Sad je sve jasno! Rokfelerov fond dao ogromne pare đilasovcima da sruše Srbiju!

ala seru da nisu zbog para postali ekolozi
ma školovali se
smer: skakanje na bager
vi ako totalno zatrujete srbiju, mi iz emigracije necemo da vam dodjemo ni na odmor
ja ne znam kako ti ne shvatas da si bolestan non-stop jer udises kojekakva sranja, mogu da zamislim sad zimu i smog

boli me uvo, neka vlada koga izaberete, ali necu bre da udisem ono sto sam 2x puta ove godine udisao u beogradu! NE DOLAZIM VAM VISE, ZBOG SMRADA, ne mislim na s.milosevica, njega vise nema. Ne mogu da budem otvoreniji od ovoga, zaista to mislim.

svaki put nesto gori, il kinezu u 70-om, ili deponija, ili fabrike truju, il automobili, nisam bre disao dok nisam usao u park!

koj ce to meni moj? sedim bre ovde i disem kao covek, NE DOLAZIM VAM.
 
Poslednja izmena:
Koji bre narod? :hahaha:
U Srbiji ukupno ima 6.584 000 birača.Za Aleksandra Vučića je glasalo (da zaokružimo) 2 miliona...Dakle 4.500 000 ljudi ili ti 2/3 građana BOLI K*RAC ZA VUČIĆA I SNS! Jasno?
Jel su to proizvoljne brojke ili? Zanima me kako ima toliko buraca kada ukupno ima oko 6.8miliona stanovnika, ja kapiram da je barem 18% populacuje ispod 18god, ugrubo nekih 1.2m sto znaci da je buraca oko 5.6m...
 
Ako onih 2000 fanatika može da sruši Srbiju , e onda stvarno stoji na klimavim nogama i sama vlast bi trebala da odgovara što jedna takva šaka jada može da ugrozi državu

Budalaštine

Pre je to pokušaj
Doboljan je jedan ocajnik da uleti u skupstinu sa 30kg plastike I resi Srbiji bede. Zamisli sta sve mogu 2000 ocajnih....
 
Много веће државе су биле дестабилизоване од стране светских моћника као што су Рокфелер породица.
Због чега мислите да Вучић не би до сад пао, да они то желе?
Због чега мислите да такозвана опозиција ради супротно жељама Вучића?
 
Много веће државе су биле дестабилизоване од стране светских моћника као што су Рокфелер породица.
Због чега мислите да Вучић не би до сад пао, да они то желе?
Због чега мислите да такозвана опозиција ради супротно жељама Вучића?
Takozvani Rotšild pobediti mora
 

Back
Top