Samoubistvo

U sustini,verovanje u nesto vise i nesto bolje daje coveku snage da nastavi dalje i da se bori.Zato ja verujem u Boga i u zivot posle smrti,i zato se necu ubiti nikad,jer mi je zivot dat od Boga...
 
Vodjena_snom:
jok brate,ne kontas me...
trebao si da citiras i zadnju...
NE ZNAM KOLIKO CES ME RAZUMETI...
inace,ja sam to"ne poricem"stavola mesto "sta ja z\nam mozda ali ja u to ne verujem i bas me briga...
nadam se da si me malo skontao:wink
Cim ne porices, nisi ateista.
MadonnaGirl:
U sustini,verovanje u nesto vise i nesto bolje daje coveku snage da nastavi dalje i da se bori.
To je istina. Bilo mi je mnogo lakse kad sam mogao tako lako da verujem. Da verujem da ce sve na kraju biti u redu i da me neko cuva. Ta vremena su prosla a ja se osecam slabo i .. nekako napusteno.. i ne mogu da verujem. A zelim. Lepse je verovati nego ne verovati.. bar meni.
 
Pa pomislila sam par puta,ali sam shvatila da time nista ne resavam.Ubiti se,to je pomalo sebicno.Mislim kako ce biti ljudima koji te vole,njima ces napraviti sranje od zivota(mislim kevi,caletu...itd.).
 
ma i ja par puta pomislim na samoubistvo,ono baš kad mi je svega preko glave, a kad bolji razmislim, sve to dodje i prodje, a život je jedan. Jedino bi stvarno izvršila samoubistvo kad bi neželjeno zatrudnela(pu pu da ne čuje zlo :neutral: )
 
Samoubistvo je jedna velika glupost. Samoubice su kukavice i pi*ke koje nemaju dovoljno snage da se suprotstave problemima i da uzivaju u onom sto imaju. Ja se nikad ne bih ubio, sve je lepse od smrti.
 
alex@ndra:
ma i ja par puta pomislim na samoubistvo,ono baš kad mi je svega preko glave, a kad bolji razmislim, sve to dodje i prodje, a život je jedan. Jedino bi stvarno izvršila samoubistvo kad bi neželjeno zatrudnela(pu pu da ne čuje zlo :neutral: )
Ma daj sta pricas!!!! Pa i za to postoji resenje,jednostavno abortiras,ako bas ne zelis dete i to je to. Ma za sve postoji resenje,i stvarno zivot je jedan i ne treba ni pomisljjati na to da ga sam sebi oduzmes,zbog nekog problema koji oze da se resi na mnogo nacina.
 
4-200-300-1:
Ma daj sta pricas!!!! Pa i za to postoji resenje,jednostavno abortiras,ako bas ne zelis dete i to je to. Ma za sve postoji resenje,i stvarno zivot je jedan i ne treba ni pomisljjati na to da ga sam sebi oduzmes,zbog nekog problema koji oze da se resi na mnogo nacina.
znachi opravdano je oduzeti tudj zhivot,a pomisao na oduzimanje svog je losha....

abortus je ubistvo ljudi.....
 
Makijavelli:
znachi opravdano je oduzeti tudj zhivot,a pomisao na oduzimanje svog je losha....

abortus je ubistvo ljudi.....
Ne nije opravdano,niko ne treba da umre. Ja licno nikad ne bi abortirala,je i ja smatram da je to ubistvo,iako je to jos nerodjeno dete. Ali kao sto vidis ima ljudi koji bi se zbog toga ubili...Ja se nkad ne bi ubila,nikad ne bi ubila...jer je to nesto najgore na ovom svetu i nikakvo opravdanje ne postoji za to ako se desi.
 
aleksandra_93:
el si smislio kakvo mucenje?
heh....za vreme rata izmedju iraka i irana....dolazilo je do jedne veoma bizarne situacije....zbog raspale islamizma,iranci su ishli u smrt kao u shetnju po parku....i deshavalo se da recimo jedan irachanin koji sedi za artiljerijom preko dana ubije i do 20 iranaca,a onda isti taj irachanin na kraju dana oduzme sebi zhivot....eto,po meni sasvim opravdan razlog za samoubistvo...
 
Twisted Transistor:
Cim ne porices, nisi ateista.
e,ja ne mogu da verujem da me nisi razumeo...ajmo ovako:
ja definitivno ne verujem u boga i ta cuda!
a sto se toga ne poricem tice...pa mene zabole!cak i da ga ima,ja u njega ne verujem...znaci cak i da ga ima...
a sigurna sam da ga nema...
e,to sam htela da kazem...ako treba da crtam,nactacu,samo da bude jasno:lol:
 
MadonnaGirl:
U sustini,verovanje u nesto vise i nesto bolje daje coveku snage da nastavi dalje i da se bori.Zato ja verujem u Boga i u zivot posle smrti,i zato se necu ubiti nikad,jer mi je zivot dat od Boga...

Ja sam mislio da ti je zivot dat od strane roditelja... al' dobro... pogresi covek :-D
 
Makijaveli:
abortus je ubistvo ljudi.....
ajme mene otkad je tebi logika spala na nivo paaa-triiii-jaaa-rhaaa ssrrr-pskoog goo-spooodiii-naa paaa-vla?
nemojmo bash icji toliko daleko.
zna se shta je ubistvo a zna se i ko su ljudi.

041-220-320:
Cula sam da crkva nece da sahrani ljude koji su izvrsili samoubistvo.
bilo koju crkvu, bilo pravoslavnu bilo katolichku, bilo muslimansku, 'nako kolektivno mo'sh da okachish na neomashcjen ****.
 
Vodjena_snom:
e,ja ne mogu da verujem da me nisi razumeo...ajmo ovako:
ja definitivno ne verujem u boga i ta cuda!
a sto se toga ne poricem tice...pa mene zabole!cak i da ga ima,ja u njega ne verujem...znaci cak i da ga ima...
a sigurna sam da ga nema...
e,to sam htela da kazem...ako treba da crtam,nactacu,samo da bude jasno:lol:
ihaha....94-to godishte,sasvim je normalno za tvoj uzrast da ne verujesh u boga....promenicesh mishljenje....
 

Back
Top