Quantcast

SAD - predsednički izbori 2020.

Pobednik predsedničkih izbora u SAD 2020. godine?

• Donald Tramp

glasova: 91 74,6%
  • Džo Bajden

glasova: 31 25,4%

• Ukupno glasova
    122
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
43.430
Trump je dokazani mirotvorac i stvarno su mi nejasne trenutne tenzije koje citamo u medijima sa Iranom i Rusijom.
Ljudi oko njega i iz njegovog kabineta nisu mirotvorci. O Pentagonu i da ne govorimo, on je pun ljudi koji favorizuju ratove. Čak i Trampovo povlačenje iz Avganistana i Iraka je samo smanjenje broja trupa. Jednostavno predsednik vrlo često ne donosi odluke sam. Nije to kao u Rusiji.

bas kao

Domaćin
Poruka
3.803
Trump je dokazani mirotvorac i stvarno su mi nejasne trenutne tenzije koje citamo u medijima sa Iranom i Rusijom.
pa pojaasnio sam vec
shit is about to hit the fan, and the only distraction and coverup would be war with iran
Ljudi oko njega i iz njegovog kabineta nisu mirotvorci.
zamena teza, a fakat je da ljudi iz bajdenovog tima nisu bili protiv niti 1 rata
https://consortiumnews.com/2020/11/...s-dirty-secrets-in-syria-to-stop-a-biden-war/

The Biden campaign promised to “increase pressure” on Syrian president Bashar al-Assad – presumably by providing more arms and money to his violent opponents. Vice President-elect Kamala Harris declared that the U.S. government “will once again stand with civil society and pro-democracy partners in Syria and help advance a political settlement where the Syrian people have a voice.”

Northeastern University professor Max Abrahms observed, “Every foreign policy ‘expert’ being floated for Biden’s cabinet supported toppling the governments in Iraq, Libya and Syria, helping Al Qaeda and jihadist friends, ravaging the countries, uprooting millions of refugees from their homes.”

gost 300092

Aktivan član
Poruka
1.580
Ljudi oko njega i iz njegovog kabineta nisu mirotvorci. O Pentagonu i da ne govorimo, on je pun ljudi koji favorizuju ratove. Čak i Trampovo povlačenje iz Avganistana i Iraka je samo smanjenje broja trupa. Jednostavno predsednik vrlo često ne donosi odluke sam. Nije to kao u Rusiji.
Mogu da se slozim sa tobom u tvom teikstu, ali da dodam da je najveci moderni mirotvorac zako uzmemo u obzir na sve pritiske u zadnjih 40 godina prema Rusiji u stvari Putin.
Rusija je mogla mnogo puta da energicno zastiti svoje bezbedonosne interese ali je htela da ikma mir sa Evropom , a Evropa je vrlo nezahvalna prema Rusiji.

Нема дана када не покажеш колико немаш појма!
Када ти одвалиш, земљотрес се осети до Ивањице. :D

Poslednja izmena:

bas kao

Domaćin
Poruka
3.803
Zasto razumem svakog amerikanca na engleskom a nijednog naseg kad nesto napise na tom jeziku.
hehe, pa verovatno zato sto smo priuceni

sta sam pogresio?

ko potura trampu rat sa iranom? ko je osmislio rusku koluziju? ko je organizator puca, nasilnog i lopovskog rusenja trampa? obama i brenan, a zasto?
zato sto su regrutovali teroriste kao svoju privatnu vojsku> sto su finansirali sadijci, sto nas opet vraca na 9-11

Poslednja izmena:

Smorisha

Buduća legenda
Poruka
30.793
МАГА покрет је цивилизацијски пораз људске врсте, и доказ да се остварује сценарио из филма Идиократија.
MAGA je uvek bila sastavni deo Amerike. Od prve zore Mayflower-a pa do danas je bila tu. I ne samo kao ekstremni marginalizovan deo USA već onaj fundamentalni.
Došla je do izražaja na ovaj način samo kao reakcija samo na progresivna ludila kulturnog marksizma.

Ona je pre svega reakcionarni pokret.

Dobro objašnjenje o MAGA je dao Pobedonoscev.
https://forum.krstarica.com/threads/sad-predsednicki-izbori-2020.910435/page-673#post-41343223

Poslednja izmena:

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
43.430
Нема дана када не покажеш колико немаш појма!
Када ти одвалиш, земљотрес се осети до Ивањице. :D
Pa Putin sigurno nema nekakav otpor medju generalima kao Tramp. Eno Tramp izmeni pola Pentagona haha. Kada si čuo da to Putin radi. Pa ne mora jer nema otpora.

Pa Putin sigurno nema nekakav otpor medju generalima kao Tramp. Eno Tramp izmeni pola Pentagona haha. Kada si čuo da to Putin radi. Pa ne mora jer nema otpora.
У том случају ти доиста немаш појма о Путину о отпорима и о руским генералима!
ПРВО, мораш знати да војни генерали у Русији не седе у руским фирмама, произвођачима
оружја у управним одборима и да од "оружара" не примају "грантове"!
... ко теби да објасни?

gost 300092

Aktivan član
Poruka
1.580
hehe, pa verovatno zato sto smo priuceni

sta sam pogresio?

ko potura trampu rat sa iranom? ko je osmislio rusku koluziju? ko je organizator puca, nasilnog i lopovskog rusenja trampa? obama i brenan, a zasto?
zato sto su regrutovali teroriste kao svoju privatnu vojsku> sto su finansirali sadijci, sto nas opet vraca na 9-11

OK to s zna u zadnjih 5 godina .

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
43.430
Mogu da se slozim sa tobom u tvom teikstu, ali da dodam da je najveci moderni mirotvorac zako uzmemo u obzir na sve pritiske u zadnjih 40 godina prema Rusiji u stvari Putin.
Rusija je mogla mnogo puta da energicno zastiti svoje bezbedonosne interese ali je htela da ikma mir sa Evropom , a Evropa je vrlo nezahvalna prema Rusiji.
To je racionalizam. Mnoge paljevine misle kako samo što nije izbio neki treći svetski rat a na kraju ekonomski interesi prevladaju. Primeri su severni tok i turski tok. Zatim na kraju i SAD i Kina sednu i dogovore se. Ako je bilo sporazuma sa Iranom i Severnom Korejom znači da će tako biti i ubuduće.

bas kao

Domaćin
Poruka
3.803
OK to s zna u zadnjih 5 godina .
pa da se sve zna, ne bi se trazila deklasifikacija dokumenata; pre neku nedelju smo culi trampa juniora [aluzije su posle pravljene da je mislio na jfk-a, busa starijeg umesanost, ali ja mislim da se radi o 9/11 i onom klipanu sto se tada smejao, njegovom sinu], a sto se tice mog engleskog i tvog boljeg razumevanja rodjenih amera - pa ja zato i ostavljam linkove kao npr.:
Declassify America’s Dirty Secrets in Syria to Stop a Biden War

o tome se i radi, sto oni ne znaju sta ce tramp da deklasifikuje, zurka tek pocinje!

gost 300092

Aktivan član
Poruka
1.580
Kao bas, ne mogu vise da citam , u stvari nista ne citam , treba da zivimo .
...............................................................................................................................................................................................
A , pretpostavljam da si za Trampovu liniju .

Poruka
73.163
zato sto se vidi iz aviona da je propagandista, kao i nosfi, dve ''anome''
Аномија, не анома. Али свеједно, као што рекох, то су ти концепти које људе са дна друштва - људе као што си ти, рецимо - доводе до беса.

И то је океј, свакоме своје.

bas kao

Domaćin
Poruka
3.803
Аномија, не анома. Али свеједно, као што рекох, то су ти концепти које људе са дна друштва - људе као што си ти, рецимо - доводе до беса.

И то је океј, свакоме своје.
ok, ti i tvoj topli brat, dve ''anomije'' ste na ''vrhu drustva'', eto prevario si smokija, a mene na dnu drustv. lestvice ne mozes

on ima ''poznanstva'' iz nemackog establismenta, a ti?

bas kao

Domaćin
Poruka
3.803
то су ти концепти које људе са дна друштва - људе као што си ти, рецимо - доводе до беса.
i jopet
Нема потребе да се тресеш од беса, ваљда знаш шта си.
ad hominem? kako sam ja postao tema umesto trampa?
predvidivo, kao pokvarena ploca svi u glas UCITAVATE BES: bas kao da smo mi izgubili i sada zato besnimo; deluziji nigde kraja.
trump i njegovi deplorables su pukli, a ko gubi ima pravo da se ljuti, i da besni:
Clinton only conceded the next morning, after reportedly a night of throwing things around her hotel room and after a phone call from Obama.
https://consortiumnews.com/2020/11/23/cnn-follows-cn-by-8-days-on-russiagate-payback-story/
“(CNN) — President Donald Trump told an ally that he knows he lost, but that he is delaying the transition process and is aggressively ...
a ko je tebi dojavio da sam ja besan, neki decak u mornarskoj bluzici?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.