Samo ozbiljan odgovor

auuu...to znaci upravo to...ohladila se...a to sto ti ne da jos uvek da se rastanete je samo stvar navike

a sto nas pitas...mislim mozemo mi sad ovde da tumacimo njene poruke al vise iz zabave...nije valjda da ces da se vodis ovim sto mi piskaramo...ipak si ti s njom 10 god ne mi...nemoj traziti od okoline da ti protumaci tako jednu butnu situaciju...ja sam svoje misljenje rekla ali ko kaze da sam ja u pravu...aj ti lepo nju pitaj da ti detaljno sve lepo objasni pa se dogovorite i razjasnite zasto ste jos uvek zajedno, jel ljubav, stvar navike il nesto trece...
 
auuu...to znaci upravo to...ohladila se...a to sto ti ne da jos uvek da se rastanete je samo stvar navike

a sto nas pitas...mislim mozemo mi sad ovde da tumacimo njene poruke al vise iz zabave...nije valjda da ces da se vodis ovim sto mi piskaramo...ipak si ti s njom 10 god ne mi...nemoj traziti od okoline da ti protumaci tako jednu butnu situaciju...ja sam svoje misljenje rekla ali ko kaze da sam ja u pravu...aj ti lepo nju pitaj da ti detaljno sve lepo objasni pa se dogovorite i razjasnite zasto ste jos uvek zajedno, jel ljubav, stvar navike il nesto trece...

naravno da necu joj reci ej ja odlazim vec cu sei i porazgovarati i ko treba 24h
 
inace hvala vam svima na savetima

Savet je tu da se poslusa ali ne i da se uradi vec da nadjem sebe u svemu tome i da odlucim sta cu jer ja nemogu posle vas da krivim sto sam dobio pogresan savet vec ja sam to odlucio
 
a nemooooooooj
ako je volish, ko shto kazesh, bori se za to bre choveche!

meni iskreno ovo nikad nije bilo jasno...za sta da se bori ako ga ona recimo ne voli...mozes ti da volis kolko hoces al ako nema povratne informacije svodi se onda na silovanje...
mislim kazem ovo u slucaju da se devojce ohladilo

uopste nije naivno to sto je ona rekla...moze mnogo da povredi...meni koja ovo citam ili gledam sa strane pa zvuci strasno a kamo li njemu koji je sve ovo cuo
 
meni iskreno ovo nikad nije bilo jasno...za sta da se bori ako ga ona recimo ne voli...mozes ti da volis kolko hoces al ako nema povratne informacije svodi se onda na silovanje...
mislim kazem ovo u slucaju da se devojce ohladilo

uopste nije naivno to sto je ona rekla...moze mnogo da povredi...meni koja ovo citam ili gledam sa strane pa zvuci strasno a kamo li njemu koji je sve ovo cuo

osecam se olaksano jer znam barem na cemu sam naravno ono sto sledi nece biti uopste lepo ali bolje i to nego da se patimo
 
meni iskreno ovo nikad nije bilo jasno...za sta da se bori ako ga ona recimo ne voli...mozes ti da volis kolko hoces al ako nema povratne informacije svodi se onda na silovanje...
mislim kazem ovo u slucaju da se devojce ohladilo

uopste nije naivno to sto je ona rekla...moze mnogo da povredi...meni koja ovo citam ili gledam sa strane pa zvuci strasno a kamo li njemu koji je sve ovo cuo

ja napisah to jer koliko sam iz ovo malo informacija skontala, dechku je lakshe da ide linijom manjeg otpora, a ne zna ni u chemu je problem(sem ako ne naslucuje, a nece da nam kaze)...pa se "bori se" , odnosilo na to da razjasni u chemu je problem, pa ako ga je moguce reshiti..bla,bla,bla...
 
Pitanje je upuceno na lepsi pol

Imam vezu sa devojkom vec 10godina

ali u zadnjih 3 meseca nekako je zategnuta situacija izmedju nas

moje pitanje je da li neko moze da mi protumaci njen odgovor na moje pitanje

kad sam je pito kako vidi nasu buducu zajednicku buducnos

dobio sam odgovor

Nevidim

i na to je rekla neka traje dok traje


ko mi moze ovo razjasniti ja sam bukvalista pa nerazumem

hvala unapred

Ps: moje misljenje je da treba da se razidjemo
Након десет година везе да ме пита овако нешто и ја бих одговорила исто, окренула се и отишла.
Ако за 10 година ви нисте причали и не знате каква вам је будућност и треба да се разиђете.
Да питам, шта сте ви радили 10 година у вези?
 
Pitanje je upuceno na lepsi pol

Imam vezu sa devojkom vec 10godina

ali u zadnjih 3 meseca nekako je zategnuta situacija izmedju nas

moje pitanje je da li neko moze da mi protumaci njen odgovor na moje pitanje

kad sam je pito kako vidi nasu buducu zajednicku buducnos

dobio sam odgovor

Nevidim

i na to je rekla neka traje dok traje


ko mi moze ovo razjasniti ja sam bukvalista pa nerazumem

hvala unapred

Ps: moje misljenje je da treba da se razidjemo

Misim za lepsi pol..ko da si pisao ljubavnom savetniku lepote i zdravlja..to zvuci kao da si se ti primio i da si u oblacima a ona stoji cvrsto na zemlji..kao nisi mogao za sve te godine da planiras zajednicka letovanja..iznajmljivanje stana..pa kroz pricu sta misli o deci..da li gleda druge frajere itd
 
Tema@

Pitam ja tebe druze:
A kakav si ti to frajer koji 10 godina vuce devojku,i ne nadje za shodno da je zaprosi??
Da sam na njenom mestu,od.***** bih te za sva vremena.Nisi ni neki covek da se razumemo,uzeo si joj 10 godina i sad bi da raskines.Nista licno,nema ljutis,ali takav si ti.
 
kako ja gledam na situaciju..

upali ste u fazu - navika..vreme da se nesto menja..na bolje ili gore..
znaci - ako to vec zelis, zaprosi je!
njen odgovor ce ti reci sta ona zaista oseca.

1.pristane - idete dalje..korak npred..
2.odbije - prekidate agoniju..to nije to..svako na svoju stranu..


ukoliko odgovor bude pod 2,
ono sto se meni u toj prici ne svidja je stav `p.i. c k.a sam`..necu prvi-a da prekinem iako mi veza ovakva kakva je ne odgovara, nego cu da uradim sve i da nateram onu drugu stranu da povuce taj potez prvi-a..
i stalno cu da pravim ekscese posle kojih cu da pitam - `a sta cemo mi sada?`
e od takvih mi se `:bljak:
 
Pitanje je upuceno na lepsi pol

Imam vezu sa devojkom vec 10godina

ali u zadnjih 3 meseca nekako je zategnuta situacija izmedju nas

moje pitanje je da li neko moze da mi protumaci njen odgovor na moje pitanje

kad sam je pito kako vidi nasu buducu zajednicku buducnos

dobio sam odgovor

Nevidim

i na to je rekla neka traje dok traje


ko mi moze ovo razjasniti ja sam bukvalista pa nerazumem

hvala unapred

Ps: moje misljenje je da treba da se razidjemo

moje je misljenje da si treb'o odavno da je napumpash
 
Uf...devojka verovatno ne zna sta zeli...takva je...da zna gde bi pala tu bi sela fazon...:dash::dash:
Malo je podataka da bi moglo da se da konkretno vidjenje situacije...mozda nije zadovoljna sobom i svojim zivotom generalno...u takvom slucaju sve je neizvesno pa zbog toga i takvi odgovori....
Ima xy mogucih razloga za to sto je rekla....

S obzirom koliko dugo ste u vezi nije lepo od nje sto te ostavlja da nagadjas i lupas glavu...
Mada mislim da si izbegao da napises mnoge faktore koji bi situaciju pokazali u nekom drugom uglu...neobicno je to da ste 10 god. zajedno po svaki dan a ne komunicirate na pravi nacin...da nije veza na daljinu u pitanju?
Postoji mogucnost da vam je komunikacija od samog pocetka bila losa...ali kad je covek zaljubljen, nada se da ce se neke stvari promeniti ( svi smo mi ljudi *** ) ili ih ne primecuje...

Iz iskustva...ZAHTEVAJ iskren razgovor ( sudeci po odgovoru verovatno izbegava isti, razloga za to mali milion ) ZASLUZUJES GA!! Ako ne zeli da razgovara i tvoji pokusaji ne urode plodom, ne znam koliko ima smisla insistirati...

Situacija mi je jako dobro poznata...mogla sam doktorirati iz nje....:dash: neki ljudi su jednostavno s*ebani, pogubljeni...to im izgleda zivotna misija...ako ostanes sa njima tones....
 

Back
Top