SAD - predsednički izbori 2020.

Pobednik predsedničkih izbora u SAD 2020. godine?

  • Donald Tramp

    glasova: 91 74,6%
  • Džo Bajden

    glasova: 31 25,4%

  • Ukupno glasova
    122
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ova smorisina libertarijanka racuna da je vreme za gradjanski rat, ako ne pobedi Tramp. :mrgreen:
Pazi kad smem da se kladim da nije to izjavila već ti namerno spinuješ kao što i uvek radiš.
Straks92 je rekao da misli da će se dogoditi građanski rat ako ne pobedi Bajden?
Pa po čemu je ona onda Alex Jones, a vas dvojica niste.:plez:
Ali okej... idemo dalje...
Hvala što si postavio video, sad ću da odgledam...
 
A baš je neka blažena i smirena, jedva se čuje. :lol:

Ne izgleda kao tipičan MAGA sektaš. Oni su bučni i vole oružje.

Smoki i Crvenokosa meni deluju kao da su zalutali u tu Alex Jones ekipu.

Recimo baš kao se uklapa skroz.
stani malo na loptu, 'de srljas

postavio JE PUSTOS link afp-a gde je argumet da nadlezni u provinciji hesse nisu imali saznaNja, a na zahtev za komentar senator ne odgovara, jel tako?

i sad je to ''dokaz'' da je tvdnja lazna? a jel imamo mi pravo kao i cnn npr da se pozovemo na ''poverljive izvestaje iz vrha obavestajne sluzbe"", a da ti izvori nisu brenan, komi, klaper, dokazani spijuni izdajnici,, pucisti, atentatori u pokusaju? pa cekaj malo, izacice ce tramp iz bele kuce, ali sada mi imamo 4 godine da ispitujemo strano mesanje

vasi poverljivi izvori su vec dokazani lazovi, lagali na na saslusanjima pod zakletvom, i sta sad hocete? morate da cekate bar 4 godine da i mi obavimo nasu istragu POTURICA.
 
Pazi kad smem da se kladim da nije to izjavila već ti namerno spinuješ kao što i uvek radiš.
Straks92 je rekao da misli da će se dogoditi građanski rat ako ne pobedi Bajden?
Pa po čemu je ona onda Alex Jones, a vas dvojica niste.:plez:
Ali okej... idemo dalje...
Hvala što si postavio video, sad ću da odgledam...
Da je Tramp pobedio 3 novembra meni uopšte ne bi palo na pamet da će biti neki rat i puškaranje. Ali ako pobedi nekim čudom naknadno sve je moguće. Ova crvenokosa smatra da će rat biti iako je Bajden proglašen pobednikom od medija. Da su mediji proglasili Trampa kao pobednika kao i 2016 moj stav je kao i pre - bile bi demonstracije možda kao što je i MAGA imala ali bez nekih ratova.
 
Da je Tramp pobedio 3 novembra meni uopšte ne bi palo na pamet da će biti neki rat i puškaranje. Ali ako pobedi nekim čudom naknadno sve je moguće. Ova crvenokosa smatra da će rat biti iako je Bajden proglašen pobednikom od medija. Da su mediji proglasili Trampa kao pobednika kao i 2016 moj stav je kao i pre - bile bi demonstracije možda kao što je i MAGA imala ali bez nekih ratova.

Zato što MEDIJI po US Constitution proglašavaju pobednika izbora, xa xa.:lol:
Way to go.:ok:
 
Pa za svake izbore mediji proglase pobednika prvi. Tako je bilo i 2016, tako je oduvek. I uvek se to poklopilo osim 2000 godine do inauguracije.
Nije na Medijima da proglašavaju pobednika. Oni to rade na osnovu preliminarnih informacija, ali to nije njihov posao i oni to ne rade niti imaju pravo.
Pobednika proglašava nadležna administrativna služba... Nešto tipa ono što je kod nas Republička izborna komisija, a ona to verovatno nije uradila jer je Tramp uložio žalbe i pokrenuo sudske postupke...
 
Nije na Medijima da proglašavaju pobednika. Oni to rade na osnovu preliminarnih informacija, ali to nije njihov posao i oni to ne rade niti imaju pravo.
Pobednika proglašava nadležna administrativna služba... Nešto tipa ono što je kod nas Republička izborna komisija, a ona to verovatno nije uradila jer je Tramp uložio žalbe i pokrenuo sudske postupke...
Ali Smoki i mi smo znali da je Toma pobedio Tadića 2012 godine onog dana u maju, valjda oko devet sati uveče iako je RIK zvanično utvrdio rezultate mnogo kasnije. A zašto smo znali? Pa mediji nam rekli. :lol:
 
Ali Smoki i mi smo znali da je Toma pobedio Tadića 2012 godine onog dana u maju, valjda oko devet sati uveče iako je RIK zvanično utvrdio rezultate mnogo kasnije. A zašto smo znali? Pa mediji nam rekli. :lol:
Razumem naravno, ali kada se jedna strana toliko buni poput Trampa u ovom slučaju, a Mediji ga ućutkuju, cenzurišu i maksimalno ponižavaju to nije fer tretman od strane Medija niti se može govoriti da Mediji imaju bilo kakvog kredita u ovom slučaju kada je već ovako.

Evo mogu i Newsmax i OAN i Pink i Informer da proglase Trampa ili nekog 10-tog za predsednika USA ako je tako.:)
 
Bukvalno je rekla da je za gradjanski rat, ako pobedi Bajden.
Bukvalno je rekla da veruje da će USA doživeti građanski rat ako budu sledili slovo Ustava i dodala da "we are long overdue one" što znači "pogazili smo ga već poprilično ko zna gde sve" i dodala "samo ne želim komunizam".

U suštini rekla je isto što i Straks92 da ako Tramp bude proglašen pobednikom da će se desiti građanski rat.
 
Razumem naravno, ali kada se jedna strana toliko buni poput Trampa u ovom slučaju, a Mediji ga ućutkuju, cenzurišu i maksimalno ponižavaju to nije fer tretman od strane Medija niti se može govoriti da Mediji imaju bilo kakvog kredita u ovom slučaju kada je već ovako.

Evo mogu i Newsmax i OAN i Pink i Informer da proglase Trampa ili nekog 10-tog za predsednika USA ako je tako.:)
Ali zamisli situaciju da mediji ćute do trenutka kada je sve zvanično. Na primer u Americi da ćute sve do 14 decembra ili januara. Kod nas u Srbiji i Crnoj Gori da ne proglašavaju pobednika tog dana izbora ili par dana posle nego tek kada RIK utvrdi. Meni bi to bilo komično a sa pravom većini i sumnjivo. U svakoj zemlji bi to bilo freaky.
 
Ali zamisli situaciju da mediji ćute do trenutka kada je sve zvanično. Na primer u Americi da ćute sve do 14 decembra ili januara. Kod nas u Srbiji i Crnoj Gori da ne proglašavaju pobednika tog dana izbora ili par dana posle nego tek kada RIK utvrdi. Meni bi to bilo komično a sa pravom većini i sumnjivo. U svakoj zemlji bi to bilo freaky.
Mogli su objektivno da izveštavaju sve vreme, ali nisu...
Maximalno su na strani Bajdena i cenzurišu Trampa.
Ne može se govoriti da Mediji imaju nekakav kredibilitet sada.
Mislim nemaju uopšte kredibilitet a priori.
A ovo je već vanredna situacija i Ustavna kriza.
 
Dominion Voting servers were not seized in Germany

Claims that Dominion Voting had servers confiscated in Germany by the US military gained traction online as Donald Trump and his supporters continued to try and blame the election technology company for fraud in the vote. This is false; German authorities, the company and the US Army denied that any such operation took place.
nemacka nije porekla, vec rekla da nema saznanja, HESSE, ... ITD, AFP LAZE!
AFP su fejk njuz jednako kao i fox ili cnn ili...

The CIA was stripped of Spec Ops Powers last week for a good reason...Castration by Trump...A good indication that Military Intelligence has the goods...One has to understand the crimes those seized Servers contain are a matter of NAT SEC...”Enemies Foreign & Domestic"...BIBLICAL”.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top