SAMANTICE VELIKI POZDRAV ZA TEBE OD DRAGANCETA!

Dragan-pagan

Obećava
Poruka
67
;-)
 
Samantha Jouns:
hahahahhahahahaa pa ti si looooooood :):):)
Pa zar da otvoris temu da bi me pozdravio :):):)
Nisi trebao ja sam skromna mogao si na PP da mi posaljes pozdrav :D
zasto bas meni???
Na PP da ti posaljem pozdrav?! Bezveze! :???: Ovako je duh romantike probudjen,poslao bih ja gomilu balona ali ne moze preko neta ;) Pa tebe bas gotivim,zasto da te ne pozdravim?!Jel ti smeta? :sad: :sad: Ako ti smeta O.K. necu nikad vise...obecavam... :oops:
 
Samantha Jouns:
hahahhaha ma kojoj zeni bi smetalo,..sta ti je ........
Ne znam da li je zajebancija ili ne...ali bas mi je drago sto si ovo posatvio kao temu....:):):)
Ajd sad nesto sluzbeno.... Zasto ne radi forum na aspektastro????
E,a sto zajebancija?Sto bih te ja zajebavao?Stvarno bas si mi gotivna,nista drugo...citam tvoje odgovore i to malo sto smo nas dvoje procaskali a i super mi je bila Samantha Jouns u sex i grad seriji.Bila je totalno luda,najjaci lik...Znao sam da ti je u stvari drago,i drago mi je da ti je drago sto sam postavio kao temu,sad kad si ti srecna ja sam jos srecniji zbog tvoje srece! ;) Tebi je bas stalo do foruma? :-? Kako ne radi?Radi subotom i nedeljom jel neko hitno pitanje?Sada cu samo zbog tebe da uposlim jos astrologa!Da radi non-stop ko` dragstor,samo kad se vratim...jel` znas ti da ja sutra palim?Sta hoces da ti donesem iz Londona? E,ako ti treba hitno astrolog poslacu ti tel. Alexandrin na PP pa je nazovi slobodno ja cu da te najavim nije frka.Ona je uvek slobodna kad je astroloska pomoc u pitanju nego ne moze devojka da stigne da visi na netu...Pa ako ne mozes da cekas do vikenda da ti posaljem tel.? ;) Ona je extra(to mi je najbolja drugarica ;-) )
 
Samantha Jouns:
Ma ok nisam znala da radi samo subotom i nedeljom...Uh sta bih volela.....iz Londona ...joj neki njihov kolac...ili neki tradicionalni caj.....:):):) Ili najbolje razglednicu:):)
Nije mi frka za forum samo sto ja nisam znala da je vikendom...
Pa koliko ostajes tamo?Zasto se i ti zanimas za astrologiju?
O.K prvo stize razglednica,pa kolacici pa caj ako nadjem jos sta lepo donecu ti!Volis umetnost?Prosli put kad sam bio bilo je mnogo lepih slika,u jednoj drvenoj kutiji slozeno od pet do deset malih slika velicine kutije cigareta a sve su oslikane uljem...mnogo lepo ;-) A ostajem dok ne usavrsim struku,godinu dana ali ja se nadam da cu da se istaknem pa me zadrze i dve.Bio sam vec tamo samo sam morao da se vratim zbog devojke(tadasnje,nema sadasnje!)Pa smor..ali "`fala bogu opet su me zvali"E,a za astrologiju,pa volim,oduvek sam se zanimao ne znam ni kako je to pocelo...pa Caca posle pa i Jeca cela ta ekipa je u tom svetu.Mi kad se skupimo na kafi negde samo je to neiscrpna tema,volimo astrologiju pa znas i sama kako se to voli...E Samantice nisam hteo da ti virim u profil ajde kazi mi nesto o sebi ako hoces,(necu da budem navalentan i ne zanima me ono tipa:"imam crnu kosu zelene oci i svi mi kazu da sam zgodna"nego koja su tvoja interesovanja,cime se bavis,sta citas i to.Ako nije frka naravno :wink:
 
Dragan-pagan:
O.K prvo stize razglednica,pa kolacici pa caj ako nadjem jos sta lepo donecu ti!Volis umetnost?Prosli put kad sam bio bilo je mnogo lepih slika,u jednoj drvenoj kutiji slozeno od pet do deset malih slika velicine kutije cigareta a sve su oslikane uljem...mnogo lepo ;-) A ostajem dok ne usavrsim struku,godinu dana ali ja se nadam da cu da se istaknem pa me zadrze i dve.Bio sam vec tamo samo sam morao da se vratim zbog devojke(tadasnje,nema sadasnje!)Pa smor..ali "`fala bogu opet su me zvali"E,a za astrologiju,pa volim,oduvek sam se zanimao ne znam ni kako je to pocelo...pa Caca posle pa i Jeca cela ta ekipa je u tom svetu.Mi kad se skupimo na kafi negde samo je to neiscrpna tema,volimo astrologiju pa znas i sama kako se to voli...E Samantice nisam hteo da ti virim u profil ajde kazi mi nesto o sebi ako hoces,(necu da budem navalentan i ne zanima me ono tipa:"imam crnu kosu zelene oci i svi mi kazu da sam zgodna"nego koja su tvoja interesovanja,cime se bavis,sta citas i to.Ako nije frka naravno :wink:
Ovaj decko zvuci suvise savrseno da bi bio istinit (ili normalnog izgleda)jaesi mu ti sestro trazila sliku da vidis jel ceo taj lik,kladim se da je neka rugoba... :oops:
 

Back
Top