SANJAO SAM NOCAS....

Hellen:
Ноћас сам сањала да ми је неки фризер три ипо сата правио неке жвркове, као пунђице...и да је био толико спор и намерно одуговлачио...да сам га великим кухињским ножем убола у стомак и убила га!:?


cek da ti cika frojd objasni..:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ma znas ti , znas:wink:
 
sanjala sam da mi je ZOhar greskom istetovirao jos 4 odvratne pcelice na ledja i ...uzas !!!! bile su grozne...kad sam se probudila pogledala sam se brze bolje u ogledalo....i bila je tu..jedna ,nema .slatka
 
Sanjala sam nocas kako smo ja, drugarica i moja mama u nekoj tamnoj prostoriji i noc je, svuda okolo tama, i drugarica izlazi u hodnik i vraca se govoreci kako se nesto tamno priblizava... Ja naravno umirem od straha jer se podrazumijeva da je to neka necista sila, nesto sto nosi smrt... I sta cemo, kud cemo, odlucimo da se sve tri zagrlimo i skupimo jedna uz drugu jer nam je iznenada sinulo da, posto nije u nasoj moci da bilo sta ucinimo protiv toga, bar cemo se osjecati mnogo sigurnije i lakse cemo podnijeti to... E sad, neki lik ulazi u sobu, samo se vidi crni obris, i na nase iznenadjenje pruza drugarici dva lista papira. Ona cita jedan, pa drugi, ja se naginjem da i ja malo virnem, taj lik krenu da uzme papir, ja se izmaknuh a on se nasmija... Tad mi je vec, naravno, jasno da nam se nece nista dogoditi, uzimam papire na kojima pise (obracajuci se drugarici) da pozeli da je jedan momak (koji je vec ozenjen) ozeni i da voli samo nju, da mu bude prva i poslednja :shock:
E, tad ja skontam da je tip koji je donio papire moj momak i da je to bilo neko iznenadjenje, sala...
I sve bi bilo u redu da se ja tad nisam probudila, a ono mrak oko mene, ko zna koliko sati, a ja umirem od straha... Nekako sam smogla snage da pogledam oko sebe, odem do kupatila da pijem vode, i uspjela ponovo da zaspim...
Yeah...
 
Sanjao sam da ce smak sveta biti 2012.
Sanjao sam da sa roditeljima i sestrom se ukrcavam na brod koji vode Isidora Bjelica i Pajkic i koji ide za Ameriku. Sanjao sam da u brodu do mene sedi onaj smesni glumac sto glumi barmena u Mi nismo andjeli 1.
 
uuuu bre kakav wicked dream

sanjam ti ja etotako :shock:
pa prvo gledam njene erotske fotke...pa onda kuvam chaj u sherpi od 6 litara :shock: :lol:

e i onda se mi tu kao neshto mazimo

:lol: jesus :lol: eto dokaza kako krstarica u neumerenim kolichinama mozhe zaista da shkodi vashem mentalnom zdravlju :lol:

eeee, a lepo je meni pera govorio.... :lol:
 

Back
Top