SANJAO SAM NOCAS....

Posto ja sanjam po citav film, samo detalj.
Sanjala sam kako sedam na bajs, onaj isti kao sto sam imala kad sam bila mala samo veci, krecem niz ulicu, zaletim se kad odjednom neki ljudi na sred ulice sede, meni okrenuti ledjima. I posto sam se zaletela, ja skrenem i pravo odletim u nekakve kaktuse! :lol:
Kao mala jednom sam se tako zakucala (i to kad sam prvi put sela na svoju novi bajs), zaletela sam se, a neki covek je otvorio vrata od kola da izadje. Bio je mrak na parkingu. Uzas! :lol:
 
ja pre neki dan sanjala fantastichan san :D
i toliko je sve bilo zhivo i realno da nisam mogla da verujem
sanjala sam da imam bebu sve sa porodjajem i procesom odrastanja
tako divan san
i mali plavi andjelak sa plavo zelenim okicama i plavim loknama (devojchica ) :D
i sanjam tako kako je zaspala pored mene i probudim se , a ono nema nishta (sem nebe plishanog ) :(

eh...
 
Sanjao sam da sam uvuchen u neku zyebanu i opasnu strateshku igru s' kartama, gde svaki potez ima fizichki obraz na igracha i stvarni svet. :-?

I to sam kao igrao danima, sa pauzama koje sam koristio za sabotiranje protivnika kao shto je infiltriranje u njihove redove i dizanje u vazduh njihovih kuca na selu :shock: i onda su oni ispizdeli i josh vishe me zamrzeli, i joh jache me razvanjivalji u igri.

Ali ochvrsnuo sam ja, i nisam se obazirao na povrede, kojih je bilo. :-?

I onda sam stigao do finala, i lik je pocheo da me razvanjuje. Krv shiba na sve strane. I taman da me dokrajchi - iskache neki baja i kaze: "Aaa hahahahaha, ti si u skrivenoj kameri! Ala smo te zayebali! Ahahahaha!" :!:

I ja se tu ne nasmejem, niti popizdim, vec budem tuzan shto sam se uziveo i uneo u celu prichu i bi mi zao shto nije istinita.

I onda se obuchem, izadjem iz kao studija, napolju me cheka drushtvo, pada sneg, i svi prichaju o fori i chestitaju mi, a ja kao da se nishta nije desilo - napravim grudvu i bacim je u nepoznatom pravcu.
 
I znam foru kako da se zapamti san.

Kada se probudish, i ako si pod utiskom sna, odmah ga naglas ponovish od pochetka do kraja, i morash ga zapamtiti.
Bez obzira koliko to deluje bespotrebno ponekad i glupo, jer kad ustanesh znash sve shta se desilo, bez tog ponavljanja ode sve u bespovrat.

Jednom sam bio toliko pod utiskom sna, da ne samo da sam ga ponovio, nego sam ga i zapisao. :)
 
I ja sam imao neku polumoru. Sanjam kako me zovu ljudi da istrazim nesto cudno stos e dogodilo i ja provalim da nas to napada djavo. Onda nam salje, crve, pse protiv kojih moramo da se borimo i na kraju pokusa da me otruje ali mi sve te prepreke predjemo.
 
Uhuh u poslednje vreme sanjammm... mnogo...Moja svest napokon razgovara samnom.
.... više različitih stvari u toku noći, kao nekad.

Ovako:
Sinoć sam (između ostalog) sanjala da idem na more sa mojima i mojom komšinicom, nekadašnjom najboljom drugaricom (pitam se otkud ona tu...mora da je zbog njenih preslatkih drugara) i da, sa nama je krenula i neka žena...koja hoće sve da nas pobije.
...

U svakom slučaju sve se lepo završilo.
 

Back
Top