Samo jednom se voli!


Da si žena,veruj mi da nikada ne bi bi bio u prilici ni da me dotaknš.O drugim stvarima nema potrebe da diskutujem.Teško onima koji zavise od tvog poimanja života.
I još nešto što bi trebalo da znaš.Ne pali se kao Hepo kockica,jer ovo je samo obična priča,koja nema nikakve veze sa stvarnošću!
 
upset.gif
 
JAGGE®™:

Da si žena,veruj mi da nikada ne bi bi bio u prilici ni da me dotaknš.O drugim stvarima nema potrebe da diskutujem.Teško onima koji zavise od tvog poimanja života.
I još nešto što bi trebalo da znaš.Ne pali se kao Hepo kockica,jer ovo je samo obična priča,koja nema nikakve veze sa stvarnošću!

Znaš šta,kad malo bolje razmislim,zaista sam preterao,izvinjavam se,a i ti Mali prinče si odličan dolivač goriva,ovo stvarno postaje zabavno,danima se nisam ovako dobro smejao.
 
JAGGE®™:

Ne da ne volim Januar.Zapravo ne volim ovakav Januar.
Siv,tmuran i bez snega.
Volim Januar sa prostranim snežnim padinama,suncom obasjanim,ali ipak sa onim štipkanjem mraza za lice.
No,Januar ko Januar.Biće ih i boljih,ali što mrzim Ponedeljak.
Zamislite,vikend je.Opustiš se,zaboraviš sve poslovne obaveze,posvetiš se sebi i porodici ili sebi najdražoj.Bez obaveza,ograničenja i žurbe.Sve je to Božanstveno,ali onda dođe taj crni Ponedeljak.Onako lenj i bezvoljan ustanem.Oči sanjive,misli mrzovoljne,a posao čeka.
Gde sad da vidim sve one koji za sebe kažu da su vredni i da obožavaju posao.Da im je vikendom teško i da jedva čekaju početak radne nedelje.
Znam da ovo nije romantično,ali isto tako znam da mnogi od Vas osećaju isto što i ja.

Osećam se apsolutno isto kao ti, zbog toga mrzim čak i nedelju veče, spremanje za posao, blaga depresija...jaka želja za slobodom. Što je ješ gore, 99% ljudi se oseća isto, barem kod mene, tako da je ponedeljak uvek užasno napet, svi su nervozni, ubrzani... Ma užas. :(
PS. jedino si si malo prevario, početak januara je možda bio takav nikakav, ali ovaj sneg, ovih dana... bio je kao iz snova. Mada se danas topi, sinoć je bilo kao u bajci (barem meni)
 
JAGGE®™:

Ne da ne volim Januar.Zapravo ne volim ovakav Januar.
Siv,tmuran i bez snega.
Volim Januar sa prostranim snežnim padinama,suncom obasjanim,ali ipak sa onim štipkanjem mraza za lice.
No,Januar ko Januar.Biće ih i boljih,ali što mrzim Ponedeljak.
Zamislite,vikend je.Opustiš se,zaboraviš sve poslovne obaveze,posvetiš se sebi i porodici ili sebi najdražoj.Bez obaveza,ograničenja i žurbe.Sve je to Božanstveno,ali onda dođe taj crni Ponedeljak.Onako lenj i bezvoljan ustanem.Oči sanjive,misli mrzovoljne,a posao čeka.
Gde sad da vidim sve one koji za sebe kažu da su vredni i da obožavaju posao.Da im je vikendom teško i da jedva čekaju početak radne nedelje.
Znam da ovo nije romantično,ali isto tako znam da mnogi od Vas osećaju isto što i ja.

Osećam se apsolutno isto kao ti, zbog toga mrzim čak i nedelju veče, spremanje za posao, blaga depresija...jaka želja za slobodom. Što je ješ gore, 99% ljudi se oseća isto, barem kod mene, tako da je ponedeljak uvek užasno napet, svi su nervozni, ubrzani... Ma užas. :(
PS. jedino si si malo prevario, početak januara je možda bio takav nikakav, ali ovaj sneg, ovih dana... bio je kao iz snova. Mada se danas topi, sinoć je bilo kao u bajci (barem meni)
 

Ok profesore.Prihvatam izvinjenje,jer u suštini svi malo preteramo.Jednostavno dopustimo nekim stvarima da nas povuku putem kojim najmanje želimo.No,život ne bi bio interesantan,kada bi sve teklo isplanirano i pripremljeno.
A Mali princ,pusti ti njega.Još je mlad da bi se mogao uozbiljiti.Znam mnoge iz te sedamdeset prve i veruj mi svi su oni spremni za zezanje.Sve drugo im je mnogo manje bitno u životu.No,živ bio.Postaće jednog dana i od njega čovek. :D
 
JAGGE®™:


A Mali princ,pusti ti njega.Još je mlad da bi se mogao uozbiljiti.Znam mnoge iz te sedamdeset prve i veruj mi svi su oni spremni za zezanje.Sve drugo im je mnogo manje bitno u životu.No,živ bio.Postaće jednog dana i od njega čovek. :D

E to si u pravu! Ta generacija 71, najbolji frajeri, najbolje zezanje, sve prema situaciji.. ma chudo :D
P.S. Jupiiii, postacu i ja covek jednog dana :P
 

Momci iz sedamdeset prve najbolji frajeri.Hajde molim te pričaj mi nešto o tome,pošto je ta tema meni sasvim nedokučiva.
Čoveče,shvati da je život najbolja škola.S obzirom da sam dosta stariji od tebe,odgovorno tvrdim da moraš još dosta učiti ne bi li postao to što misliš da jesi.Trenutno si u velikoj zabludi.U mojim godinama,možda ćeš i sam biti svestan svojih sadašnjih tvrdnji i realnosti koja je zastupljena u njima.
 
Volim ponedeljak! Verovatno zato sto mi nije drugaciji od nedelje ili cetvrtka, volim sto sam slobodna i srecna sam da sam uspela u tome da postanem slobodna.

Ne volim januar, jer je zimski mesec, ali mi i ne smeta, neka ga! Lep je ovaj sneg, ali i bas me briga za njega. Cekam LETO! Sunce cekam!

Pozdrav
 

Back
Top