Quantcast

sanjam ja sinoć...

scaryv

Ističe se
Poruka
2.344
ja sam sanjala da se udajem za bivšeg...
ajde svi mi se smejte, al ebi ga...
iskreno to sam sanjala...
i kao, došo mi kum iz Londona i savetuje me da pobegnem sa venčanja, a ja kažem kume kasno, već smo se potpisali...
:shock:

eto, to sam sanjala

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.954
sanjao sam jbt da su iz monitora izasli mali ljudi sa foruma,i kao pocnu da mi lizu jaja,i ne secam se dalje...samo znam da me je bas golicalo :P

edit:
ovaj...kad kazem mali ljudi, ne kazem to u pezurativnom smislu,nego ono...k'o klinci sto se tripuju da su u tv-u mali ljudi :) :P

parka

Buduća legenda
Poruka
26.229
a ja stvarno moram malo da smanjim boravak na forumu =(
sanjam kao gledam slike malih forumaša, kad ono dve devojčice na ski liftu, jedna na skijicama, druga na bordu.. i taman se ja mislim odakle bord u ona doba, kad shvatim da sam ja na tom liftu i da nešto ne ide kako treba... pa sam se posle spuštala nešto na jedvite jade, te oprema mi nije moja nego neka stara, te nije bilo snega, te trava, te asfalt, a pade i mrak.... e, kad mi se noćas nisu smučili zimski sportovi nikad neće...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
e, jel znate sta sam shvatio? shvatio sam da je lepo biti srecan bez ikakvog razloga... al' je isto tako i retko... i mozda nam je bas zato sto se desava retko (il' sve redje i redje) i sve lepse i lepse... nema veze.. bice i boljih trenutaka za to... jel znate kad se ona probudila, nasmejala se i rekla: znas sta sam sanjala? sanjala sam da si me zaprosio... a vas rikan, takav kakav je, odgovori: pa to mozes samo i da sanjas... i pocnem da se smejem... ona pocne da se, malko, duri... a ja posle odem, skuvam joj kafu i donesem jedan mali cvet iz dvorista... posto tamo ima dosta cveca... i posle nam je bio lep dan... sasvim obicno lep... imam i ja kuma iz londona... al' on meni ne kaze da bezim... obicno me, na losem srpskom, pita: kJume: kad pravis deca? ja volim ti imas... a ja mu kazem: kume, ne znam... i natoci jos jednu... dok jos ruke ne drhte previse...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
a mog'o bi' ja sad da, kao, objasnjavam da jse to desilo letos... i da se desilo na jednom takvom mestu... al', nije mi bitno... nego, eto... kazem sebi samom... mozda i nije lose, da se pazljivije cita... ili da se, bar, razmisli o onome sto se procita... al' je petak... pa su tu rebarca u kajmaku... pa pivo... pa druzenje i smejanje... ha haha... pa me nije ni briga... a nije me briga ni utorkom, na primer... idem da kupim smoki...

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
37.466
Sve neke gluposti, a nije pun mesec... Kao bila sam na nekoj veceri, a sluzili su pecene veprove i kuvana jaja.. I onda sam kao Obeliks uzela onako sunku od vepra i pojela:shock:
Uzas... Kakva grozota od sna... A bas inace ne mogu da jedem i nemam apetita...
'Bem li ga, nis' mi nije jasno:?

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
mislim da sam se zazelela sexa...stalno sanjam neke nepoznate muskarce i nesto se kao tu motaju a nista konkretno...svi nedostupni....ajmo sad Harisa: Raaano,raano je za tugu za srecu kasno jeee...ti sto sad drugu ljubis, samo ti, ti si mi sveeee....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.