Sa kim si takav si

A ja obicno za prijatelje imam ljude koji me oduseve na pocetku druzenja a posle se pitam "Kako ti je ovo promaklo?"Nikada ali bas nikada nisam uspjela procjeniti ljude "na prvi pogled" i jako zavidim onim sa jakom intuicijom koji vec posle prvog razgovora znaju s kim imaju posla.
 
sto se mene tice,stoji to sa kim si takav si,naravno za ljude koje smatram pravim prijateljima.
ne privlace me suprotnosti nikako i oni da se suprotnosti privlace je potpuno neprimenjivo u mom slucaju.
sto sam slicnija sa nekim,bolje cemo se druziti i to pre svega u smislu humora i ukusa ali i stvari kao sto je npr politika...
 
Mnogi se kriju iza toga "S kim si takav si". Kao, mama, tata, pas, kompjuter, ogovaramo zajedno, mi smo takvi. Kao da je neko lud. Svi znamo da to sto je neko nekome majka, ili drug, ili kolega, da to ne znaci da kad je jedno u problemu da je u istom problemu i drugo.
 
Nije nuzhno tako. Evo, ja na primer imam dve najbolje drugarice. Jedna je teshki metalac (crna shminka, garderoba, lanci, martinke...), druga je teshka fenserka (roza-zlatne kombinacije, zhenska garderoba), a ja sam dete cvecja :). Nerazdvojne smo, a potpuno razlichite, kako u izgledu, tako i u stavovima i mishljenjima :)
 
Sto je onda porodicna svadja razlog da se cele dve porodice ne druze, a mogli bi pojedini njihovi clanovi mnogo lepo da se druze, jer mlade mame iz tih porodica se dosadjuju i umaraju svaka za sebe svakoga dana svaka sa svojim bebama na udaljenosti od 100 metara? A pri tom su im i muzevi bliski rodjaci.
 
Da li tako posmatrate stvari? Da li, kada posmatrate nekoga, posmatrate i ljude sa kojima se ta osoba druži ili je u vezi?

Sa kim sam..svoja sam..tako ja posmatram stvari..:)
ljudi se uglavnom druze sa sebi slicnima u smislu interesovanja..ne tako retko ste u okruzenju ljudi koji vam ne odgovaraju ali vas zivotne prilike ili interes( u poslovnom svetu najcesce) na to primoravaju..sto ne znaci da ste i vi takvi..i tako.
 
Nije nuzhno tako. Evo, ja na primer imam dve najbolje drugarice. Jedna je teshki metalac (crna shminka, garderoba, lanci, martinke...), druga je teshka fenserka (roza-zlatne kombinacije, zhenska garderoba), a ja sam dete cvecja :). Nerazdvojne smo, a potpuno razlichite, kako u izgledu, tako i u stavovima i mishljenjima :)

ma ko prica o garderobi :lol:..ja volim crvenu boju, moja najbolja drugarica samo tirkiz :lol::lol:
 

Back
Top