Samci se osećaju više od oženjenih - a žene to mogu namirisati

..ma Sensei nije razmisljao o smislu teksta kad je prepravljao naslov pa mirisu preveo u smrde
zbog radi clickbait efekta...:zcepanje:

Inace, slobodni muskarci se natapaju u parfemu pre izlaska, zauzete vrlo cesto boli uvce...:lol:
realno, nekim ženama prirodni muški miris smrdi, a nekima miriše. Dakle, smisaono sam ostavio oba.
 
Istraživači sa australijskog univerziteta Mackuarie dokazali su da samci više mirišu od muškaraca koji su zauzeti.

„Iz evolucione perspektive, za žene bi moglo biti korisno da otkriju hemosignale koji označavaju da mogu da se upare i izbegnu udvaranje zauzetih muškaraca (posebno sa potomstvom) zbog relativno smanjenih resursa koje mogu da ponude“, navode autori studije.

Feromoni — mirisi koje emitujemo zbog naših hormona — igraju veliku, evolucionu ulogu u partnerstvu i privlačnosti.

women-can-sniff-out-singletons-amidst-a-sea-of-cuffed-men-researchers-say.jpg


Da li neko može da posvedoči ovo?
Ustajalo ono dole. 😂
 
Istraživači sa australijskog univerziteta Mackuarie dokazali su da samci više mirišu od muškaraca koji su zauzeti.

„Iz evolucione perspektive, za žene bi moglo biti korisno da otkriju hemosignale koji označavaju da mogu da se upare i izbegnu udvaranje zauzetih muškaraca (posebno sa potomstvom) zbog relativno smanjenih resursa koje mogu da ponude“, navode autori studije.

Feromoni — mirisi koje emitujemo zbog naših hormona — igraju veliku, evolucionu ulogu u partnerstvu i privlačnosti.

women-can-sniff-out-singletons-amidst-a-sea-of-cuffed-men-researchers-say.jpg


Da li neko može da posvedoči ovo?

Каже се у овом тексту да је добро да мушкарац мало тукне, јер жени може да му процени феромон.
 
Ожењени колега на послу се стално "осећао", али нико није смео да му скрене пажњу. Једино када се једном хвалио како је реновирао купатило, други колега га је питао што баца паре када га не користи? Није било одговора, али и даље није било купања.
 
Istraživači sa australijskog univerziteta Mackuarie dokazali su da samci više mirišu od muškaraca koji su zauzeti.

„Iz evolucione perspektive, za žene bi moglo biti korisno da otkriju hemosignale koji označavaju da mogu da se upare i izbegnu udvaranje zauzetih muškaraca (posebno sa potomstvom) zbog relativno smanjenih resursa koje mogu da ponude“, navode autori studije.

Feromoni — mirisi koje emitujemo zbog naših hormona — igraju veliku, evolucionu ulogu u partnerstvu i privlačnosti.

women-can-sniff-out-singletons-amidst-a-sea-of-cuffed-men-researchers-say.jpg


Da li neko može da posvedoči ovo?
Najgore kada nanjuše tudj smrad a ne mogu svoj 😆
 
Ja mislim da smo mi najvise zakrzljali po pitanju cula mirisa. Ti eksperimenti, koji su i legitmno radjeni vrv pokazuju neke mizerne brojke. Pogotovu sto je okruzenje izmesano raznoraznim mirisima koje covek pokupi, pa kupke, kreme, sprejevi, pa udjes u kola pa jelkica...
Zamisli sad tako to sve da detektujemo ko neke zverke, pa pridjes zenski i kazes joj: alo pezojcichu - malo manje borovine, pa mozda imas sanse kod mene.
 
pa sad….da li koristis roll on,neki parfem?

Roll on dok sam bio u Srbiji ali nije to za mene.
Parfem ne ali dezodorans da.

Moj sef koji je u braku ne koristi redovno sapun a ni veš mašinu, pre ga namirises nego što ga vidiš.
Da stvar bude gora, celu smenu si pored peci iz koje se oseća zagorela pasta i plastika.
 

Back
Top