Sajtovi za ocenjivanje i komentare

Joj bre dete, najeb..o si kada uhvate da te kidaju kodmajkan i le-pljaf.
Sajt po meni nema bas nekog smisla (sem o tebi). Pozadina ti je neuklopljena, ponavlja se u svakom novom redu. A one podstranice na engleskom bas i ne razumem sta rade tu.
Jedino sto mogu da pohvalim je to da sto sa 16 godina pravis web strane(i hostujes ih), ma kakve one bile. Ja sam tvojih godina igrao duke nukem-a. Samo napred mali.
Za pocetak pocni da krades slicice koje stavljas u pozadinu, jer ih jos dugo sam neces napraviti tako da u pozadini strane izgledaju lepo i originalno!
Pozdrav za facu Juliana!
 
zzzzzzzzz:
http://codemakers.ifastnet.com/
ajde recite šta mislite,uzmite u obzir da sam ga pravio u mom programu.
stalno ga menjam,tako da možda i neće raditi.
To sto si napravio ni pod razno se ne moze nazvati sajtom. Moras jos mnogo da ucis da bi napravio nesto sto se zove sajt.
Zar ti ne kaze nesto razlika izmedju tvog "sajta" i onoga koji se linkuje kad klknes na "zabava" ili "download". Vidis ti neku razliku?
O tome ti pricam...
 
@zzzzzzzzz

1.Promeni skin, nemora da bude saren, ali sravi nesto lepse
2.Ovaj font sto koristis se nikako ne uklapa u dizajn, stavi neki lepsi, nije ti samo taj u kompu :D
3.Napravi neki logo, ustvari nemoras, ali stavi neku slicicu, evo npr uzmi neku od anchy84.co.sr tamo imas najbolje slike ;) :D
4.Pod programiranje stavi neki link za pocetnike programere, ili jos bolje neki tutoiral
5.Pod chat bolje skini neki java irc applet, a shout box moze da stoji i na glavnoj strani
 
codemaker:
To sto si napravio ni pod razno se ne moze nazvati sajtom. Moras jos mnogo da ucis da bi napravio nesto sto se zove sajt.
Zar ti ne kaze nesto razlika izmedju tvog "sajta" i onoga koji se linkuje kad klknes na "zabava" ili "download". Vidis ti neku razliku?
O tome ti pricam...
Eto pojavio se i glas razuma ili ti mirodjija (kod-majkan) koji je redovno tu da kaze da sajt ne valja... ali Julian,mislim da si znao ti to i bez njega samo si morao da cujes od jos nekoga!
 
@ljubafm
A jel' ti stvarno mislis da znas uopste bilo sta o veb dizajnu?
Bolje se pokrij usima sa sve tvojim "sajtovima".
Nemas pojma o cemu pricas ali bi ipak da diskutujes nesto...
Okani se price o necemu sto ne razumes.

Budi ljubazan pa idi nauci nesto pa se posle javi, ako bas zelis da diskutujes samnom.
Nemoj trositi vreme i pratiti moje postove kad zelim da pomognem dobronamernim savetima, jer ti to i nace nisi u stanju da shvatis - prosto zbog toga sto nista o veb dizajnu i ne znas.

Hvalio sam ja sajtove kad treba, samo tebe to ne zanima. Ti to ne zelis da vidis vec zelis svadju i raspravu. Nisi mi dorastao u veb dizajnu da bih sa tobom razmenio vise od dve reci u vezi veb dizajna, tako da sve i da hocu ne mogu o tome diskutovati sa tobom. Ostavi se corava posla i nauci nesto ili se okani rabote, nije to za tebe. Ostavi ljude koji znaju da rade.

Ovd se govori o dizajnu, nemamo vremena za prazne price, pa te stoga molim, okani me se kad vec nemas sta pametno da kazes ili pokazes rezultat svoje pameti i znanja.
Moze?
 
ljubafm:
Eto pojavio se i glas razuma ili ti mirodjija (kod-majkan) koji je redovno tu da kaze da sajt ne valja... ali Julian,mislim da si znao ti to i bez njega samo si morao da cujes od jos nekoga!
Ajde kaži mi da li stvarno ono što je postavljeno može da se nazove sajtom? Šta treba da mu kaže? Odličan si? Ekstra? Najbolji? Nema bolji? Sajt koji yebe kevu? Fenomenalno? Razorio si ga? Bravo majstore? Šta?
Nemoj da preteruješ i filozofiraš bez razloga. Kad nešto ne valja onda ne valja. I tačka.
 
codemaker:
Fluid, nema smisla vise pricati.
U svakom podforumu se nadju besposlicari koji nista ne znaju, nista ne urade, samim tim nista ne znaju, pa jedino sto mogu je da filozofiraju.
Najvise vole da tupe o necemo o cemu nemaju pojma...
Tako da...
Dobro, bitno je da ti imas pojma, ali to previse pokazujes i razbacujes se kritikama na sve strane nema gde te nema. Hocu da kazem samo da si previse dosadan. Treba da odes na godisnji odmor ili kako si nekada davno rekao sa krstarice, posto to nije forum po tvom ukusu, ima mnogo smecha i onih koji nemaju pojma ni o cemu!
Sve u svemu mali je napravio krsh sajt, tu nema govora ali opet ti to moras da propratish... i onda ja besposlicar.
 
...covek mi odgovorio na poruku posle 19 minuta i kaze ja besposlicar! Pa ti bre covece ovde visish.
Dok prdish ovde mogao si da napravish pandan google-u koliko pameti prosipash... ne nego meni kazes da sam besposlicar a radon ti pojeo kosu sa sve perutom... verovatno.
Izadji iz stana i podseti se kog je oblika sunce, okruglog ili u obliku nekog koda koji kucash.
 
ljubafm:
Dobro, bitno je da ti imas pojma, ali to previse pokazujes i razbacujes se kritikama na sve strane nema gde te nema. Hocu da kazem samo da si previse dosadan. Treba da odes na godisnji odmor ili kako si nekada davno rekao sa krstarice, posto to nije forum po tvom ukusu, ima mnogo smecha i onih koji nemaju pojma ni o cemu!
Sve u svemu mali je napravio krsh sajt, tu nema govora ali opet ti to moras da propratish... i onda ja besposlicar.
Vidi, ako sam clan foruma, valjda je sasvim normalno da se krecem po podforumima koji me zanimaju. Ne krecem se zbog toga da citam pametne poput tebe, vec da nesto naucim i druge naucim ako mogu. Ti ocigledno ne mozes ni jedno ni drugo ( ni da naucis, a ni da nekome preneses znanje)

Ako neko postavi pitanje u vezi svog sajta, da li ces ti biti taj koji ce odrediti dnevnu kvotu za svakoga koliko postova da pise a i o cemu i kome da odgovara?
To sto ti nista pametnije od praznih filozofiranja ne umes, je tvoj problem, ne moj,
I sad posto je mali napravio krs sajt (kao i ti sto su i tvoji sajtovi), treba da mu to niko ne kaze, vec da ga potapsemo po glavi i kazemo da je ooooooooodlicno, i napravimo od decka malog degena koji misli da je to sto za sada ume, vrh dizajna?

Bolje mu je na vreme reci da pa da zeli da uci da bude bolji nego mu povladjivati.
Doduse, ti sa svojim znanjem mu stvano i mozes povladijavti, ali ja sa svojim znanjem to jednostavno necu, jer zelim da mali bude mnogo bolji nego sto je sada i da tim znanjem pocne da zaradjuje za aivot mozda jednog dana.
Takvi kao ti im samo ulivaju laznu nadu da vec nesto znaju.
 
ljubafm:
...covek mi odgovorio na poruku posle 19 minuta i kaze ja besposlicar! Pa ti bre covece ovde visish.
Dok prdish ovde mogao si da napravish pandan google-u koliko pameti prosipash... ne nego meni kazes da sam besposlicar a radon ti pojeo kosu sa sve perutom... verovatno.
Izadji iz stana i podseti se kog je oblika sunce, okruglog ili u obliku nekog koda koji kucash.
Prijatelje moj, ja i danas iako je subota/nedelja nocu radim i zaradjujem. Usput skoknem na forum jer imam veoma brzi net i treba mi sekundu da otvorim sajt.
Dok ti filozofiras i pokusavas da izazives svadju, ja, Fluid i jos poneko ovde radimo uveliko i nece nam biti tesko da za par dana u banci podignemo zaradjene pare. A sta ti radis u ovo doba na forumu, sem sto tupis?
Ako ces onda mene nazvati besposlicarem, (cak ni to ne znas sta znaci) nesto sa definicijom besposlicara nije ok, razmisli malo...
Izajdjem ja iz stana, ne brini, nemam ni peruti takodje, ne brini se ti za mene. Brini se za sebe kad tako uludo filozofiras bez efekta...
 
ljubafm:
I naravno nadje se i neka shlihtara u obliku nekog fluida da se uvuche u rektus kodmajstoru... na finjaka naravno ;)
Ma naravno. Za tebe je kad se neko slaže u nečemu šlihtanje. Eto vidiš, 99% ljudi se ovde slaže da nemaš pojma o web dizajnu i eto mi se svi šlihtamo jedni drugima. A to što s tobom niko neće da se šlihta treba da te brine. Niko neće da bude šlihtara neznalici. To je ispod svakog nivoa. :wink:
 
FLUID:
Ma prestao sam više da se nerviram oko takvih stvari.
Evo malopre na Softveru jedan isti takav lupeta nešto, a ni sam ne zna šta. I ja okrenem na zajebanciju. Ko će sa njim da se raspravlja. Takve treba samo na finjaka. ;)
Ma ne nerviram se ni ja.
Da ti pravo kazem, ovakve me spodobe oraspoloze, jer veruj posle pisanja stotine linija koda, testiranja i kreiranja stranica i baza, prosto mi je cova osvezenje.. :)
Rado bi nesto da kaze u vezi veb dizajna ali ga njegova dela sprecavaju a i znanja nema pa tako poteze filozofiju, perut i meri vreme odgovora (nije valjda cuo za nista brze od 64kbps, pa misli da svi tako "voze" internet)
 
ljubafm:
Sigmund Frojd je nesto sto bi mogao da procitas osim basic-a, sql, c-sharp-a... verovatno
A ti si to citao?
Opaaa, napredujemo... koristio si jednu od knjiga o njemu kao podmetac za pikslu?
Ako nisi, imam ja jedno petnaestak knjiga o njemu, ako budes dobar mozda ti i pozajmim.
A ako ti je Frojd pretezak za razumevanje (vrlo verovatno), mogu ti pozajmiti jednu od 10 knjiga Karla Junga? veroavtno bi ti zanimljivija bila Eksperimentalna psihologija Krec-Krecfilda, ima mnogo slika i skica, da se ne zamaras citajuci..

Vidis, opet pricas o necemu sto ne znas...
Cemu ti to treba?
 
JA NEMAM POJMA O VEB DIZAJNU, to je svima jasno pa i meni... ali me nervira zvuk tog ogromnog prdeza pameti koji ostavljate ovde na forumu! Ja se zajebavam, pravim sajtove iz zadovoljstva, ma koliki oni krsh bili ... forum sluzi za zajebanciju i razmenu istog! Vama treba nesto drugo, samo to ne primecujete. Napravite sebi forum (posto verovatno baratate php-om, asp-om...) za profesionalce, pa vam tamo necemo smetati mi koji se zezamo i nemamo pojma.
Tamo necete da se zgrazavate i vicete ju naopako, onesvesticu se od tudje gluposti itd.
Kod-stvaraoche ispuni obecanje koje si dao, pa lagano pali sa ovog krsh foruma na neki ozbiljniji!
 
codemaker:
A ti si to citao?
Opaaa, napredujemo... koristio si jednu od knjiga o njemu kao podmetac za pikslu?
Ako nisi, imam ja jedno petnaestak knjiga o njemu, ako budes dobar mozda ti i pozajmim.
A ako ti je Frojd pretezak za razumevanje (vrlo verovatno), mogu ti pozajmiti jednu od 10 knjiga Karla Junga? veroavtno bi ti zanimljivija bila Eksperimentalna psihologija Krec-Krecfilda, ima mnogo slika i skica, da se ne zamaras citajuci..

Vidis, opet pricas o necemu sto ne znas...
Cemu ti to treba?
HAAAAAAAA pa ajde reci naslov bar jedne freud-ove knjige, prepametni stvaraoche!
 
Latentno ptcenjivanje tudjeg intelekta drugih ljudi, koje je prisutno kod tebe, je posledica pojacanog autoriteta oca nad tobom u toku detinjstva, rekao bih... verovatno ti je kod bio jedini izlaz iz mnogobrojnih frustracija. Sto ce reci, koliko kenjas o pameti, toliko ti u stvari nije dobro.
 
lepo je to sto ti zelis da napravis forum.
Ali, nikako da shvatis da zivot nije sprdacina. Nikako da razumes da ima ljudi koji na forum dolaze da bi nesto naucili i ne spradju sa onim sto pokusavaju da urade. Samo im jos ne ide, jer nemaju dovoljno znanja i iskustva. E, po to znanje im iskustvo dolaze ovde i uglavnom ga dobiju. U pocetku je to teska kritika svega sto su uradili, a kako vreme prolazi i ako zele da slusaju i nauce, sve su bolji, dok na kraju ne postanu stvanro dobri.
Ti to naravno neces nikad biti jer tebi je sve "zajebavanje" i pravis nesto sto nazivas sajt a ustvari je nesto sto ninasta ne lici. Ako to tebe zadovoljava, ok, ali nista u zivotu time neces postici. A mogao bi, da se potrudis, pa se ne "zajebavas" i pravis krseve nego nesto ozbiljnije pa nekom uzmes koju paru za to. Jel' ti to palo vec na pamet ili do tog stupnja svesti jos nisi stigao?

Oakle ti ideja da je forum za "zajebancije"
Idi na svastaru onda, tamo ima dosta "zajebancije", ovde bi ljudi nesto da nauce.

A da ti ja ipak pozajmim nekoliko knjiga o psihologiji, mozda tamo nadjes nesto sto ce ti objasniti ovo o cemu pricam?

I da, necu jos sa ovog foruma, dok jos na njemu ima ljudi koje cenim i od kojih mogu nesto da naucim. Kad takvih vise ne bude i prevladaju neznalice i "zajebanti" poput tebe, odoh i ja.
 
Nema potrebe da ti nabrajam, ali kad si vec zapeo, jedna uzeta onako sa vrha police:
"Uvod u psihoanalizu" - Matica Srpska - prevod sa nemackog Dr. Boroslav Lorenc - Izdanje Beograd 1973..
To tek da ne pitas mnogo jer o psihologiji pokusavas da diskutujes sa nekim ko je diplomirao psihologiju ali ga zivot poneo u drugom pravcu i tresnu u svet IT...

Ti o frustracijama ne znas nista, ne znas nista o psihoanalizi, i nemoj se frljati necim o cemu ne znas ama bas nista, ili si procitao u nekom tabloidu izmedju slike Jelene Karleuse i reklame Tarot proricanja sudbine

Nemoj decko, uvek natrcis na nesto ili nekoga , sto nemas kapaciteta da pricas...
Al' dobro, uporan si ti...
 

Back
Top