Sa koliko godina je to normalno???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izvalite ovo
U Guamu postoje muskarci kojima je posao da putuju zemljom i vrse defloraciju mladih devica, koje placaju za privilegiju da prvi put imaju seks... Razlog: Po zakonima Guama devicama je striktno zabranjeno da se udaju.

kozlovack:
Sa koliko god. je normalno da se izgubi nevinost? 15,17,19....?
:? P.S. Imam drugaricu koja je sa 11 god to vec obavila!

Pa sve zavisi od osobe,ja sam prvi sex imao u 15,al sad imam devojku od 18 koja je jos nevina,al ta mala ga pretera(pod uslovom da je to uopste i istina)
To je dete,malo mrsavo bez sisa,ciste koze bez bubuljica,gleda Izija,pa cak jos igra lastiz,e ovo je neverovatno sta je sledece klinac od 7 godina dobija drugo dete.

Keeper:
ma nisu bitne godine, bitna je zrelost.
mislim, ajd da ima neko 16 godina pa to uradi, ako je dovoljno zreo i ima dobru vezu. ali nije mi jasno cemu to uopste
danas klinci gledaju samo kako da ga uvale, a klinke da se sto pre nadju pod nekim frajerom ..... cemu to?
mislim, ko ta sto se prcala sa 11 ... daj bre, smirite hormone.
sex dodje kao zavrsna stvar u ljubavi, kao slag na tortu. najbolje je ne misliti uopste o njemu nego ga pustiti da sam dodje i onda ce sve biti OK.

desi se nekad da se Keeper i ja slazemo u necemu :lol:

Courtney:
Peruzzi:
Chan Shaolin Si:
ne bude li mi buduca zena nevina nema joj ulaska u moj stan moze samo samnom nevinost da izgubi prije braka drugi nacin ne postoji.
Slazem se u potpunosti.
Ma,daj ne zaje8avajte me! Znate li vi da je taj obicaj iz vremena kad su se devojke udavale sa 14-15 godina? Pa normalno da su bile nevine! A sad kad valjda zivimo u nekom "normalnijem" dobu,zena treba da zivi i dok se ne uda! U ostalom,necu se valjda udati za nekoga ko mi ne odgovara i u krevetu???

nasty babe! :twisted:

Bleak WinterFullMoon:
Courtney:
Peruzzi:
Chan Shaolin Si:
ne bude li mi buduca zena nevina nema joj ulaska u moj stan moze samo samnom nevinost da izgubi prije braka drugi nacin ne postoji.
Slazem se u potpunosti.
Ma,daj ne zaje8avajte me! Znate li vi da je taj obicaj iz vremena kad su se devojke udavale sa 14-15 godina? Pa normalno da su bile nevine! A sad kad valjda zivimo u nekom "normalnijem" dobu,zena treba da zivi i dok se ne uda! U ostalom,necu se valjda udati za nekoga ko mi ne odgovara i u krevetu???

Nisam...
diffident.gif

Courtney:
Bleak WinterFullMoon:
Courtney:
Peruzzi:
Chan Shaolin Si:
Slazem se u potpunosti.

Nisam...
diffident.gif
Veceras te zenim :lol:

Corey:
Courtney:
Bleak WinterFullMoon:
Courtney:
Peruzzi:
Chan Shaolin Si:
Slazem se u potpunosti.

Nisam...
diffident.gif

DECKO, STANI U RED !!!

nemash ti pojma kolko je courtney imala prosaca prosle nedelje samo ....
ja cu ti reci. ti si CETVRTI :lol:

Mlada djevojko sve zavisi od tebe, nemoj od drugih da trazis da ti kazu kada je vrijeme!! Zavisi da li osjecas potrebu za tim da li si ti dovoljno zrela i to je to. Ima djevojka koje sa 20 god nisu nikada spavale s deckom iz tih razloga, recimo poznajem par djevojaka od 14- 15 god koje izgledaju kao da imaju 19, znam da se vec odavno kresu , iz razloga sto su pocele rano da izlaze, nocni zivot, roditelji ne vode kontrolu, dobra i fina djeca sigurno nece sa 13 god spavati sa deckom

toliko od mene 8)

kozlovack:
Sa koliko god. je normalno da se izgubi nevinost? 15,17,19....?
:? P.S. Imam drugaricu koja je sa 11 god to vec obavila!
Izvini ali ja stvarno ne mogu da poverujem u to... :shock: Koliko uopste njen decko ima godina??Ima tinejdzera koji sa 17,18,19 nisu spremni,ali 11...ne mogu da verujem,stvarno.U osnovi to bi svako mogao da uradi kad hoce,i kako hoce,ali dosta njih nije spremno da se suoci sa raznim problemima koje sex donosi.Znas li kroz sta prolaze neke devojke?Ja mislim da je u tim ranim godinama sex vise stres nego uzivanje,sto bi trebalo da bude.Dakle nemoj da te neko ubedjuje da ti je vreme da to uradis,sama ces znati kada si dovoljno zrela i fizicki spremna za tako nesto.Poz!

Corey:
Courtney:
Bleak WinterFullMoon:
Courtney:
Peruzzi:
Chan Shaolin Si:
Slazem se u potpunosti.

Nisam...
diffident.gif
kiss.gif
Eh,da nisam verena... :oops:

Keeper:
Courtney:
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:
Alo Keeperu,svi znaju da je Courtney moj protektorat :D

stvarno? :shock: pa verovatno znaju svi osim courtney 8)
Sta sam ja njegovo? :shock:

protektorat - pokroviteljstvo, zasticivanje, okrilje, obrana uopce, a osobito.

to znaci da on misli da si ti njegova svojina koju on stiti :lol:
Bila sam pre nego sto je poceo da me kulira,da mi ne odgovara na SMS-ove i da me javno proziva :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Courtney:
Keeper:
Courtney:
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:

Bila sam pre nego sto je poceo da me kulira,da mi ne odgovara na SMS-ove i da me javno proziva :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

tipichno mushko, draga moja :wink:

a ti nemoj da tugujesh, samo ti josh jedan verenik fali.
e, uvek zaboravim da te pitam. a koje je god tvoj verenik? i jel se svidja tvojoj mami? :roll:

Keeper:
Courtney:
Keeper:
Courtney:
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:

tipichno mushko, draga moja :wink:

a ti nemoj da tugujesh, samo ti josh jedan verenik fali.
e, uvek zaboravim da te pitam. a koje je god tvoj verenik? i jel se svidja tvojoj mami? :roll:
86,ali je rodjen 7. februara,sto znaci da je samo 3 meseca mladji od Marka :? Da,moja mama ga obozava :D

ah, pa dobro onda, nije matorac :lol: a sad sto je tri meseca mladji :roll: ..... ipak je matorac :lol: c c c c ..... sram te bilo :lol:
u stvari, sta ja pricam, i tisha je mladja od mene 3god ...... oups :shock:

hehehe

tvoja mama ga obozava :shock: :shock: :shock:

SAD SAM LJUBOMORAN

Courtney:
Keeper:
ah, pa dobro onda, nije matorac :lol: a sad sto je tri meseca mladji :roll: ..... ipak je matorac :lol: c c c c ..... sram te bilo :lol:
u stvari, sta ja pricam, i tisha je mladja od mene 3god ...... oups :shock:

hehehe

tvoja mama ga obozava :shock: :shock: :shock:

SAD SAM LJUBOMORAN
Sto onako nestade? :cry: Ma,opusteno,tebe moja mama voli vise :wink: :lol: :lol:

voli me vishe?
ti to kazes da bi me uteshila ...... :cry:

a otishao sam onako da ne bih onako ko prekjuche puko vremena za dva dana ..... a i imam da uchim. dodjem cisto da vidim ko je sta rekao :lol:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back