ne vice da ga boli, ja izletim iz kujne sa rukama na usima da ne cujem njegovo kukanje (iako ga nije bilo :-? ) i otrcim u dnevnu sobu. Upalim TV na glasno i na Palmi je neka emisija o tenisu, u su Djokovic ili Janko sede na nekoj garnituri ispod suncobrana i neko ih valjda intervjuise. :shock:

Koji je ovo bio :shock: :shock: :shock: :shock: . Mama je popodne stvarno mutila pavlaku i ja ceo dan idem po kuci i vicem: 'Pazljivo sa mikserom'!!!!!!!!!
 

Back
Top