Samo fotke

miamia:



сад 'оће ;)

зар се нисте могли зауставити онако на тренутак, тек да можеш брзопотезно кадрирати ?! мислим, не делује ми као неки аутопут где су брзине и колоне...
 
Zurili smo u Zadar, pa nije bilo prilike.Pre dve godine, kada sam prvi put bio u HR, sam je video, a nisam imao pri sebi aparat.Ove godine zurba. . . j*b* ga . . .
 
stvt:
Hvala.
Malo vise sam je komprimovao - original je 1.47 MB
сад ћу добити критику, ал' морам ти рећи да покушаш затамнити ону белу флеку на горњем рубу, и чини ми се да је мало вишка те црне изнад, остало потпуно УР :)
 
stvt:
To sam i ja primetio, trebalo je odmah to da odsecem - jel ovako dobro?


не смем да ти кажем, ал' мени је 'вако боље него прва :)

е, сад би ја још мало и извољевао...али њушкица му је мало "прегорела", као о део леђа и задња шапица ближа објективу...мжеш ли нешто ту учинити (макар посивити за валер - два, ако немаш детаља на снимку, да бљешти превише ).
 
stvt:


да, много боље је по мом. Надам се да нећеш мислити да сам цепидлака, али са овим можемо експериментисати колико 'оћемо, не трошимо папир, развијач...боље је овако, али, ајд' пробај негде на пола између оне беле и ове сиве, пробај, нисам сигуран... али ту негде је, по мом мишљењу...валер, два .:)
 
stvt:
Evo ga

Ne smeta mi kritika, volim da se zezam sa slikama, nego smoricemo ostale ljude na forumu, hvala ti puno na predlozima.

ова ми је најбоља...па ако неко замери, одосмо на "критика" и биће он топик ;)

она задња ми је превише тамна,много ПШ-а, остави, по мени, ову предзадњу :)
 
Meni uopste ne smeta malo tamnog gore, samo ona svetla tacka da se izbrise. Nekako daje dubinu fotki.Ovako je sve fokusirano na kuche, sto je ok, ali nema one privlacnosti koju daje prva fotka. Jel` se neko slaze sa mnom?
 

Back
Top